היה נכון כי נתחיל את הפוסט הזה העוסק ביכולת תרומתם של יועצים עסקיים לעסק או לחברה שאתה מנהל בשאלת השאלות הכי חשובות לבדיקת ההיתכנות והכדאיות לשימוש ביועצים עסקיים. השאלה הראשונה היא: מדוע חברות ועסקים בינוניים וקטנים נדרשים להשתמש ביועצים עסקיים?  חברות ועסקים נדרשים לייעוץ ארגוני- פיתוח עסקי כאשר הם רוצים לשפר מצבם בהיבטים של המדדים העסקיים המוכרים. יועצים עסקיים תמיד יכולים לעזור לחברה או לעסק שלך.

משפרים מדדים עסקיים וניהוליים

שיפור ברווחיות. הגדלת מכירות. ולהקטין שיעור נטישה של לקוחות. השאלה השנייה באה להציג: מהו מנעד העסקים והחברות שיועצים עסקיים ויועצים ארגוניים עשויים להתאים להם? רוב החברות והעסקים הבינוניים והקטנים ולא מעט חברות ועסקים משפחתיים מתאימים ליהנות משירותים של יועצים עסקיים. שירותים המעניקים מענה למה שקשור לעדכון אסטרטגיה עסקית, אסטרטגיה שיווקית ושיפור במיומנויות של ניהול מכירות ושירות ללקוחות.

לשאול את השאלות היותר נכונות?

השאלה השלישית מתמקדת ברצון להבין: האם יועצים עסקיים מייצרים ערך מדיד לחברה, האם ה- ROI גבוה והגיוני? קשה להתווכח עם הנתונים. בשנים האחרונות חלה עליה דרסטית בכמות החברות והעסקים הנעזרים בשירותי ייעוץ ארגוני- פיתוח עסקי. בהחלט יועצים עסקיים מצליחים להביא שיפור במנעד רחב של תחומים. השאלה האחרונה והלא פחות חשובה מתמקדת ברצון להבין: הכיצד לבחור נכון יועצים עסקיים? יועצים ארגוניים ראויים ומקצועיים?

חפשו תמיד חברות ייעוץ אירגוני, יועצים עסקיים שהם בעלי ניסיון מוכח וידע מקצועי עדכני בכל מה שקשור בניהול שינויים וצמיחה. בעלי ידע וניסיון בתחומי ההדרכה ופיתוח מיומנויות והבנה מעמיקה גם בתחומים הבאים: אימון וייעוץ עסקי, ייעוץ שיווקי, ניהול עובדים, שיפור מערך המכירות ומערך השירות ובעיקר בעל ידע וניסיון מוכח גם מחוץ לעולמות הייעוץ.

התרומה שלי כיועץ עסקי לחברות ועסקים בינוניים

בהבנתנו כיועצים ארגוניים - כיועצים עסקיים, תפקידנו המרכזי עוסק בהכשרת החברות והעסקים הבינוניים והקטנים להתמודד הרבה יותר נכון עם התחרותיות ההולכת וגוברת ועם התזזיתיות של השווקים העסקיים שמובילים לשינוים מהותיים בסביבה העסקית הישנה והמוכרת. תפקידנו לאורך התהליכים מתמקד ברצון שלנו להביא את החברה, העסק הבעלים והמנהלים להיות מסוגלים להתמודד עם השינויים והאתגרים.

מתמקדים בעיקר בשיפור התנהלות עסקית וניהולית ובעיקר להגדיל את שורת הרווח. פנייה מושכלת שלכם אלינו כיועצים עסקיים, באה מתוך ההבנה כי נכון והגיע הזמן והצורך העסקי, להתאים את המטרות והיעדים העסקיים לאור השינויים בשווקים. הגיע הזמן לבצע עדכון לתוכנית העסקית והתוכנית האסטרטגית הבאה לאפשר את המשך הצמיחה לשנים הבאות.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


מי אמור להיעזר בייעוץ מנטורינג ואימון עסקי?

ייעוץ עסקי – מנטורינג ואימון עסקי בא לעזור לשדרת המנהלים בארגון לעדכן את "ארגז הכלים הניהולי" שלהם. זה עשוי לכלול מדרגי מנהלים ועובדים מכלל הארגון ולא רק מקרב המנהלים הבכירים. בהבנתנו מטרת העל של כל תהליך של ייעוץ עסקי ופיתוח מיומנויות באמצעות הדרכת מנהלים קורסים וסדנאות באה ליצור חברה או ארגון יעיל הרבה יותר שיעודד חדשנות, צמיחה ובעיקר התייעלות עסקית וניהולית שכולם יחד יהיו אחראיים להגדלת הרווחיות.

