אנו מבקשים להעניק גם לחברות ולעסקים באזור חיפה קריות וצפון הארץ שירותים מקצועיים העוסקים בתחום הייעוץ העסקי – שיפור ביצועים וכניסה לעולמות של הפיתוח העסקי וחזרה למוד של צמיחה. שמי משה גרימברג, ואני הבעלים והמנכ"ל של חברת Advanced Business Consulting. שותפי ואני נשמח להעמיק גם לך ייעוץ עסקי, ייעוץ שיווקי המלווה עם תהליכי פיתוח עסקי המבטיחים גם לך להגיע לשיאים עסקיים חדשים וטובים יותר. היה ואתה מחפש חברת ייעוץ עסקי – פיתוח עסקי בחיפה והסביבה? אנו נשמח לעמוד לשירותך.

ייעוץ עסקי – ממקסם רווחים

שותפי לדרך ואני מביאים ניסיון רב שנים והצלחות מוכחות בתהליכים עסקיים מורכבים. דעו כי יעוץ עסקי – פיתוח עסקי והובלת תהליכי שינוי וצמיחה המבוצעים בצורה מקצועית מביאים לערך רב. אנו נעזור גם לך כבעלים וכמנכ"ל לצמצם בהוצאות, לייעל את תהליכי העבודה, לשפר ביצועי מכירות והשרות ללקוחות ובעיקר למקסם רווחים. כיועצים עסקיים בעלי ידע וניסיון גם בתחומי השיווק המכירות והפיתוח העסקי, נוכל לעזור גם לך לשפר ביצועים עסקיים וניהוליים.

 שירותי ייעוץ עסקי לחברות ועסקים בחיפה

אנו מציעים מגוון שירותים רחב וברמה מקצועית גבוהה ואיכותית לבעלי חברות משפחתיות, לבעלי עסקים וליזמים בתחילת דרכם. גם לעסקים בחיפה קריות והצפון מגיע לקבל שירותי ייעוץ עסקי – ייעוץ ארגוני ברמה גבוהה לא פחות ממה שהעסקים באזור המרכז רגילים לקבל.

ניסיון מוכח של למעלה מ- 20 שנה בתחום הייעוץ העסקי

יש לנו ניסיון מוכח של עשרות שנים. שותפי לדרך ואני מביאים ניסיון של 20 שנה בקידום ופיתוח עסקים קיימים ומיזמים חדשים בכל ענפי המשק הישראלי. כעוסקים בייעוץ עסקי – ייעוץ ארגוני ופיתוח עסקי אנו מתחייבים למתן שרות מקצועי, איכותי, מהיר, אמין ואכפתי לכל חברה או עסק בחיפה ובצפון הארץ.

הפעילות שלנו בתחום הליווי והיעוץ העסקי כוללים את הפתרונות הבאים לחברות ועסקים:

אנו מציעים לכל אחד ייעוץ וליווי עסקי פרטני המתמקד בפיתוח והשבחת הפעילות העסקית הקיימת. מתמקדים בשיפור מערכות השיווק, הפרסום והמכירות. מבצעים שיפור במערכת השרות ללקוחות. מאתרים מנועי צמיחה חדשים ומבצעים אופטימיזציה לתהליכי ניהול ופיננסים. הליווי והייעוץ מבוצע ע”י מיטב אנשי המקצוע שלנו. כל אחד מאיתנו מביא ניסיון ניהולי וייעוצי מוכח. יש לנו יתרון מהותי מזה שאנו מכירים וחיים את השוק העסקי והתעשייתי באזור חיפה קריות והצפון.

ייעוץ עסקי מותאם לצרכים שלך.

מטרת העל שלנו כעוסקים בייעוץ עסקי מתמקדת ברצון שלנו להביא לשיפור חד בביצועים העסקיים והניהוליים גם אצלך בחברה. כל תהליך של ליווי עסקי מתחיל באיפיון מצב קיים, ניתוח שוק ומתחרים. במקביל לניתוח חוזקות וחולשות של העסק הקיים. רק לאחר השלה החשוב הזה אנו מסוגלים להציע תוכנית ליווי עסקי המותאם בדיוק לצרכים. תוכנית ממוקדת שמובילה צעד אחר צעד את הבעלים והמנכ"ל בתהליכי שינוי ושיפור ביצועים.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


להלן התחומים המרכזיים שאנו מטפלים בתהליכי ייעוץ עסקי – ייעוץ ארגוני.

  • שיפור מערכות הניהול והתקשורת הארגונית
  • עדכון אסטרטגיה עסקית ושיווקית
  • התמקדות בדיוק משפט החזון והערכים הארגוניים.
  • התמקדות בשיפור מערכות השיווק והמכירות.
  • שיפור מערכות הבקרה ואימוץ טרנספורמציה דיגיטלית כדרך חיים המקדשת את הלקוחות והעובדים כמנועי צמיחה.
  • השקעה בפיתוח המשאב האנושי, פיתוח מנהלים, הדרכת עובדים.

יועץ עסקי מקצועי – מגדיל את סיכויי ההצלחה שלך

רצינו ליידע אותך כי פנייה לקבלת ייעוץ ועזרה מקצועית מיועץ עסקי או יועץ שיווקי מגדילה את הסיכוי שלך להגיע למיקסום ושיפור בתוצאות ובפעילות העסקית או ביזום פעילות עסקית חדשה. לכן פנייה מקצועית אלי כיועץ עסקי מיומן, יועץ שיווקי ואסטרטגי היא הדבר הנכון לעשות. אנו, כיועצים עסקיים מקומיים אנו מעניקים גם לך נקודת מבט חיצונית ואובייקטיבית לתמונת המציאות העסקית שלך. זה הזמן לפנות ולבחון קבלת ייעוץ ועזרה מקצועית מאיתנו כיועצים עסקיים המעניקים גם לך מעטפת שירותים כוללת המותאמת לצרכי העסק שלך. צלצל ישירות אלי: 0544-814332 או שלח מייל: abc@nihul4u.co.il