מהי סדנת מכירות יעילה? מהו קורס מכירות אפקטיבי? מניח כי שאלות אלה חשובות לך כמנכ"ל? כבעלים ואו כמנהלת ההדרכה בארגון. אני כבעלים ומנכ"ל של Advance Business Consulting בעל ניסיון רב בתחומי הדרכה פיתוח עסקי וליווי צוותי מכירות להשגת יעדים הרבה יותר טובים ואגרסיביים. אין אנו מתחילים תהליך לפני שמבצעים אפיון עומק לכל נושא המכירות והשרות בחברה. נעריך חוזקות, נאתר חולשות ורק לאחר מכן נשב ונחליט מה יהיה פורמט ההדרכה והעצמה הנכון והראוי למנהלי ונציגי המכירות והשרות גם אצלכם בארגון. כחיפאי גאה חשוב כי תדעו שאנו פועלים בפריסה ארצית. מעניקים סדנאות וקורסים לשיפור מיומנויות מכירה גם לחברות ועסקים  באזור חיפה קריות והצפון.

אפיון מצב קיים למערכת המכירות ושרות

רק לאחר מכן תוצג לארגון ולך כמנכ"ל וכבעלים, מספר חלופות לבחירת קורס המכירות, סדנת המכירות הכי מתאימה לצרכים שלכם. זאת כתהליך מובנה ושנתי שבא לטפל בשיפור מיומנויות המכירה והשרות. ההחלטה שלכם להשקיע בהון האנושי ובעיקר בהון האנושי האחראי על יצירת תזרים המזומנים החיובי- ראוי להערכה. השקעה בהדרכה העצמה ופיתוח צוותי המכירות והשירות אצלכם תתברר כמוצלחת ביותר. ה- ROI כאן יהיה גבוה משמעותית מכל סוג הדרכה אחר.

מכירות גדולות יותר גם אצלך בארגון.

פנו אלינו עוד היום וגלו כיצד נוכל – ונשמח  – לסייע לכם להגדיל מכירות, כבר ממחר. משה גרימברג, הינו מומחה להדרכה והעצמה של צוותי מכירות המבקשים לשבור את "תקרת הזכוכית" ולהגיע להרבה יותר מכירות ישירות ומכירות המשך. במהלך ה- 15 השנים האחרונות תחת הכובע של יועץ ארגוני ולפני זה כמנכ"ל וכמנהל מכירות ופיתוח עסקי בשווקים תחרותיים מאד בתחום העיתונות והפרסום ובתחום הסלולר. לאורך השנים, אנו מלווים חברות, עסקים פרטיים וארגונים ועוזרים להם לבנות כלים ומתודולוגיה עסקית אפקטיבית, המובילה להגדלת היקף המכירות והרווחיות. אנו עושים זאת באמצעות תהליכי ייעוץ אירגוני ופיתוח עסקי מצד אחד ומנגד באמצעות קורסים, סדנאות, תוכניות למנהלים, ותוכניות לשיפור מיומנויות מכירה ושרות. להלן רשימה קצרה של הרצאות ממוקדות היכולות להפוך לסדנה קצרה בתחומים הבאים:

להלן רשימה חלקית של 12 הרצאות קורסים וסדנאות:

 • סדנה או קורס לאנשי מכירות מומלץ  – לשיפור מיומנויות תקשורת בינאישית.
 • קורסים וסדנאות ממוקדים הבאים לטפל בבניית גאוות יחידה של צוותי המכירות.
 • תוכנית מכירות וסדנת ליווי ומנטורינג לאנשי מכירות בשטח.
 • סדנת מכירות המקדשת את התובנה – "שירות כמנוע צמיחה".
 • קורס ממוקד וסדנת מכירות בנושא אימוץ כלים עדכניים יותר בעולם המכירות של המאה ה- 21.
 • אימון הדרכת מכירות וניהול מכירות לבכירים בפורמט עבודה "אחד על אחד".

הדרכות וסדנאות וקורס מכירות מומלץ לשיפור מיומנויות מכירה

אתם בטח מודעים לכך שסדנאות לפיתוח מיומנויות מכירה וקורסים ותוכניות לאנשי מכירות הפכו למחזה נפוץ למדי בארגונים בארץ. כולם כיום מבינים שניהול מכירות, או מכירות שטח הוא מקצוע נדרש וחשוב ולא קל כלל. מקצוע חשוב זה, הדורש הכשרה וטיפוח שוטף של העוסקים בו. רמת השחיקה של אנשי ומנהלי מכירות גבוה הרבה מעבר לממוצע. עליך כמנכ"ל או כבעלים לטפח גאוות יחידה ולייצר פעילויות הגורמות לאוורור והתחדשות בקרבם. דבר לא פחות חשוב מתמקד בהחלטת הארגון ללמד להדריך ולפתח באופן שותף את המיומנויות של אנשי ומנהלי המכירות. חובה לנהל את המשאב האנושי החשוב הזה בצורה יעילה וטובה.