המטרות של ייעוץ עסקי מנטורינג ואימון מנהלים

ככלל אנו במסגרת תהליכי ייעוץ עסקי ומנטורינג מתמקדים בשיפור הביצועים של חברות ארגונים ועסקים משפחתיים. אנו עושים זאת באמצעות ייעוץ עסקי הדרכה אימון ופיתוח מיומנויות של הנהלה ובעלים ושל המנהלים והעובדים האחרים בארגון. אנו מעדכנים את יכולותיהם המקצועיות בעיקר בתחומי הניהול והתקשורת. אנו מעצימים את יכולתם של המשתתפים להכיר כלים עדכניים להתמודדות עתידית עם משברים ואתגרים עסקיים.

כמו כן בתהליכי הייעוץ העסקי – הייעוץ הארגוני אנו מאפשרים לחברה למנהלים ולעובדים לעדכן את החזון ולהתאים את התרבות והיעדים לשווקים משתנים. זאת ועוד, אנו בונים תרבות ארגונית המקדשת לימוד ופיתוח מקצועי ואישי כדרך חיים. זאת אנו עושים באמצעות ייעוץ עסקי הדרכה ותוכניות העשרה לפיתוח מיומנויות ניהול מכירות ומנהיגות בחברות ועסקים המבינים עד כמה חשוב לא "לדרוך" במקום.

כיועצים עסקיים  אנו מתמקדים בפיתוח והעצמה

ייעוץ עסקי – ייעוץ ארגוני מתמקד בשיפור יכולות וגילוי כישורים בלתי מנוצלים. במסגרת העבודה שלנו מול חברות ארגונים הנהלות ומנכ"לים אנו מביאים לידי שיפור את הנושאים הבאים: תהליכי ייעוץ אירגוני - ייעוץ עסקי ואימון בא לעודד חדשנות ויצירתיות. בנוסף אנו עוסקים ב תהליכי ייעוץ אירגוני - ייעוץ עסקי מנטורינג והדרכת ממנהלים – וצוותי מכירות ושירות לקוחות. כיועצים עסקיים שעברו לאורך השנים, עשרות רבות של חברות ועסקים הבנו בצורה מוחלטת עד כמה חשוב ייעוץ ארגוני ליצירת צמיחה.

ייעוץ אירגוני מניע הבראה שינוי וצמיחה באמצעות ייעוץ עסקי אימון ומנטורינג בפורמט "אחד על אחד". זאת ועוד, אנו מובילים תהליכי פיתוח מיומנויות באמצעות העצמה – ייעוץ ארגוני - ייעוץ עסקי למנכ"לים באמצעות סדנאות קורסים ותוכניות ייעודיות למנהלים המתמקדות  בפיתוח מיומנויות ואימון להצלחה עסקית ואישית.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


חברות בינוניות וקטנות צריכות ייעוץ עסקי – ייעוץ ארגוני

חברות בינוניות, חברות קטנות ועסקים משפחתיים כיום מתמודדים עם אתגרים עסקיים הולכים וגוברים. לבעלים להנהלות ולמנכ"לים יש אתגרים לא מעטים בסביבה תחרותית וחסרת רחמים. עסקים וותיקים וטובים שלא ידעו לבצע את ההתאמות הנדרשות – נעלמים מהעולם. כיום רבים מבינים עד כמה יש חשיבות רבה ליועצים עסקיים – יועצים ארגוניים שיכולים להניע תהליכי שינוי וצמיחה. הייעוץ המקצועי חשוב לחברות עסקים הנהלות ובעלי חברות המוצאות את עצמם במצב משברי או לחילופין כאשר המנכ"ל והבעלים זקוק לדחיפה אל עבר שינוי התוכנית העסקית והתוכנית האסטרטגית. אנו כולנו פחות אוהבים שינויים. פעמים אנו תקועים מתחת "תקרת הזכוכית" ולא מסוגלים לשנות המצב ללא עזרה מבחוץ. כאן אנו כיועצים עסקיים – יועצים ארגוניים נכנסים לתמונה. השימוש בנו ימנע מהחברות והעסקים המשפחתיים להמשיך ולבצע את אותן הטעויות.

תהליכי ייעוץ עסקי – ייעוץ ארגוני אפקטיבי

אנו מאמינים כי תהליך ראוי חייב להתבסס על 3 שלבים. השלב הראשון מתמקד במיפוי וניתוח מצב קיים - אנו כיועצים עסקיים מתחילים תהליך לאבחון מצב קיים ומיפוי יכולות שוק ומתחרים. בתהליכים הראשוניים של התנעת הייעוץ העסקי אנו מקפידים לערוך ראיונות עומק עם מנהלים, עם לקוחות וספקים. אנו מציגים בפני ההנהלה, הבעלים והמנכ"ל - מפת מציאות עדכנית. השלב השני הוא השלב החשוב ביותר. מדובר בשלב היישום שבא אחרי ניתוח ממצאי מפת המציאות. אנו מציגים תוכנית פעולה הבאה לתת פתרונות לבעיות ולקשיים שהוצגו ובעיקר היא אמורה לתת כלים וכיוון לחברה ולבעלים בכדי שיוכלו למצות עד תום את היתרונות החוזקות ובעיקר את ההזדמנויות מול השוק והמתחרים. חשוב לציין זאת פעם אחר פעם כי שלב היישום, הוא השלב הכי קריטי להצלחת תהליכי הייעוץ העסקי. בקרה וניהול השינויים הינו השלב האחרון והחשוב המתמקד בהתאמת התהליכים והעבודה השוטפת אל מול היעדים שקבענו להשיג.

יועצים עסקיים תמיד יכולים לעזור לחברה או לעסק שלך.

אני מבקש לקבוע בצורה חד משמעית כי ייעוץ עסקי מקצועי, היא ההשקעה בעלת התשואה הגדולה ביותר שאתה תוכל לבצע כמנכ"ל או כבעלים בחברה. מתברר מעל לכל ספק כי ה- ROI הוא משמעותית גבוה מכל השקעה אחרת. ההשקעה בתהליכי ייעוץ עסקי- פיתוח ועדכון אסטרטגיות וייעוץ ארגוני מביאה תמיד ערך מוסף מהיר ומדיד. זאת ועוד, בתהליכים השונים, שיפרנו פעמים מבנה ארגוני, התאמנו את כוח האדם הניהולי והמקצועי לאתגרים החדשים ועסקנו רבות בפיתוח והדרכה לצוותי הניהול והמכירות. אנו מאמינים כי ברוב המקרים הצלחנו לשכנע מנהלים ובעלי עסקים להסתכל על כל קושי ומשבר כנקודה היכולה דווקא להיות קרש קפיצה עסקי ואישי... לימדנו רבים מהם כי דווקא במצבים קשים של משבר עסקי – ניתן לבצע תהליכי הבראה וצמיחה.

ייעוץ עסקי במסגרת מיקור חוץ

ספר לי מה עלי לעשות בכדי לשכנע גם אותך שייעוץ עסקי יכול להביא לשינוי ולצמיחה גם אצלך בחברה? בואו וניפגש ונבדוק יחד את ההיתכנות האם השירות שלנו בתומי הייעוץ העסקי – הייעוץ הארגוני עשוי להתאים גם לכם? בוא נקבע פגישת עבודה והיכרות ללא כל עלות ומחויבות אצלך בעסק. צלצל ישירות אלי: 0544-814332 או שלח מייל ישירות למשה גרימברג: abc@nihul4u.co.il מניח כי תופתע להבין שלא בהכרח השירות מתאים רק לעסקים במשבר? אצליח לשכנע אותך, כי גם עסקים טובים ובריאים כמו העסק שלך, יכולים ליהנות מייעוץ עסקי אפקטיבי.

השבוע אנו נפגשים?

מיקור חוץ מאפשר לך ליהנות מיכולות ניהול שיווק ואסטרטגיה גבוהות במיוחד בעלות הגיונית ולא גבוה במיוחד. רבים מהלקוחות שלנו הנעזרים בנו בצורה קבועה, במסגרת שירותי מיקור חוץ לייעוץ עסקי. כחברות ועסקים ומנהלים שעומדים בראש חברה או עסק בריא לחלוטין הם הבינו את הערך שמביא להם הייעוץ העסקי. כמנהלים ובעלי חברות ועסקים הם מודעים ומבינים שעליהם לנוע קדימה ולא לדרוך במקום. הם מבינים היטב כי תהליכי ייעוץ עסקי, ייעוץ ארגוני ועדכון אסטרטגיה באמצעות מומחים היא הדרך היעילה והזולה ביותר בעבורם לקבל את הידע המקצועי והעדכני הנדרש, מבלי להגדיל את צוות העובדים והמנהלים הבכיר ובמקביל להגדיל משמעותית את עלויות השכר. בואו ונקבע פגישת עבודה כבר השבוע.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים