יש לך רעיון? מטרה? חלום "המסתובב לך בבטן" הרבה זמן? את/ה לא יודע/ת איך לממש ? אנו בטוחים שיש בידינו לתת לך כלים להתמודד ולהצליח להגשים החלום !!!! עשינו זאת בהצלחה בשני העשורים האחרונים בתחומי הייעוץ הארגוני- פיתוח עסקי וליווי חברות ומנהלים בתהליכי שינוי וצמיחה. אנו ונכונים לעזור גם בשנים הבאות 2023-2024 .

מנטורינג פנים ארגונית למנהלים המבקשים לשפר חדשנות ויצירתיות

דרך חדשנית וראויה ליצירת תשתית ויכולת ליבה חדשה בחברה שלכם בתחום אימוץ תרבות המקדמת יצירתיות וחדשנות. דרך ראויה ונכונה שעשויה להקפיץ את רמת הביצועים, התקשורת בתוך הצוות. וכן את מערכות היחסים והתקשורת הפנים אירגונית. תהליכים חדשניים המגבירים את המחויבות ואת הנכונות של עובדים ומנהלים לחשוב מחוץ לקופסה. אנו מציעים לעשות זאת  באמצעות הכשרת מנהלים בארגון להיות מנטורים מקצועיים בתחומי החדשנות והיצירתיות. דעו לכם כי כיום, זהו מנוע צמיחה חדש בקרב חברות המבקשות להמשיך להוביל שוק.

בואו להפוך את המנהלים שלכם למנטורים ולמובילי חדשנות

יכולת הליבה החדשה של ניהול וטיפוח חדשנות ויצירתיות בארגון מאפשרת גם לכם למנף ולמקסם בצורה יצירתית את הפוטנציאל הלא ממומש של ההון האנושי הקיים בחברה. הדרך הנכונה להשקיע בהדרכה ובבניית  צוותי חשיבה ויישום. הכלל המנחה אותנו מתמקד בבניית סביבה ותרבות המאפשרת למנהלים ועובדים לא לפחד מאימוץ רעיונות "משוגעים" לא לפחד להיכשל בדרך להצלחה המדהימה הבאה. דעו כי לתהליכים של שיפור יכולות החדשנות והיצירתיות ברמת הארגון יש השפעה משמעותית הולכת וגדלה על התוצאות העסקיות של החברה. אנו ממליצים לבנות תוכנית הכשרה והעצמה המתקיימים אחת לשבוע או אחת לשבועיים למשך 2 רבעונים לפחות.

אנו שמחים להכיר גם אותך

משה גרימברג ושותפיו הבכירים לדרך, במסגרת פעילויות אימון מנהלים, פיתוח מנהלים, יעוץ ארגוני, פיתוח עסקי, הדרכה והליווי לעסקים וחברות, מעניקים כלים ייחודים לשימוש יעיל ואפקטיבי בדרך להגשמת החלום. במסגרת תוכניות הליווי וההעצמה בארגונים ומול מנהלים אנו מתמקדים בהתאמת התכנים של אסטרטגיה שיווקית, פיתוח עסקי ובתחום ניהול ומנהיגות במיוחד עבורכם. בוא לקבל מפגש סיעור מוחות במתנה שיעסוק בבחינת הכדאיות להיעזר בליווי ומנטורינג ברמה אישית.

תוכניות הדרכה אפקטיביות

מרכיב ייחודי בתוכניות הליווי למנהלים שלנו הוא "תוכנית פעולה להשגת יעדים" שמצליחה מזה מספר שנים בישראל. שותפי הבכירים לדרך ואני מתמקדים בשיפור מיומנויות בתחומים של הגדרת יעדים, ניהול זמן והתפתחות אישית ומקצועית. הכלים האלה חשובים ביותר למבקשים להגשים חלום. למבקשים להגיע למיצוי ושיפור בתחומי ניהול משא ומתן, ניהול מכירות כך שישפיע באופן מהותי על התוצאות האישיות שלכם, ברמה האישית, הארגונית והעסקית.

לפרטים על התועלות שתוכלו לקבל - "מאימון מנהלים"ו"מאסטרטגיות מכירה אפקטיביות"  אנא התקשרו בהקדם ל- 054-4814332 או שלחו פנייה באמצעות טופס צור קשר

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים