האם ידעתם כי הכלכלה המערבית בעולם ובישראל גם כן מושתתת על הפעילות העסקית של חברות ועסקים קטנים ובינוניים. דעו כי בכל העולם עסקים קטנים הם לרוב עמוד השדרה האחראי על למעלה מ- 85 אחוז מכלל המועסקים. לרבים מהעסקים הקטנים יש אופק צמיחה. אחרים נסגרים כתוצאה ממחסור במשאבים וחוסר ידע מקצועי וניהולי הדרוש להפעלת עסק קטן בתחילת דרכו.

ייעוץ לעסקים קטנים – זה אנחנו גם בצפון וגם במרכז

כאן אנו נכנסים לתמונה. יועצים עסקיים, יועצים אסטרטגיים תמיד נחוצים בשלבי ההקמה של כל עסק קטן או חברת הזנק. שותפי ואני כיועצים עסקיים מיומנים עוזרים לחברות ועסקים קטנים כמעט בכל תחום החל מייעוץ אסטרטגי ועסקי, ניתוח שוק ומתחרים, בניית תוכנית שיווק וניהול מערך המכירות והשרות לקוחות. אני, משה גרימברג, יחד עם שותפי הבכירים לדרך יכולים לשפר גם את העסק הקטן שלך. יחד נניע תהליך של צמיחה ונביא אותו לגדול ולהפוך לעסק בינוני המרוויח כסף ויש לו מנועי צמיחה ייחודיים.

מפגש חשיבה וסיעור מוחות במתנה לא תיקח?

אנו מבטיחים כי יחד נעבוד נכון ויעיל יותר. החלטתי להעניק גם לך מפגש סיעור מוחות וחשיבה במתנה. נצלו את ההטבה: אם אתם בעלי עסקים קטנים או יזמים המבקשים להקים חברת הזנק ונמצאים בתחילת הדרך, יש גם לכם הזדמנות לפרוץ קדימה ולקבל ייעוץ עסקי ראשוני במגוון תחומים במסגרת מפגש ההיכרות שאנו מעניקים גם לך. חשוב כי תדעו גם אתם כי במקרים רבים ההבדל בין הצלחה לכישלון של העסק נעוץ בהקטנת מרווחי הטעות. זה נעוץ ביכולת שלך כבעלים או כיזם לקבל מיועץ עסקי או יועץ אסטרטגי עצות טובות ובעיקר לקבל ייעוץ וליווי על פי צורך.

ניתוח שוק ומתחרים השלב הראשון בתהליכי ייעוץ לעסקים קטנים

ייעוץ וליווי עסקי שבא לתת לכם כלים עדכניים לניהול מיטבי של העסק שלך. אנו כיועצים עסקיים מקצועיים מבצעים התאמה ייעודית המותאמת במיוחד לצרכים, לאילוצים ולשאיפות האישיות שלכם כבעלים וכמנכ"לים. בתהליכי הייעוץ העסקי בכל מה שקשור לייעוץ לעסקים קטנים, אנו שמים דגש על מיפוי מקצועי של מצב קיים שוק ומתחרים ושל צרכי העסק. תהליכי הייעוץ העסקי והליווי האישי והעסקי ניתן לתכנון על פי צורך כאשר אנו יכולים להעניק גם לך תוכנית ליווי הכוללת ייעוץ עסקי וייעוץ ארגוני הבנויה על פי מודול מודולרי מתפתח.

קבלו מיומנויות ניהול אפקטיבי שמצליחות בקרב חברות גדולות ובינוניות

יזם, בעל חברה קטנה או עסק משפחתי אנו מבטיחים להתאמץ בעבורך. לקחת אותך אל עבר פסגות עסקיות, ניהוליות ואישיות חדשות. יחד נשיג יעדים חדשים, נגדיל פלחי שוק ורווחיות. כחברה לייעוץ אסטרטגי – ייעוץ עסקי אנו מציעים את הידע והניסיון המקצועי הן כיועצים עסקיים וארגוניים מאז 2006 והן את הידע והניסיון שצברנו שותפי ואני בתפקידי ניהול שיווק ופיתוח עסקי בכירים טרום כניסתנו לעולם הייעוץ העסקי. אנו מציעים לכם ארסנל מלא של מיומנויות ניהול שיווק ופיתוח עסקי הקיימות ופועלות בהצלחה בחברות ועסקים גדולים ובינוניים. היישום בעסקים קטנים זאת המומחיות שלנו. למידע נוסף אתגר אותי: צלצל 0544-814332 ונקבע פגישת עבודה ללא מחויבות ועלות. שלח מייל ישיר אלי: abc@nihul4u.co.il

ייעוץ לעסקים קטנים - למי אנו עשויים להתאים?

היה ויש לכם חלום להפוך משכיר לעצמאי? לבנות חברת שרות או יצור קטנה ורווחית? במילים פשוטות להיות אחראי על העתיד העסקי והמקצועי שלך כמנהל עצמאי האחראי על עתידו. אנו עשויים מאד להתאים גם לך. תהליכי הייעוץ העסקי לחברות קטנות, חברות הזנק ועסקים קטנים מתאים לכאלה המבקשים לשפר את ההתנהלות העסקית שלהם. לכאלה מנהלים ומנהלות בעלי ובעלות עסקים וחברות קטנות המבקשים להגדיל פלח שוק על חשבון המתחרים. להגדיל מחזורי מכירות, למנוע נטישת לקוחות ובעיקר להגדיל את מרווחי הרווח. אנו כיועצים עסקיים מקצועיים נאפשר גם לך לשפר מיומנויות ניהול ופיתוח עסקי. נציע ונטמיע התנהלות עסקית טובה ואפקטיבית יותר.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


תחומי הפעילות המרכזיים בתהליכי ייעוץ לעסקים קטנים ובינוניים

 • בניה ועדכון אסטרטגיה שיווקית ועסקית.
 • שיפור מיומנויות ניהול העסק הן ברמה התפעולית והן בכל מה שקשור לשיפור מערכי מכירות ושרות לקוחות.
 • ייעוץ ארגוני הבא להתאים את ההון האנושי והניהולי לשינויים בשווקים. בניית מבנה ארגוני יעיל יותר.
 • הדרכה העצמה ופיתוח מנהלים ועובדים.
 • איתור מנועי צמיחה חדשים.
 • שיפור בכל מערך התפעול ושרשרת ההספקה.

כחברה ייעוץ עסקי – ייעוץ ארגוני אנו מאפשרים לכם לרכוש שירותי "מיקור חוץ" בתחומים הבאים:

 • "מיקור חוץ" בכל מה שנוגע לייעוץ שיווקי פרסום ונוכחות ברשתות החברתיות
 • שרות "מיקור חוץ" בכל מה שנוגע לייעוץ ארגוני – פיתוח עסקי
 • ייעוץ אסטרטגי ב-"מיקור חוץ" ואיתור מנועי צמיחה חדשים
 • ליווי ותפעול ב- "מיקור חוץ" של מערכי מכירות ושרות לקוחות.
 • הדרכה ופיתוח עובדים ומנהלים ב- "מיקור חוץ".

בואו למצות איתנו את מלוא הפוטנציאל של העסק שלכם.

היה וגם את/ה כבעלים של עסק קטן בתחילת דרכו חושבים או מרגישים שהעסק לא ממצה את מלוא הפוטנציאל שלו – נכון כי תשקלו לקבוע איתי פגישת עבודה והיכרות ללא עלות או מחויבות. אנו מעניקים מפגש חשיבה וסיעור מוחות במתנה. לחץ על הקישור או שלך מייל ישירות אלי: משה גרימברג – abc@nihul4u.co.il. בתהליכים שנוכל לעשותם יחד במסגרת ייעוץ לעסקים קטנים נתמקד בשיפור הדברים הבאים:

 • עדכון ושיפור המתודולוגיה הניהולית- הארגונית
 • היה ויידרש נחזק את התרבות הארגונית וניצור מערכות תקשורת בריאות.
 • נכיר ונאמץ היה ויידרש שיטות ניהול אפקטיביות ומתקדמות.
 • נשפר יכולות בכל מה שקשור לניהול ההון האנושי. נתמקד היה וצריך בטיוב וגיוס כוח אדם מקצועי וניהולי.
 • נשפר מערכת קבלת החלטות וניהול על פי יעדים.
 • נשפר את מערכי התפעול והיצור תוך חתירה תמידית לאתר מנועי צמיחה חדשים.

מעניקים תמיכה וליווי של עוד 3 חודשים בסיום התהליך. הייחודיות שלנו כיועצים עסקיים

כחברה לייעוץ עסקי וכיועצים עסקיים מקצועיים מאז 2006 אנו שמחים להעניק לכל עסק קטן שמסיים איתנו תהליך ליווי ותמיכה של 3 חודשים נוספים במייל או בזום ללא עלות. בפגישה הראשונית שלנו אשמח להציג לך חלופה מעניינת שמאפשרת גם לך לגייס ייעוץ עסקי מקצועי במסגרת הסכם של מיקור חוץ לליווי ארוך טווח ובעלות העשויה להתאים גם לך. ייתכן כי עד עכשיו לא מצאת לנכון להיעזר ביועץ עסקי. יתכן כי המחיר הפחיד אותך? אולי שמעת ביקורות שליליות מחבריך שלא ידעו לבחור נכון יועץ עסקי מקצועי? אני מבקש להעניק לך חוויה מתקנת. אנו פעילים כיועצים עסקיים הן באזור חיפה קריות והצפון והן במרכז הארץ.

בוא ונכיר? קבל פגישת סיעור מוחות במתנה

מבקש להציע לך חוויה מתקנת. להציע לך "טעימה" – מפגש היכרות - מפגש סיעור מוחות במתנה.  התרומה של מפגש החשיבה עשוי להיות חשוב מאד להמשך הפעילות העסקית שלך כעסק קטן בתחילת הדרך. אני מניח כי אתה מכיר את האמרה הבאה: "אורח לרגע רואה כל פגע". אני כיועץ עסקי מקצועי ומיומן מסוגל להציג בפניך כשלים וחוליות חלשות שניתנות לשיפור. כיועץ עסקי, אשמח להיות זה שיבחר לעבוד איתך בתהליכי השינוי והצמיחה. תרגיש חופשי לקבוע איתי פגישת חשיבה ראשונית ללא עלות. צלצל ישירות אלי: 0544-814332 משה גרימברג.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים