בעולמות העסקיים חייבים להיות ערוכים להתמודד עם קשיים וסביבות משתנות ומאתגרות. עסקים אשר נקלעים למצבי קיצון בהיבטים השליליים ומתקשים לצאת ולצלוח אותם? או מנגד עסקים וחברות שנמצאות על גל מטורף של הצלחות וצמיחה ומבקשות לשמר ולהרחיב את הצמיחה לאורך זמן? הם גורמים עסקיים שמחפשים חברת יעוץ כלכלי עסקי מקצועית או לחילופין מחפשים יועץ עסקי ואסטרטג ניהולי שיש לו ידע ניסיון וקבלות מוכחות. יועץ עסקי המבין אסטרטגיות ותהליכים מובנים בעולמות הייעוץ הארגוני, הובלת תהליכי שיקום, שינוי וצמיחה

מי זקוק ליועץ עסקי? 

האמת בואו ונתחיל מהסוף? למי מיועד ייעוץ עסקי? תהליכי הבראה והובלת תהליכי שינוי וצמיחה? שירותי יועץ עסקי, ייעוץ ארגוני, בנייה ועדכון אסטרטגיות ובעיקר תהליכי הבראה שינוי וצמיחה הכוללים התאמת הארגון לשינויים הנדרשים בשוק ומול המתחרים. אנו בתהליכים של הייעוץ העסקי מתמקדים גם בבחינת הצורך לבצע טרנספורמציה דיגיטלית שאמורה לשים את הלקוחות במקום הראשון ובו זמנית להתאים את הכלים והשירותים בתוך החברה לעולם הדיגיטלי. בואו ונמשיך להבין מהי הדרך לבחור נכון יועץ עסקי 2022-23?

אנו מעניקים שירות למגוון חברות תאגידים ועסקים קטנים שלהם בין היתר הצרכים הבאים: 

  • בעלי עסקים ומנכ"לים במגוון רחב של סגמנטים וגודל, המבינים ומודעים כי במאה ה- 21 מי שלא מתקדם ומשתפר דורך במקום ובסוף נעלם. הם מאמינים כי החברה שלהם ואו שהם מנהלים אותה זקוקה לשינויים מהותיים אשר יאפשרו את המשך השרידות והצמיחה וההצלחה. יש כאלה המבינים את הצורך ויש כאלה שמבקשים להכיר באמצעות יועצים עסקיים מקצועיים את נקודות החולשה בחברה – העסק בכדי להוביל תהליכי שינוי שיפור וצמיחה.
  • חברות בינוניות וגדולות ועסקים קטנים שחווים הצלחות וצמיחה אבל מבינים היטב שעליהם לרכוש כלים ומיומנויות בכדי לשמר ואף להרחיב את התנופה והצמיחה כל זאת בכדי לשפר, לשנות ולהרחיב את פעילותם, על חשבון המתחרים בשוק.
  • חברות וארגונים מכל גודל וסוג החווים משבר עסקי, תפעולי, טכנולוגי, המביא אותם כמעט על סף פשיטת רגל. כאלה שנקלעו למצוקות וקשיים עסקיים וניהוליים ונדרשים בסיוע מקצועי מהיר בכדי לצאת מהם ולעלות על המסלול להצלחה.

בחרו ביועץ עסקי שלו ניסיון ניהולי מוכח.

כזה שיש ביכולתו להיות בעבורך כמנכ"ל וכבעלים, שותף לדרך ובעיקר יעזור לך ולצוות המנהלים בפיתוח, קידום ומינוף העסק אל האתגרים הבאים בעולמות תחרותיים ומשתנים?  היה וזה המצב ואתם באמת מחפשים חברה ייעוץ עסקי? – יועץ עסקי המוביל תהליכי שינוי הבראה וצמיחה? – כדאי שתכירו את משה גרימברג – יועץ עסקי ויועץ ארגוני וותיק ובעל ניסיון רב והמלצות.  אנו בחברת Advanced Business Consulting חברת יועצים עסקיים וחברה לייעוץ ארגוני והובלת תהליכי שינוי וצמיחה הפועלת בהצלחה כבר מעל לחמש עשרה שנים. 

יועץ עסקי מומלץ – משה גרימברג

אנו פועלים בהצלחה רבה, במגוון סגמנטים בתעשייה בקרב ארגונים קטנים בינוניים ואף בתאגידים במשק הישראלי ומצליחים להשאיר חותם. החל מחברות גדולות, בינוניות, חברות הזנק ועסקים קטנים ועד לתאגידים גדולים במשק, כדוגמה "דור אלון – טכנולוגיות גז, איילון חברה לביטוח, סלקום, קמ"ן תעשיות, אינטל, כרומגן, אגם לידרים, אבקו תעשיות, ורבים אחרים. זהו המקום להציע לכם להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית. להזמנת שירותי יועץ עסקי, ייעוץ ארגוני והובלת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה המומלץ על ידי מנכ"לים ובעלים ולה ידע כלים וניסיון מוכח להוביל תהליכים מוצלחים פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.ci.il כתבו בכמה מילים מה אתם מצפים מתהליך משותף ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות. 

חברה וצוות מוביל אחראיים לתהליכי ייעוץ עסקי אפקטיבי

אנו בחברת Advanced Business Consulting חברת יועצים עסקיים וחברה לייעוץ ארגוני והובלת תהליכי שינוי וצמיחה הפועלת בהצלחה כבר מעל לחמש עשרה שנים. מעסיקים מגוון רחב של אנשי מקצוע במגוון דיסציפלינות אשר לוקחים את הלקוח כפרויקט חיים. לאורך השנים פיתחנו מודל ייחודי שמביא לתוצאות. בשלב הראשון אנו מוביל תהליך קצר של ביצוע "סריקת MRI ניהולי". ההליך מסודר ומובנה של איסוף מידע באמצעות פגישות אישיות עם מדגם מבין המנהלים והעובדים שלך, מדגם שאותו אתה תקבע. בתהליך נאתר את חוזקות הארגון? את חולשותיו? מהם "הזרמים התת קרקעיים" הפועלים בו? נאתר את קבוצות ההשפעה ואת האינטריגות והפוליטיקה הפנים ארגונית, ובעיקר את החוליות החלשות שפוגעות בארגון.

ייעוץ עסקי – ליווי על פי מדדי הצלחה 

האחריות לליווי השוטף יהיה אך ורק באחריותי כמנכ"ל וכבעלים. תקבלו שירות אישי וזמני תגובה מהירים לכל שאלה ואו משבר. כחברה שהחליטה כדרך חיים לשים את הלקוחות שלה בקדמת הבמה ומתוך ראיית האינטרסים של החברה ואו התאגיד שאנו מלווים לשם השגת מטרות וביצוע המשימות שונות שתידרשנה לשם קידומו והצלחתו. אנו עובדים על פי תוכנית מסודרת וקביעת יעדים כאשר החזרי השקעה מדידים וברורים. בתהליכים שלנו אנו מעניקים מעטפת ייעוצית כוללת, תוך שימוש באנשי מקצוע מתוך הארגון וככאלה שנצטרך לצרף מבחוץ. אימוץ ההמלצות שלנו עשויים לגרום לך כמנכ"ל ואו כבעלים לבחור נכון יועץ עסקי  לשנת 2020 המאתגרת? 

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


ייעוץ עסקי מקצועי - לאחר הכרות הארגון ומנהליו

אנו לא יודעים לעשות "קסמים" נזהרים מאד לדבר בשפה שלא מוכרת למנהלים ולבעלי חברות ועסקים. בכדי שנתניע תהליך נכון אנו ממליצים על ביצוע ראיונות עומק "אחד על אחד" עם עובדים ומנהלים בחברה שנבחרו בצורה "חכמה" לתהליך. אפיון מצב קיים – סקר מנהלים פנימי, מהווה כלי ניהולי בעל ערך רב לארגון בהצגת תמונה טובה וברורה של התרבות הארגונית הקיימת, זו הגלויה וזו שמתחת פני השטח. באמצעותה נזהה מנהלים ועובדים מתוסכלים וכאלה שלא ניתן להם הזדמנות להציג את מלוא יכולותיהם. ללא המעורבות הפעילה של צוותי המנהלים קשה יהיה לצלוח משברים? וקשה אף יותר להתמודד עם מצבים של שפע וצמיחה בלתי מתוכננים. 

שווה שנכיר

בפגישות האישיות ננסה למפות את עמדתם כלפי מקום העבודה הארגון, המנהל שלהם. בעיקר נזהה את תחושותיהם לגבי החברה והתוכניות האישיות שלהם לקידום ובניית קריירה ארוכת טווח בחברה. הן במצב של משברים? והן במצבים של צמיחה. כעת, זהו המקום להציע לכם להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית. להזמנת שירותי יועץ עסקי, ייעוץ ארגוני והובלת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה המומלץ על ידי מנכ"לים ובעלים ולה ידע כלים וניסיון מוכח להוביל תהליכים מוצלחים פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.co.il כתבו בכמה מילים מה אתם מצפים מתהליך משותף ונקבע פגישה ראשונית להיכרות וללא כל עלות.