אנו מתמקדים בתחום ניהול שיווק לעסקים. מעניקים ייעוץ וניהול שיווקי, פיתוח עסקי ומיתוג משופר לעסקים קטנים ובינוניים. מעניקים שרות לבעלי מקצועות חופשיים כגון רו"ח, אדריכלים ועורכי דין. מובילים ולוקחים אחריות על ניהול תחום השיווק במיקור חוץ בארגון. בו בזמן מבצעים תהליכי העצמה, וליווי, הדרכה ופיתוח מקצועי למנהלי מוצרים ולרמת ההנהלה הבכירה והבעלים. בואו ונחזור שוב פעם להגדרה הבסיסית של המושג ניהול מערכי שיווק אפקטיביים. המטרה היא אחת בלבד! הגדלת והשגת יעדי ההכנסות השנתיות בחברה או בעסק הפרטי הבינוני והקטן. לפיכך ניהול שיווק הוא יישום מרכזי של כלל התוכנית האסטרטגית הבאה לממש את יעדי התוכנית העסקית רבעון אחרי רבעון, שנה אחרי שנה.

למי  מתאים ניהול שיווק - במיקור חוץ ?

ייעוץ שיווקי, ניהול שיווק בארגון - במסגרת שירות במיקור חוץ, מתאים לעסקים וחברות המבקשים לבצע קפיצת מדרגה בניהול מערכי השיווק והפיתוח העסקי אצלם. בדרך כלל החברות מבצעות את ניהול השיווק ועדכון התוכניות האסטרטגיות בעצמן. פעמים מרגישות שהגיע הזמן להתעדכן מקצועית. זאת לאור הנתונים המראים כי מערכי השיווק והמכירות לא מספקים את התפוקות המצופות ויש מגמה של "דריכה במקום".

כשאתם כמנכ"לים וכבעלים, מרגישים שמשהו נתקע בתהליך? התוכנית השיווקית מאבדת רלוונטיות לשינויים המואצים בשוק? המחזורים הכספיים בנסיגה או לא גדלים בקצב הנדרש? זה הזמן לבחון שימוש בניהול השיווק על ידי חברה או יועץ שיווקי מיומן שיכול לבצע יחד איתך מהפך. תהליכי ניהול השיווק בצורה מקצועיות ועדכנית עשויה לתת מענה לאותן בעיות שהארגון מתמודד.

ניהול שיווק ואסטרטגיה

היה וההחלטה נפלה אצלך- לבחון להיעזר במקצוענים. כאן משה גרימברג והצוות המיומן שלו נכנסים לתמונה ומניעים מהלך ראשוני של מיפוי ואבחון מצב קיים. אנו נכנסים לעובי הקורה, לומדים את חזיתות השיווק שלך. את ההיסטוריה שלהם, את המתחרים, את השווקים והאזורים הגאוגרפיים שטרם נגעתם נכנסתם אליהם. נזהה טרנדים וטכנולוגיות עתידיות שעל בסיס כל המידע הזה נבנה ונציג תקציר מנהלים לעדכון התוכנית השיווקית והאסטרטגיה העסקית. ננתח את התובנות ונבנה לאחריה "מפת דרכים" מעודכנת לתחום ניהול השיווק אצלך בארגון. מפת הדרכים השיווקית תסמן את הדרך ואת המכשולים שיש לעבור בכדי  להגיע לצמיחה עקבית בתפוקות השיווק – הגדלת מכירות. כניסה לתחומים חדשים, הרחבת פלחי שוק על חשבון מתחרים. אנו מסמנים את המטרות – מסמנים את המתווה של הדרך ובעיקר לוקחים אחריות על ניהול השיווק במסגרת מיקור חוץ אצלך בחברה.

יוצרים שינוי וצמיחה

יחד נוכל ליצור שינוי וצמיחה. ניהול השיווק – הובלת תהליכי שינוי הבראה וצמיחה במסגרת פעילותינו כחברה לייעוץ ארגוני ופיתוח עסקי מביאים אותו להיות בעבורך השותף הכי מתאים לשיפור במערכי ניהול השיווק אצלך. במהלך השנים הן כיועצים ארגוניים והן כמנהלים בכירים, צברנו ידע וניסיון רב. ניסיון בניהול אמיתי של מערכי השיווק של מגוון רחב של לקוחות תוך הכרות כלל הנושאים והיבטים הנדרשים בעולם השיווק הפיתוח העסקי והאסטרטגיה. החל מביצוע טרנספורמציה דיגיטלית, פיתוח אתרים ומערכות סחר, מיתוג ובידול עסקי, ניהול המותג, וייעוץ בנושאי ניהול קמפיינים פרסומיים אונליין ואופליין. הובלנו תהליכים מורכבים של עדכון ופיתוח  אסטרטגיות שיווק וחדירה לשווקים חדשים והקמה של קטגוריות מוצרים חדשים.

אסטרטגיות האוקיינוס הכחול

בנוסף, לשירות ניהול השיווק אנו מעניקים גם שירותי פיתוח חשיבה עסקית ושיווקית כדוגמת "אסטרטגיות האוקיינוס הכחול" וביצוע סיעור מוחות וחשיבה מחוץ לקופסה בחברות, ארגונים ובקרב פורום המנהלים. זאת, למען שיפור מערכי שיווק ואסטרטגיה יחד עם הגברה והעצמה של ההצלחה והתוצאות העסקיות. לכל תהליכי הליווי אנו עושים זאת בחסות כלי ניהול אפקטיביים רב תחומיים המקיפים ומבצעים הלכה למעשה ניהול אסטרטגי עסקי משופר. ניהול מערכי שיווק מתקדמים, פיתוח עסקי ויצירת תרבות של חדשנות כדרך חיים. זאת כחלק מהרצון והמשימה המקצועית שלנו ללמד להדריך ולהעצים בכדי שארגונים עסקים ובעלי מקצועות חופשיים יגיעו לתוצאות הרבה יותר טובות.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


ניהול שיווקי - one stop shop

אנו מאמינים כי ניהול שיווק במיקור חוץ חייב לתת לכם מענה הוליסטי של 360 מעלות, לכל הנושאים הקשורים לא רק בשיווק אלא נוגע בכל התחומים הרלוונטיים האחראיים לניהול תהליכי צמיחה והגדלת רווחיות. נעניק לכם מעטפת מלאה של ניהול בפורמט  one stop shop אותה נבצע עם כלל המערכות הקיימות אצלך בארגון באופן סינרגטי ותוך מניעת חיכוך מיותר. נספק בעבורכם שירות ניהול השיווק תוך הפעלת כוח האדם המקצועי הקיים בארגון ? או יבוצע ישירות על ידינו או ניעזר ונגייס קבלני משנה בעבורך. אנו עוסקים בבניית אסטרטגיה מנצחת, בפיתוח חזון ארגוני, פיתוח ערכים ותרבות ארגונית, שיפור המוכוונות לביצועים בארגון, ניהול אסטרטגי פנימה והחוצה כלפי השוק והמתחרים.

זקוק לתמיכה שיווקית? – פנה אלינו

אנו מקדשים ומשיגים בעבודה מול הנהלות מנהלים וארגונים, ניהול מקצועי המבוסס על יעדים ומטרות ראויות. אנו משקיעים רבות בהכשרה והשבחה של כוח האדם הניהולי והמקצועי בחברה, בתחומי המכירות, השירות, השיווק והפיתוח העסקי כחלק ישיר מהתהליך. כמנכ"ל או כבעלים היה ואינך מעסיק מנהל שיווק, או שמנהל השיווק שלך עמוס וזקוק לתמיכה של צוות שיווק מיומן, פנה אלינו! כחברה אנו מובילים תהליכים מתקדמים בתחום ניהול וייעוץ אסטרטגי שיווקי, פיתוח עסקי, מיצוב ומיתוג שיווקי לארגונים גדולים ובינוניים. בנוסף, אנו פועלים, גם במתן מענה לצרכי עסקים קטנים ובעלי מקצוע עצמאיים מובילים, המבקשים לשפר תוצאות באמצעות שיפור מערך השיווק והמכירות.

ניסיון רב בניהול מערכות שיווק מורכבות

נשמח לסייע בחשיבה וביישום כיווני פעולה אופרטיביים בנושאים הקשורים לניהול השיווק, הפיתוח העסקי והמכירות. כעוסקים בתחומי יעוץ ארגוני, ניהול שיווקי, פיתוח עסקי, אימון מנהלים, הדרכה ופיתוח מיומנויות בתחום ניהול מכירות ובתחום ניהול משא ומת – יש לנו הניסיון והידע אותו העברנו בהצלחה לאורך השנים לחברות, הנהלות, מנהלים ולכוחות המכירה לסיפורי הצלחה לחץ כאן. 

משה גרימברג, כיועץ עסקי בעל ניסיון רב שנים, באמצעות פעילותו רבת השנים ב-  Advance Business Consulting מביא לפגישת ההיכרות ניסיון מקצועי של למעלה מ- 16 שנים בליווי וייעוץ אסטרטגי וניהול מערכות השיווק, למגוון רחב של עסקים וחברות. אנו מעניקים שירותי מיקור חוץ לחברות ולעסקים המבקשים למקסם את היכולות בתחום הניהול השיווקי והפיתוח העסקי, מבלי לחצות מסגרות תקציביות.

ניהול השיווק במסגרת מיקור החוץ?

כיועץ עסקי המוביל תהליכי ניהול השיווק, פיתוח עסקי, ועדכון אסטרטגיות עסקיות- האחריות עלי להיות בעבורך ולו לשעתיים פרטנר מקצועי לחשיבה ולהתלבטות. האם לא הגיע הזמן להתרווח לשעה או יותר במשרדך ולשמוע חשיבה אחרת? להקשיב לרעיונות וכיווני חשיבה חדשים ועדכניים לעסק שלך שעשויים לגרום לפעילות העסקית שלך לבצע קפיצת מדרגה קדימה? כיועצים עסקיים מזה שנים, וכדרך חיים עסקית אנחנו מעניקים לך מפגש "סיעור מוחות" וחשיבה משותפת ללא תשלום וללא התחייבות! 

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


מערכות ניהול וניהול מכירות במיקור חוץ

אנו מתמחים במתן שירותי "מיקור חוץ" בתחום ניהול השיווק, הפיתוח העסקי וניהול מערכי מכירות. לחברות בינוניות ועסקים משפחתיים. לעדכנך, כי הודות לכישורים המקצועיים שלנו אנו יכולים להעמיד לרשותך מגוון רחב של פתרונות המותאמים לצרכיך ולמטרותיך העסקיות במיקור חוץ בעלויות אטרקטיביות כמו למשל: הובלת תהליכי הבראה וצמיחה. טיוב הדרכה וגיוס מנהלים אנשי מכירות ועובדים בכירים.

היה וזה נמצא על סדר היום הניהולי אצלך ומבקש לשמוע עוד…

בואו נשוחח על כוס קפה. כעת, זהו המקום להציע לך להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית – פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.ci.il כתבו בכמה מילים מה את/ה מצפה לקבל מהפגישה הראשונית בתחום ניהול השיווק וליווי מערך הפיתוח העסקי יחד אצלך בארגון. נבצע חשיבה מעמיקה והליך מהיר וממוקד של "סיעור מוחות" ניהולי משותף שיבחן את היתרונות בשימוש במיקור חוץ לניהול השיווק ופיתוח עסקי אצלך.