אימון אישי – אימון עסקי מביא להרבה תועלות מדידות. חשוב כי תבינו שיש לא מעט יתרונות ליועצים ארגוניים שיש להם הכשרה מקצועית כמאמנים מוסמכים וכסופרווייזרים. זה מאד משמעותי בעולם האימון האישי – הקאוצ'ינג והאימון העסקי. חשוב כי תדעו שברוב המקרים, היתרונות של אימון אישי זהים לאימון עסקי. ההבדל העיקרי הוא שבהקשר העסקי וניהולי, יש התמקדות גדולה יותר במנהיגות ובמיומנויות ניהול.

חפשו יועצים ארגוניים שיש להם הכשרה גם באימון אישי – אימון עסקי

ליועצים ארגוניים שלהם הכשרה גם כמאמנים אישיים, יש מספר יתרונות על פני אחרים המספקים אך ורק אימון אישי. ברוב המקרים אין להם מספיק ידע וניסיון להתחבר עם הצרכים של מנהלים בכירים ובעלי חברות. כאלה הזקוקים לאימון אישי ועסקי במקביל. אנו מביאים לתהליכי האימון האישי – האימון העסקי ניסיון משולב וגמישות המתאימה לצרכים של המתאמנים.

אימון אישי, קאוצ'ינג והאימון עסקי – מביאים לשיפור הביצועים

כיועצים ארגוניים המתמחים בעולמות האימון האישי, הקאוצ'ינג והאימון עסקי אנו עובדים עם לקוחות בודדים בעיקר אנשי עסקים, בעלי חברות ומנכ"לים המבקשים לשפר ביצועיים. ככלל, שותפי היועצים הארגוניים ואני, בונים תוכנית ליווי ואימון אישי המותאמות אישית לצרכים של המשתתפים. לאחרונה אנו חשים כי יש עלייה בדרישה לתהליכי אימון אישי – אימון עסקי בפורמט של 1:1 בקרב מנהלים ובעלי עסקים וחברות. הם מבינים כי לאור התחרות עליהם לשפר מיומנויות ולעדכן את כישורי הניהול המנהיגות והיכולת להניע צוותים.

בדוק באם אתה זקוק גם לתהליכי אימון אישי – אימון עסקי?

על פי הניסיון שצברתי מול עשרות מנהלים לאורך השנים גיליתי כי הנושאים הבאים עשויים להיות המרכזיים בקבלת ההחלטה להתחיל תהליך העצמה ושיפור מיומנויות באמצעות אימון אישי - אימון עסקי – קאוצ'ינג. רבים מהמשתתפים בתהליכים איתנו שאלו את עצמם את השאלות הבאות"

  • האם אני כמנהל או כאדם מסופק מרמת הביצועים ומדרך החיים האישית והמקצועית?
  • היה ואולי נכון לבחון פרגידמות מעכבות שגורמות לך לשלם מחיר יקר מידי? ואולי נכון לאמץ הרגלים חדשים?
  • באם אתה חש כי החיים מובילים אותך? איבדת את היכולת ליזום, להוביל, ואתה רק נגרר ומגיב? יתכן כי הגיע השעה לעשות מעשה? לשנות מוד פעילות?
  • היה ועדיין יש בך את התשוקה והרעב להגשים חלומות? להשיג מטרות חדשות זה הזמן להשקיע בפיתוח והעצמה אישית ומקצועית?
  • לא מעט מהמנהלים שעברו איתי תהלכי אימון אישי ועסקי הבינו כי עליהם לקבל החלטות היוצרות שינוי היה ובאמת הם מבקשים להגיע להגשמה עצמית הרבה יותר גדולה ומשמעותית?
  • רבים מהמנהלים המתאמנים הבינו כי תהליכי שינוי והעצמה אישית ומקצועית מחייבים ליווי ותמיכה על ידי אנשי מקצוע שמיומנים בתהליכי אימון אישי ועסקי. כאלה המכירים את שני העולמות.

היה ואתם מתחברים ל- 3-4 שאלות הרשומות מעלה, אתם בשלים להתחיל תהליך של אימון אישי - אימון עסקי. צרו קשר איתי: 0544-814332 ונקבע פגישת עבודה ראשונית שבה אנסה להציג בהרחבה את התהליך והתועלות. אנו הופכים לצוות העובד בסינרגיה מלאה להשגת החלומות והמטרות שאתה מבקש להשיג.

אימון אישי – אימון עסקי לשיפור והעצמה של מיומנויות

אימון אישי – אימון עסקי הוא סוג של תהליך לשיפור והעצמה של מיומנויות הבא להביא לשיפור בהיבטים שונים בחייו של אדם כולל רווחה נפשית, רגשית וחברתית. היתרונות בעבור המתאמנים הם גדולים ומשמעותיים. מאמר זה יתמקד כיצד ניתן להשתמש בו בעולמות העסקים והניהול, לא פחות מהעולמות היומיומיים החשובים לא פחות. עולמות הניהול והעסקים התחרותיים במאה ה- 21 גורמים למנהלים בכירים ולכאלה המבקשים להפוך את מקצוע הניהול לדרך חיים ולקריירה מקצועית ארוכת שנים לבחור באימון ומנטורינג עסקי ואישי ככלי לשיפור מיומנויות והעצמה.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


אימון אשי ועסקי זוכה לעדנה בשנים האחרונות

יתר ויותר מנהלים ובעלי עסקים וחברות בוחרים כיום להתנסות באימון עסקי – אימון אישי אם במטרה לעבור חוויה אישית ומקצועית מעצימה ואם במטרה לרכוש מיומנויות ניהול ומנהיגות עדכניות יותר. רבים מהם רוצים להתפתח, לשפר את חייהם ומבינים שהשינוי נמצא במרחק החלטה אישית אחת. ההחלטה נמצאת בידיים שלהם. הם מבינים כי בעזרת הכוונה מקצועית של מאמן מקצועי יכולים הם להביא לשיפור משמעותי בחיים האישיים והמקצועיים שלהם ואף ל הוביל אחרים לשינוי. הגיע הזמן להכיר הרבה יותר לעומק את תחום האימון האישי – האימון העסקי ומטרותיו.

מהו אימון אישי? מהו אימון עסקי?

אימון אישי כמו גם אימון עסקי עוסק בעולם הערכים, עוסק בעולם העמדות והגישות שלנו, כלפי עצמנו וכלפי העולם הסובב אותנו. עוסק בעיקר באיתור פרדיגמות מעכבות והבנה על המחיר שאנו משלמים מעצם אי היכולת שלנו לאמץ הרגלים ופרדיגמות חדשות ומקדמות. תהליכי האימון הקאוצ'ינג הן ברמה האישית והן ברמה העסקית – ניהולית מתמקדים בהקניית סט כלים ומיומנויות להתנהלות מיטבית ומקדמת בהווה ובעתיד. התהליך נמדד במבחן התוצאה – השגת יעדים קונקרטיים שנקבעו להשגה בזמן מוגדר.

תוצאות ושינוי כבר בטווח הקצר

תהליך האימון האישי הוא ממוקד וקצר טווח, אך בו זמנית תהליך פנימי מעמיק ומעצים. אימון עסקי - הקאוצ'ינג מבוסס על ההנחה כי כל התשובות בכל תחומי החיים של המתאמן, נמצאות אצלו ותפקיד המאמן לכוון ולהדריך אותו למציאתם על ידי שיחות בירור ומיקוד, שאלת שאלות, איסוף אינפורמציה וכלים מקצועיים נוספים, וכן לסייע לו ליצור מסגרת ותוכנית פעולה למימושם. בכך, מטרתו של האימון האישי או האימון העסקי היא לצמצם את הפער שבין המצוי לרצוי, תוך עבודה ממוקדת התחומה בזמן, עם דגש חזק מאד על הנעה לפעולה.

תהלכי האימון האישי – הקאוצ'ינג העסקי

כעוסקים בתחומי הייעוץ הארגוני, מובילים תהליכי שינוי וצמיחה אנו בתהליכי האימון האישי והעסקי מגיעים לדיוק רב יותר בצרכים של המתאמנים. מעצם היותנו מנהלים ויועצים ארגוניים בעלי ניסיון יש ביכולתנו לדייק הרבה יותר את התהליכים שגם אתה מבקש להשיג מאימון אישי – אימון עסקי בפורמט 1:1. יחד נעזור לך לבחור מטרות אותן תרצה להשיג. נעזור גם לך לבנות תוכנית פעולה  הכוללת מטרות, יעדים ולוחות זמנים להשגתן. במקביל ולאורך כל תהליך האימון נעזור לך לבחון את ערכיך את התחומים שאתה טוב בהם, את התחומים שנכון לשפר בכדי להיות מסוגלים יחד לבצע מיפוי אובייקטיבי של החוזקות והחולשות שלך כאדם וכמנהל ומנהיג עסקי המבקש לצמוח ולהשתפר.

מחויבות אישית – קריטית להצלחת תהליכי האימון הקאוצ'ינג

אנו מחויבים להצלחתך בתהליך. במילים אחרות אנו יחד נאתר את כל אותם גורמים אישיותיים וסביבתיים המניעים אותך קדימה בקלות ועוזרים לך להשיג את מטרותיך בחיים האישיים והמקצועיים. מצד שני בתהליך נאתר ונתמודד עם אותם גורמים מעכבים, חששות ופחדים, שמסיטים אותך מההצלחה. יחד בתהליכי האימון האישי והעסקי נמצא את הדרך לעקוף או להתגבר עליהם. בתהליכי האימון המשותפים נביא את המתאמן הן כאדם פרטי, והן כמנהל או בעל חברה למקום של התבוננות מעמיקה ואמיתית, נקייה מדעות קדומות ומושפעת "מהטייס האוטומטי". להצלחת תהליך האימון מחויבות אישית לעשייה במפגשי האימון ובניהם. הם המאפשרים את השינוי שהמתאמן רוצה לעצמו. לסיכום, אימון אישי – אימון עסקי הוכח כדרך היעילה ביותר למיצוי הפוטנציאל האישי והעסקי. אימון – תהליך קאוצ'ינג בפורמט 1:1 מביא לשיפור הביצועים וההישגים האישיים והמקצועיים בכל תחום שהוא.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


שווה לקבוע שיחת עבודה ופגישה

היה ואתם בשלים להתחיל תהליך של אימון אישי - אימון עסקי. צרו קשר איתי: 0544-814332 ונקבע פגישת עבודה ראשונית שבה אנסה להציג בהרחבה את התהליך והתועלות. יחד אנו נהפוך לצוות איכותי ומקצועי העובד בסינרגיה מלאה להשגת החלומות והמטרות שאתה מבקש להשיג מהתהליך. לקבלת מידע נוסף ולקביעת מועד לפגישת חשיבה וסיעור מוחות ללא עלות ומחויבות שלך מייל ישירות למשה גרימברג: abc@nihul4u.co.il