מהו הקורס מכירות מומלץ או הסדנה המתאימה לכם ביותר?

 • קורס ואו סדנת מכירות לשיפור היכולת לטפל בהתנגדויות
 • קורס או סדנת ניהול משא ומתן אפקטיבי המביא להגדלת אחוזי הסגירה.
 • תוכנית אימון, מנטורינג והדרכה בנושא תקשורת אפקטיבית  אצל מנהלי מכירות ושרות לקוחות
 • קורס, תוכנית הדרכה או סדנת מכירות למתקדמים בנושא שיפור מיומנויות שכנוע מבלי לעורר התנגדויות
 • סדנה, קורס או תוכנית אימון מכירות בנושא איסוף מידע ושימוש אפקטיבי בשאלות "פתוחות" המניעות סגירה
 • קורס או תוכנית לשיפור מיומנויות שימור וטיפוח לקוחות לאורך זמן. מניעת נטישה והגדלת מכירות המשך

ליווי ותמיכה שנתיים לתהליכים

לאור מגוון האפשרויות בהזמנת תוכנית, סדנה או קורס בתחום שיפור מיומנויות מכירה ושירות – חובה על מקבלי ההחלטות בארגון לעשות את הבחירה הנכונה אחרי איסוף מידע וניתוח המלצות. על מנת להפוך תכנית הדרכה סדנה או קורס מכירות אפקטיבי ברמת הארגון – לא תמיד זה מספיק לבחור את האחת הכי "טרנדית". דווקא פעמים חברות חייבות להתחיל מהבסיס. להתחיל מהשלב הראשון שבא לתת כלים עדכניים יותר להצלחתם של העוסקים במכירות. לכן, לדעתנו, על מנת להפוך קורס מכירות, סדנת מכירות או תכנית מכירות לאפקטיבי במיוחד, נדרשת גישה כוללת רב מערכתית השמה את נושא הדרכת המכירות כמשימה שנתית, או רב שנתית. ביצוע ההדרכות ללא ליווי והטמעה לאורך חודשים מהר מאד יביאו את המשתתפים לחזור אל הרגליהם הישנים. אנו דואגים למניעת מצב זה באמצעות ליווי היישום בפועל לאורך זמן ודואגים לבצע שינויים מבניים וארגוניים שיתמכו בהצלחת התהליכים.

שווה כי ניפגש?

אני מבקש שוב לקבוע כי הדרכות קורסים וסדנאות בתחום שיפור מיומנויות ניהול ומכירות קריטיים להצלחה עסקית שלך כמנכ"ל וכבעלים של עסק קטן או בינוני. הנושאים החשובים שמתמקדים בשיפור מיומנויות שלך בתחום המכירות. שיפור נוסף ביכולת שלך לנהל ולהפעיל בצורה טובה יותר את מנהלי המכירות ונציגי המכירות שלך? הכיצד יחד נבנה תוכנית הדרכה והעצמה אישית בעבורם.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


כמנכ"ל או כבעלים היכן אתה פוגש את הנושאים האלה?

האחריות עלי. אדאג להציג לך את הפורמט הכי נכון ומתאים לצרכיך. נבחר האם לעשות את ההדרכות והסדנאות בפורמט קבוצתי? או בפורמט אינטימי של "אחד על אחד". נוביל יחד תהליך בו תצליח כמנכ"ל וכבעלים, להגדיל מכירות ופלח שוק. תקטין את אחוזי נטישה ובעיקר תגיע לגידול משמעותי של אחוזי הסגירה אחרי השתתפות מנהלי המכירות שלך ואתה בתוכניות העשרה בתחום המכירות.

זה נמצא על סדר היום הניהולי אצלך בחברה ואתה מבקש לשמוע עוד

בואו נשוחח על כוס קפה. כעת, זהו המקום להציע לך להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 03-9032222 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית – להזמנת שירותי הדרכה קורסים וסדנאות למנהלים ,המותאמים אישית לך כמנכ"ל או כבעלים. פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.co.il כתבו בכמה מילים מה אתה מצפה מתהליך משותף ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות.