קורסי מנהלים או סדנאות פיתוח מנהלים, נועדו לספק ולהשלים למנהלים את הכישורים והידע הנדרשים כדי להוביל חברה בסביבה תחרותית. ישנם סוגים שונים של קורסי מנהלים הניתנים להתאמה לצרכי הפרט והארגון. פיתוח מנהלים, אימון מנהלים הוא תהליך שבאמצעותו מנהלים מקבלים הדרכה ומשוב. נכון כי יבוצע על ידינו כמי שיש לו מומחיות בתחום. תוכניות פיתוח מנהלים עוזרות להם לזהות את החוזקות, החולשות וההזדמנויות לשיפור בקרב המשתתפים. כל תהליך נכון להתחיל במיפוי מצב קיים וראיונות עומק עם ההנהלה והמשתתפים. כך אנו נוהגים, בכדי להתאים את התכנים לרמת המשתתפים ולעולם התוכן המקצועי והניהולי שלהם.

למי זה יכול להתאים?

אנו בטוחים כי הכשרה והעצמה של עובדים ומנהלים באמצעות תהליכי פיתוח מנהלים ועובדים הכרחי לצמיחת כל ארגון או חברה עסקית. הם תהליכים נכונים ונדרשים בתחום הכשרה והעצמה למנהלים ולעובדים. הם תמיד מאפשרים לחברה למצות את מלוא היכולות והכישורים של המנהלים והעובדים שלה. תהליכי פיתוח מנהלים שאנו מבצעים במסגרת קורסים וסדנאות למנהלים ועובדים מאפשרים לזהות כישרונות לא מנוצלים. ההשתתפות הפעילה של המשתתפים בתהליכים מאפשרת לנו להעניק למשתתפים כלים ומיומנויות חסרות להמשך הצמיחה האישית והמקצועית. היה והנושא נמצא על סדר היום הניהולי גם אצלך בחברה? צור קשר למפגש חשיבה בנושא חשוב זה.

האם ההשקעה בפיתוח מנהלים היא מותרות?

פעמים, פיתוח מנהלים נתפס לעתים קרובות כמותרות אבל זה בכלל לא. חשוב שלמנהלים ולעובדים תהינה הזדמנויות למידה מתמשכות. בכדי לעמוד בקצב המטורף של החידושים והצורך תמיד להישאר מעודכנים ונכונים להתמודד מול התחרות הגדלה. להיות מסוגלים להיות מנהלים ועובדים מיומנים יותר בהיבטי תקשורת אפקטיבית, הנעת צוותים ומשימות. לאור הניסיון שצברנו מול עשרות חברות קובעים בצורה חד משמעית כי ההשקעה בפיתוח הון מקצועי וניהולי היא כדאית.

שני הצדדים נהנים – המנהלים והעובדים והארגון העסקי

דעו כי פיתוח מנהלים יכול להועיל הן לעובדים והן למעסיקים. עובדים מסוגלים תמיד ללמוד מיומנויות חדשות הרלוונטיות בתחום התמחותם. בכך הם משפרים את יכולותיהם להעניק למעסיקים כוח עבודה ניהולי מיומן יותר. שני הצדדים מרוויחים. הם והחברה יהיו מסוגלים להתמודד טוב יותר עם התחרות בשווקים. התהליכים של הדרכה ופיתוח מיומנויות עשוי להתאים למנהלים ולעובדים שרוצים לשפר את כישורי הניהול והמנהיגות שלהם. לאחרים זה עשוי להתאים, היה והם רוצים לקפוץ במדרג הניהולי ולהתקדם בחברה.

סדנה או קורס מנהלים?

תוכניות פיתוח מנהלים הן תהליך של למידה ופיתוח מתמשכים שעוזר למנהלים לפתח את הכישורים והכישורים שלהם לביצועים טובים יותר. זה גם עוזר להם לשפר את הבנתם לגבי הסביבה העסקית והארגונית שבה הם עובדים. קורסי מנהלים מיועדים למנהלים מכל הדרגות. מיועד למנהלים מתחילים ובכירים שרוצים לשפר את כישורי המנהיגות שלהם. אנו כחברה לייעוץ ארגוני המתמחה כפיתוח ההון האנושי והניהולי מלמדים את המשתתפים כיצד לחשוב אסטרטגית. לקבל החלטות טובות יותר. לנהל צוות ומשימות ובעיקר להתמודד עם שינויים ולפתח ולהעצים אחרים.

אימון מנהלים וליווי אישי

בתהליכי הכשרה ופיתוח מנהלים אנו שמים דגש על ליווי ומנטורינג כחלק מהסדנאות והקורסים. מקצים ליווי ואימון מנהלים המתמקד במשתתף הבודד ומאפשרים לו בתהליך לקבל חיזוק וליווי אישי על פי צרכיו. מעניקים ליווי אישי למנהלים בתהליך המבקשים לגדול, ללמוד ולהתפתח כדי להצליח בעתיד. פיתוח מנהלים חשוב מכיוון שהוא עוזר למנהלים לשפר את כישורי המנהיגות והטכניקות שלהם, מה שיעזור להם לעשות את עבודתם טוב יותר. זה הכרחי למנהלים לפתח את עצמם כי הם נדרשים לעתים קרובות לקחת על עצמם יותר אחריות ממה שהם למדו וחשבו כי יהיו מסוגלים להתמודד. השווקים הפכו תחרותיים יותר ויותר. המיומנויות הניהוליות והמנהיגותיות זקוקות להתאמה אחת לכמה שנים.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


פיתוח מנהלים מסייע גם בניהול שפוי יותר – אימוץ איזון ומידתיות בעבודה

סדנאות פיתוח מנהלים מתאים לאנשים שרוצים לקדם את הקריירה שלהם או זקוקים לשינוי בסביבת העבודה. פיתוח מנהלים הוא תהליך הוליסטי ומורכב. עוסק בפיתוח מיומנויות וכישורים על מנת לשפר את הקריירה של המשתתפים. זה לא דבר חד פעמי וזה צריך להיעשות באופן רציף. אין אנו מכירים תוכנית או הרצאה היודעת לעשות תוך 3 שעות קסמים? קורסי מנהלים או סדנאות ניהול מיועדים לפיתוח מקצועי שיכול לעזור לך בקריירה שלך. אנו מעניקים קורסים קצרי מועד של 4-6 מפגשים או קורסים ארוכים יותר של 8-12 מפגשים, בהתאם לדרישות הארגון. אימון מנהלים נחשב גם כחלק חשוב בפיתוח מנהלים בחברות ועסקים המבינים עד כמה חשוב ההון האנושי המקצועי להמשך הצמיחה. מכיוון שהוא עוזר לך כמנכ"ל באמצאותינו,  לזהות את החוזקות והחולשות של המשתתפים ולעבוד איתם בהתאם.

האם אתה כמנהל מתאים לקבל החלטה אישית?

פיתוח מנהלים עשוי להתאים לאנשים שרוצים לשפר את כישוריהם, לשנות את הקריירה שלהם או רוצים לשדרג את עצמם כדי להתקדם בקריירה שלהם מהר יותר ממה שהם יכולים בעצמם. על ידי פיתוח מודעות עצמית, זיהוי חוזקות אישיות, בנייה על סגנון אישי ולמידה כיצד לנהל את עצמם בצורה יעילה יותר. פיתוח מנהלים הוא חלק מכריע בהצלחתה של כל חברה. זהו תהליך שבו ניתנת לאנשים הזדמנות לצמוח ולפתח את כישוריהם על מנת להיות יעילים יותר בעבודה שלהם.

אמצו תרבות למידה וצמיחה כאסטרטגיה עסקית

פיתוח מנהלים הכרחי מסיבות רבות. ראשית, זה עוזר ליצור תרבות של צמיחה והתפתחות בתוך החברה אשר בתורה תמשוך את הכישרונות הטובים ביותר. שנית, היא מספקת לעובדים את הכלים הדרושים להם כדי להצליח בתפקידם הנוכחי ולצמוח לתפקידים אחרים בחברה. שלישית, זה עוזר לשמר כישרונות מובילים שאחרת עלולים לעזוב לחברה אחרת.

פיתוח מנהלים לכאלה שרוצים להפוך את הניהול למקצוע

לסיכום, קורסי פיתוח מנהלים יכולים להתאים לאנשים רבים בתוך כל ארגון עסקי. עשוי להתאים למנהלים צעירים שרק נקלטו בחברה? התהליך עשוי להתאים למנהלים שסומנו כדור המנהלים הבא שעשוי בעתיד לקבל אחריות ניהולית גדולה יותר. סדנאות וקורסים למנהלים בתוך תהליכי פיתוח יכולות ניהול ומנהיגות עשויים להתאים גם לכאלה המבקשים לבצע שינוי תעסוקתי בתוך הארגון. בעיקר זה עשוי להתאים למנהלים ועובדים שהגיעו למסקנה שיש בכוחם להפוך את מקצועי הניהול והמנהיגות צעד אחד גדול קדימה. מתאים כאלה שרוצים לקחת על עצמם יותר אחריות או להפוך למנהיגים ומנהלים בעצמם.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים