דעו כי השימוש בשירותי “מיקור חוץ” הופך לנפוץ יותר ויותר בעולם העסקים. זהו תהליך של העברת פעולות או שירותים מקצועיים וניהוליים לחברת יעוץ ארגוני - פיתוח עסקי. שלה אנשי מקצוע - יועצים ארגוניים או שיווקיים מיומנים ובעלי ניסיון. “מיקור חוץ” המנוהל בצורה מקצועית והדוקה יכול להועיל לחברה או לארגון בתחומים שדורשים שיפור מקצועי וניהולי. השימוש בשירותי מיקור חוץ משפר את מערכי המכירות והשרות. מביא לריענון מערכות השיווק, והאסטרטגיה העסקית תוך חתירה לאיתור מנועי צמיחה חדשים. הוא גם מביא לארגון להנהלה ולבעלים סט עדכני של מיומנויות חסרות. לרוב הן יקרות מאד היה והוא צריך להעסיק מקצוענים במשרה מלאה.

"מיקור חוץ" כתרבות ניהולית עדכנית

הצורך בשוק הישראלי לשירותי מיקור חוץ בהיבטים של מכירות שיווק פיתוח עסקי ועדכון אסטרטגיה מגיע מהשינוי שחל בעולם העסקים. התחרות הולכת וגוברת. המאבק על כל לקוח ולקוח הופך למורכב יותר. הסביבה העסקית חווה משברים וחייבת להתמודד עם שינוי. חברות קטנות ובינוניות, נותני שירותים, וחברות משפחתיות מתקשות לספק את המשאבים הנדרשים לגיוס מנהלים מקצועיים במשרה מלאה. פעמים חברות מבקשות להתמקצע ולכן מאמצות את מודל השימוש במיקור חוץ כתרבות ניהולית ועסקית. הן מחליטות להתמקד בתחומים שלהם יש יתרון מהותי, בעיקר בנושא מחקר ופיתוח, שיווק וחדשנות.

מיקור חוץ – Outsourcing השרות הייחודי שלנו

כשאנו מתכוונים לבצע מיקור חוץ למערכי המכירות והשרות, אין אנו מתכוונים לסגור את המחלקות הקיימות. אין זאת אומרת כי אתם מוותרים על המערכים הישנים שלכם. הכוונה שלנו מתמקדת בהחלטה שלך כמנכ”ל לשפר את יכולות הניהול וההנהגה של המערכות הקיימות. כחברה ליעוץ ארגוני ופיתוח עסקי נעניק גם לכם פתרונות ניהול והפעלה של מערכי מכירות ושרות לקוחות הרבה יותר טובים בתוך הארגון. נוביל תהליכי הדרכה לשיפור מקצועי ותהליכי, נבנה מערך תפעולי יעיל יותר. נקבע אחריות וסמכות בקרב העובדים ומנהלי הצוותים. נדאג לאמץ מודלים עדכניים לניהול ובקרה של מערכי מכירות ושרות. הכוונה של השרות המקצועי שלנו: לקחת אחריות על ניהול המערכות של המכירות והשרות. על ההדרכה והליווי של המנהלים והעובדים ובכך לגרום להם לעבוד טוב יותר. לבסוף, אחרי שיפור התשתיות ובניית כוח ניהולי מקצועי טוב יותר יהיה ניתן להקטין את המעורבות שלנו.

גמישות תפעולית

מתברר כי הנהלות ומנכ”לים המבקשים לעסוק בפארטו ובנושאים שלהם יש יתרון יחסי מוכח מעבירים חלק מהפעילויות האחרות לקבלני משנה. הם מועסקים על פי מודל עסקי ארוך טווח במיקור חוץ. פעמים חברות ועסקים מוציאים פעילויות למיקור חוץ בגלל עומסי עבודה בלתי צפויים. יותר הזמנות מיכולת הביצוע הקיים כיום במערכת. הדבר נכון גם בתחומים של המכירות והשרות ללקוחות. ההנהלות והמנכ”לים מחליטים לא להשאיר “עבודה” למתחרים ולכן במקרים כאלה נעזרים ביצרני משנה ייעודיים הפועלים על פי רמת האיכות והתקנים הדומים לחברת האם.

מהו מיקור חוץ בעולמות הניהול?

מיקור חוץ על פי המודל שלנו הוא תהליך שבו חברה שוכרת יועצים ארגוניים לביצוע שירות או משימה. מיקור חוץ היא אסטרטגיה המשמשת חברות רבות כדי להפחית עלויות ולשפר את ערכי המכירות והשיווק שלהן. היתרונות של מיקור חוץ הם רבים. זה יכול לבוא לידי ביטוי בשיפור וניהול טוב יותר של מערכי המכירות, והשרות. שיפור מערכי השיווק והאסטרטגיה מבלי לשלם את התקורות היקרות. מיקור חוץ הוא תהליך של העברת חלק מהפעולות והאחריות לחברה המספקת מומחים מקצועיים המועסקים בחלקיות משרה ומבצעים את המשימות. זה נעשה כאשר החברה חושבת שהם יכולים לקבל שירותים איכותיים יותר או אמינים יותר בעלות נמוכה יותר.

היתרונות שלנו בתהליכי "מיקור חוץ"

ההחלטה לעבור לשימוש במיקור חוץ מהווה תהליך ניהולי הכולל שינוי ארגוני ועסקי. לכאלה המבקשים להתמקד רק בתחומי הליבה המרכזיים שבהם יש להם יתרון מוכח. הנהלות ומנכ”לים מבינים כי את אותם היתרונות יש לשמר לפתח ולהעצים. רק הם מבטיחים מובילות ויתרונות על פני המתחרים בשווקים. לכם רבים מהם נעזרים בשירותי אאוטסורסינג לניהול ותפעול יעיל יותר של מערכי מכירות ושירות. אחרים נעזרים בשירותי מיקור חוץ להפעלת מערכת ההדרכה ופיתוח מנהלים ועובדים בארגון. החברות והעסקים היודעים להשתמש נכון ביתרונות העבודה עם שירותי “מיקור חוץ” נהנים מגוון רחב של יתרונות, המצטרפים לרווח כלכלי ניהולי ותפעולי מדיד.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


הנושאים המרכזיים שבהם ארגונים המחליטים להשתמש במיקור חוץ

- שיפור וניהול מערכי מכירות: על ידי מיקור חוץ, החברה יכולה להתרכז בעסקי הליבה שלה וגורם מקצועי ינהל ויטפל בהשבחת מערכי המכירות והשרות ללקוחות.

- שיפור מערכי השיווק והאסטרטגיה: על ידי מיקור חוץ, החברה יכולה להתרכז בליבת העסקים שלה ולשפר את האסטרטגיה והערכים השיווקיים שלה באמצעות יועצים מומחים.

- חיסכון ניכר בעלויות: על ידי מיקור חוץ, חברות יכולות לחסוך כסף על ידי העסקת אנשים יותר מקצועיים על פי חלקיות משרה לביצוע המשימות כך שהם משמעותית פחות יקרים ממנהלים ו/או עובדים שיועסקו במשרה מלאה בחברה.

- יכולת תמרון וגמישות מקסימאלית בעלויות שכר של מנהלים ועובדים מקצועיים: השימוש ביתרונות של מיקור חוץ, מאפשר לחברות ולעסקים גישה מהירה וזולה לכוח מקצועי וניהולי שבכל מצב אחר היה עשוי להיות הרבה יותר יקר? או לא היה בנמצא.

האם זה עשוי להתאים גם לך?

