כשאתם קובעים מטרות ראויות, כשאתם מקצים משאבים ובונים תוכנית להשגתן ומשיגים אותן, אתם נהנים ומרגישים מלאי מרץ ואנרגיה. כך אתם מונעים את התסכול ואת השחיקה האישית שלכם. משה גרימברג ושותפיו הבכירים לדרך, במסגרת פעילויות ההדרכה והליווי, מעניקים כלים ייחודים לשימוש יעיל ואפקטיבי יותר בכל המשאבים העומדים לרשותכם. במסגרת תוכניות הליווי והעצמה ,אימון מנהלים, קורס מנהלים, אנו מתמקדים בהתאמת התכנים במיוחד עבורכם על מנת למנוע ולעצור את תהליכי השחיקה.

היתרונות של תוכניות הליווי שלנו

אנו עוזרים לכם לבנות תוכנית פיתוח מנהלים והדרכה בתחום ניהול מכירות ובתחומי ניהול מו"מ שתאפשר לכם למצוא יכולות ואנרגיות חדשות להמשך הצמיחה. אנו מצליחים באותן 24 שעות ביממה ואותם 7 ימים בשבוע לגרום לכם להגיע לתוצאות הרבה יותר טובות. תוכניות הליווי, התוכניות למנהלים ולכוחות מכירה מביאות לתוצאות מרשימות. המחצית השנייה של 2006 ושנת 2007, עבורך ועבור ארגונך תהיה טובה יותר מהמחצית הראשונה וכך תוכל\י להתכונן אף לשנה הבאה, בה תוכלו לעבוד פחות קשה, להקצות יותר זמן למשפחה ולעצמך - וגם לשפר את התוצאות העסקיות. במסגרת תהליכי יעוץ ארגוני, אימון עסקי ופיתוח מיומנויות אנו מעניקים לכם כלים להצלחה.

איזון ומידתיות המפתח להצלחה

אני מבקש לשתף אותכם בכמה תובנות אותם אני משתדל לא לשכוח אף פעם. אישית אני לא מתבייש להציע לכם להדפיס אותם ולהניחם במקום בו תמיד תוכלו לראותם. המנהג ההרסני ביותר שלנו הוא ? לדאוג . לא פעם אנו דואגים כי אין לנו את היכולת להגיע לאיזון ומידתיות בפעילויות האישיות והעסקיות. האיזון והמידתיות בחיינו מהווים את תחילתו של המסע אל עבר השקט נפשי והאמונה בדרך. ככלל הן התרופה הכי טובה למנוע "מחלות מנהלים" ושחיקה.

המילים שמאפיינות מצליחנים

השמחה הגדולה ביותר היא לתת. המעשה המשמח ביותר הוא לעזור לאחרים. התכונה המכוערת ביותר אנוכיות. האנשים המסוכנים ביותר? הם רכילאים. האובדן הגדול ביותר? אובדן הכבוד העצמי. שתי המילים המאפיינות מצליחנים הן : אני יכול. המתנה הגדולה ביותר היא קבלת עידוד ותמיכה. המלבוש היפה ביותר של האדם הוא החיוך. אז מדוע אנו לא מנצלים יותר ויותר את שרירי הפנים? חיוך שובר מחסומים, יוצר תקשורת ללא מילים. אז תנו תמיד חיוך ענקי !!!!!!!!! בואו ונכיר ברמה האישית. צלצלו ישירות אלי 0544814332 או שלחו דוא"ל abc@nihul4u.co.il