אנו כחברה עוסקים ביעוץ עסקי, פיתוח ארגוני מאז 2006. ככלל המעורבות שלנו בתהליכי הייעוץ העסקי כוללים מעטפת של 360. חוקרים ומלווים את כלל הארגון בתחומים המרכזיים כמו שיווק, אסטרטגיה, פיתוח עסקי והנעת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה. נציג כמה מסקנות העשויות לעניין גם אותך כמנכ"ל: יעוץ עסקי מקצועי מגדיל את פלח השוק שלך על חשבון המתחרים. מגדיל מכירות ומניע תהליכי הבראה שינוי וצמיחה.יעוץ עסקי מקצועי עשוי להביא גם אותך כבעלים וכמנכ"ל לשיאים עסקיים חדשים.

מה זה ייעוץ עסקי 360?

Huston, we have a problem. אנו מכירים את המשפט הזה. הגיע הזמן להסתכל במראה ולזהות שהעסק או החברה שלך נמצאת במצב שדורש שינוי. מה אתה יכול לעשות? נכון שתעשה, כאן אנחנו כיועצים עסקיים יכולים לעזור. תהליכי הייעוץ העסקי שלנו אינטנסיביים, ממוקדים ומאד מקצועיים. בתהליכי היעוץ העסקי ההוליסטי – 360 נעסוק בבחינת מקיפה של כל המרכיבים בחברה שלך. המרכיבים החשובים שאחראים על החזרה לצמיחה. רק לאחר שלב אפיון וניתוח מצב קיים, בדיקת חוזקות וחולשות נגבש מודל עבודה עדכני שיחזיר אותך לפסי צמיחה. אנו בתהליך נגבש תוכנית פעולה מקיפה ופרקטית שנוגעת לכל מרכיבי הליבה של ההתנהלות העסקית בהיבטי המכירות, השיווק האסטרטגיה והשרות ללקוחות.

ייעוץ עסקי – השאלות המרכזיות

בואו ונשאל את השאלות הבאות: מי עשוי לעזור גם לך להגדיל פלחי שוק מול המתחרים? לאת רמת השרות ללקוחות? להגדיל נפחי מכירות והקטנת נטישה של לקוחות וותיקים? אני משה גרימברג, יועץ עסקי, יועץ אסטרטגי בעל ידע וניסיון מוכח יכול להביא גם לך תועלת מדידה. בתחומים החשובים האלה ובאחרים שנחליט כי הם זקוקים לשיפור. יחד נניע איתך תהליכי שינוי וצמיחה. תהליכי ייעוץ עסקי שלנו בתהליך הוליסטי של  360 מעלות עשוי להתאים גם לך.

להיות חברה קטנה זה יתרון עסקי גדול

התחרות במאה ה- 21 על כל לקוח ולקוח הופכת לקשה ומאתגרת. המתחרים הגדולים שלך, משקיעים כסף ומתעדכנים הן ברמת הטכנולוגיה. משפרים את המיתוג ויצירת הערך והבידול שלהן מול החברות והעסקים קטנים הדומים לפרופיל שלך. האם יש מה לעשות? הגם אתה צריך להרים ידיים? האם צריך למכור את החברה ולבצע הסבה מקצועית? התשובה שלנו כעוסקים ביעוץ עסקי - היא חדה, ברורה וצלולה. לא ולא. דווקא לחברות קטנות עסקים משפחתיים יש לא מעט יתרונות. יתרונות מאד מהותיים וחשובים בהשוואה לחברות הגדולות ולתאגידים מסורבלים.

שירותי הייעוץ העסקי שלנו כוללים: 

  • מיפוי מצב קיים. לאחר מכן הצעה לשיפור ובניית תוכנית יישום לחזרה לצמיחה.
  • ליווי תהליכים על פי 2 חלופות. ריטיינר קצר או ארוך טווח ליישום התוכנית לחזרה לצמיחה. אפשרות נוספת שירות "מיקור חוץ" לניהול השיווק, המכירות ושרות הלקוחות, זאת כחלק מתהליך ייעוץ עסקי כולל 360 המשולב עם ייעוץ ארגוני ליישום ההמלצות וההטמעה.
  • שיפור השפה הגרפית הבידול והמיתוג, יחד עם שיפור במערכי ההפצה.
  • פיתוח מנהלים ועובדים במסגרת תהליכי הדרכה והעצמה פנים ארגוניים

תקשורת פתוחה ואמון נדרשים להצלחה.

במסגרת תהליכי הייעוץ העסקי 360, במסגרת ריטיינר חודשי נהיה זמינים בעבורך 24/7. בכל הערוצים שיתאימו לך. בפגישות עבודה, בטלפון, במייל ובוואטסאפ. רוצה לקבל מפגש חשיבה ראשוני ללא עלות? צלצל ישירות אלי ואשמח שנקבע. צלצל: 0544-814332 או 03-9032222. אנו כעוסקים בייעוץ עסקי – ייעוץ ארגוני מאז 2006 אנו יודעים שההצלחה המשותפת דורשת תחילה בניית אמון ותקשורת פתוחה בניינו. לכן יש חשיבות לפגישת ההיכרות הראשונה והבלתי מחייבת. אנו מאמינים כי תהליכי ייעוץ עסקי שלנו בתהליך הוליסטי של  360 מעלות עשוי להתאים גם לך ככפפה ליד.

בידול, מיתוג ושיפור הצעת הערך ללקוחותיך

בתהליכי הייעוץ העסקי ועדכון אסטרטגיות השיווק אנו מתמקדים בתחילה בשיפור הבידול המיתוג והצעת הערך ללקוחות. בתהליכים יחד גם נשפר את מערכי המכירות והשרות ללקוחות. בתהליכים של הייעוץ העסקי אנו דואגים לשפר את סיכויי ההצלחה העתידיים שלך בהמשך הרחבת החלום. היה ונצטרך נבצע עדכון לחזון ולתוכניות העסקיות לטווחים של 2-4-8 שנים קדימה. כעוסקים בייעוץ עסקי וארגוני אנו נעזור לך לנתח נכון את התמורות והשינויים בשווקים תחרותיים ומשתנים. לבצע תכנון מקצועי ממוקד ובעיקר להמשיך להרחיב את הצעת הערך שלך ללקוחות. המטרה לגרום ללקוחות להמשיך לבחור לקנות שירות או מוצר דווקא ממך ולא מהמתחרים. לדאוג כי ימשיכו להיות לקוחות שלך לעוד הרבה שנים בגלל השרות ובגלל איכות המוצרים.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


ייעוץ עסקי מקצועי תמיד מניע צמיחה

כיועצים עסקיים אנו מקפידים להנחיל ללקוחות שלנו את התובנה הבאה: חשוב כי תבין שהגמישות המחשבתית והניהולית גדולה יותר אצל החברות הבינוניות והקטנות. יכולתם להגיב לשינויים בשווקים תמיד מהירה יותר בהשוואה לחברות ענק המתקשות לבצע שינויים. הדוגמה הכי טובה לכך שספינת קרוזים ענקית המכילה למעלה מ- 8000 תיירים וגודלה למעלה ארבעה מגרשי פוטבול קשה לניווט. יש יתרונות לספינה מפרש גדולה שיכולה לשנות כיוון במהירות. כבעלים של חברה קטנה או מנכ"ל של חברה משפחתית, אתה מתמודד עם לא מעט משימות. הגיע הזמן שתיעזר בנו כיועצים עסקיים. להיעזר באנשי מקצוע בתחומי היעוץ העסקי, השיווק והאסטרטגיה שיביאו גם לך לשיפור חד בתוצאות העסקיות בטווח כמעט מידי.

קבל מתנה.

אנו מבקשים להעניק גם לך מפגש חשיבה במתנה. דע כי תמיד מעורבות היעוץ העסקי והייעוץ האסטרטגי עשויים להידרש במצבים שונים. פעמים במצב בו החברה או ההנהלה והמנכ"ל מבקשים לבדוק כניסה להניע תהליכי צמיחה והתאמה למצבים תחרותיים בשווקים ומול המתחרים. במפגש ההיכרות נרחיב ונעלה נושאים נוספים הקרובים לליבך. כחברה לייעוץ ארגוני ופיתוח עסקי, כדרך חיים מקצועית החלטנו להעניק מפגש "סיעור מוחות" במתנה, ללא עלות ומחויבות שבו נבחן יחד האם גם אצלך בשלו התנאים לביצוע שיפורים ועדכונים בתוכנית העסקית ובתוכנית השיווקית במטרה לייעל תהליכים ולחזור לצמיחה? שווה כי נשוחח - 03-9032222 צלצל ישירות אלי  0544-814332