מיקור חוץ הוא תהליך שבו חברה שוכרת יועצים מומחים לביצוע משימות מסוימות שאין להנהלה למנכ”ל או לחברה המומחיות המספיקה להם בשווקים תחרותיים. מיקור חוץ יכול להועיל הן לחברות בגדלים השונים, לחברות ועסקים משפחתיים וכן בעלי מקצועות חופשים המעסיקים בין 3-10 עובדים. היתרונות של מיקור חוץ הם רבים. ראשית, מיקור חוץ אומר שהחברה יכולה להתמקד במה שהיא עושה הכי טוב, בעוד שמישהו אחר יטפל במשימות הפחות חשובות שלו. זה מאפשר להם לשפר את מערכי המכירות ואת מערכי השיווק והפיתוח העסקי שלהם, כמו גם את האסטרטגיה.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


מיקור חוץ לתחום ההדרכה ופיתוח הון אנושי

יתרון נוסף של רכישת מומחיות במיקור חוץ הוא מאפשר לחברות בסדר גודל שלך לחסוך כסף על ידי אי העסקת עובדים חדשים או קניית ציוד יקר, מה שהיה נחוץ לו היו מנסות לעשות הכל לבד. לסיכום שירותי מיקור החוץ הייחודיים שלנו יכולים להיות דרך מצוינת לשפר את העסק שלך. זה יכול לעזור לך לחסוך כסף וזמן, תוך מתן הזדמנויות חדשות לצמיחה. גם עולמות ניהול מערכי מכירות, פיתוח עסקי והדרכה עוברים לתחום מיקור חוץ? האם יש לזה הגיון עסקי? בוודאות שכן. רבים שוקלים בשנים האחרונות להרחיב את מעגלי היישום בשירותי ה- Outsourcing – מיקור החוץ. עושים זאת כחלק משינוי ארגוני הבא לשפר את שורת הרווח התפעולי והרווח אחרי חוות המס.

מיקור חוץ בהתאמה לצרכים שלך

שותפי לדרך ואני מביאים כיועצים ארגוניים ומומחים לשיפור וייעול תהליכים ניסיון רב שנים, באמצעות פעילותו רבת השנים ב-  Advanced Business Consultingאנו מעניקים שירותי מיקור חוץ לחברות ולעסקים המבקשים למקסם את היכולות מבלי לחצות מסגרות תקציביות בתחום שכ"ע. לנו יש ניסיון רב בתחומי הדרכה פיתוח עסקי וליווי צוותי מכירות להשגת יעדים הרבה יותר טובים ואגרסיביים. לעדכנך, כי הודות לכישורים המקצועיים שלנו אנו יכולים להעמיד לרשותך מגוון רחב של פתרונות המותאמים לצרכיך ולמטרותיך העסקיות במיקור חוץ בעלויות אטרקטיביות כמו למשל: הובלת תהליכי הבראה וצמיחה. טיוב, הדרכה וגיוס מנהלים אנשי מכירות ושרות ובעיקר ניהול מקצועי של מערכות הזקוקות לשיפור והתמקצעות.

זה נמצא על סדר היום הניהולי אצלך ומבקש לשמוע עוד!

כיועץ עסקי המוביל תהליכי פיתוח עסקי, האחריות עלי להיות בעבורך ולו לשעתיים פרטנר מקצועי לחשיבה ולהתלבטות. הגיע הזמן להתרווח לשעה או יותר במשרדך ולשמוע חשיבה אחרת? להקשיב לרעיונות וכיווני חשיבה חדשים ועדכניים לעסק שלך שעשויים לגרום לפעילות העסקית שלך לבצע קפיצת מדרגה קדימה? כיועצים עסקיים מזה שנים, וכדרך חיים עסקית אנחנו מעניקים לך מפגש "סיעור מוחות" וחשיבה משותפת ללא תשלום וללא התחייבות! בואו נשוחח על כוס קפה. כעת, זהו המקום להציע לך להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית. פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.co.il כתבו בכמה מילים מה את/ה מצפה לקבל מהפגישה הראשונית. נבחן יחד את היתרונות בשימוש במיקור חוץ לניהול מכירות, פיתוח עסקי ואפילו ניהול בכיר אצלך.