הכירו את התחומים המרכזיים של תהליך פיתוח עסקי. הפעם החלטנו להתחיל מהסוף. להציג לכם בכותרות את תתי הנושאים המטופלים על ידנו. כחברה לייעוץ ארגוני – פיתוח עסקי ואסטרטגיות צמיחה, עוד לא יצא לנו להכיר מנכ"ל או בעל חברה שלא משתוקק לצמוח? להגדיל פלחי שוק על חשבון המתחרים. ובעיקר להגדיל את מרווחי הרווח.

מצ"ב רשימת התחומים בתהליך פיתוח עסקי מקצועי וממוקד שאנו מובילים:

 • עדכון אסטרטגיה עסקית ושיווקית ובניית אסטרטגיה מותאמת המניעה צמיחה.
 • פעילות ממוקדת מול מערכי המכירות והשרות לקוחות למען הגדלת הכנסות החברה מלקוחות קיימים ומלקוחות חדשים.
 • בחינת כדאיות לכניסה לתחומים משיקים תוך יצירת פעילויות ותהליכים המאפשרים צמיחה.
 • צמיחה מואצת אולי באמצעות מיזוגים ורכישות? או באמצעות זיהוי טרנדים חדשים לפני המתחרים?
 • הרחבת גיוון המוצרים ו/או השירותים. לוודא כי אתם לא נשארים מאחור כתוצאה משינוי טכנולוגי?
 • בחינת האפשרות לכניסה לשווקים משיקים אך חדשים.
 • איתור שותפים אסטרטגיים ליצירת שיתופי פעולה משותפים שלא יוצרים קניבליזציה.
 • שיפור מערכי המכירות והשרות לקוחות. הפיכת שרות הלקוחות למנוע צמיחה באמצעות מכירות אפ סייל.
 • שיפור מבני ואימוץ מתודולוגיות ניהול מתקדמות. אנו נעסוק גם בהתייעלות ארגונית וביטול "החוליות החלשות"

פיתוח עסקי בהתאמה אישית

עולם הייעוץ הארגוני – פיתוח עסקי והובלת תהליכי שינוי המניעים צמיחה לא יכולים להתקיים באמצעות קבלן חיצוני. המנכ"ל והבעלים יחד עם ההנהלה הבכירה חייבים להיות מעורבים בתהליך. אף יועץ ארגוני מקצועי ככל שימצא המתמחה בפיתוח עסקי לא יוכל להצליח לבד. אנו מאמינים בעבודה תהליכית ובסינרגיה בתהליכי השינוי והפיתוח העסקי. אין אנו פועלים בפורמט "העתק הדבק" אנו יוצרים תוכנית לניהול השינוי המותאמת לארגון ולצרכים והרצונות של העלי החברה והמנכ"ל. פיתוח עסק במובן הפשוט תהליך שבו כולם פועלים לשפר ביצועים של חברה או עסק. יכולים לעשות זאת באמצעות אימוץ פעולות חדשות כמו למשל:

 • הרחבת סל המוצרים ו/או השירותים
 • שיפור מערכי המכירות והשרות ללקוחות בכדי למנוע נטישה למתחרים ולהגדיל מכירות.
 • חיפוש שווקים ונישות חדשות. ניסיון לאתר את ה- "אוקיאנוס כחול". כלומר בניית נישה חדשה נטולת מתחרים בלב הראשון.
 • טיפוח וטיוב כוח אדם מקצועי וניהולי. ללא מנהלים ועובדים מצטיינים לא יהיה אפשר לחזור לצמיחה.
 • לא מעט תחומים נוספים נכללים בתהליך פיתוח עסקי מקצועי. המטרה של התהליך להביא לגידול במכירות, גידול בפלח השוק מול המתחרים. שיפור המדדים הפיננסים והרווחיות ועוד.

כיצד מתניעים תהליך פיתוח עסקי מקצועי אצלך בארגון?

השלב הראשון בכל תהליך של פיתוח עסקי מתחיל בבחירת חברת ייעוץ ארגוני או היועץ הארגוני שאיתו תוכל להתניע את התהליכים. נכון כי תבדוק את יכולותיו המקצועיות. בדוק באם יש לו עבר ניהולי בכיר מעבר להיותו יועץ. ראה באם אתה מתחבר לערכים ולדפוסי התקשורת ביניכם. הדבר החשוב ביותר להצלחת כל תהליך ובעיקר תהליך של פיתוח עסקי המניע צמיחה הוא ליצור אמון בינך כבעלים וכמנכ"ל אלינו כעוסקים בפיתוח עסקי והובלת תהליכי שינוי וצמיחה. אחרי השלבים הראשוניים נכון לבנות תוכנית צמיחה הכוללת מטרות ויעדים להשגה. כוללת גם הקצאת משאבים ולוחות זמנים.

פיתוח עסקי באמצעות צוות יועצים מומחים

תהליך פיתוח עסקי מחייב מעורבות של מספר תחומי ייעוץ ראשיים. בתהליכי פיתוח עסקי תועל למצוא יועצים ארגוניים שלהם ניסיון בבניית אסטרטגיות שיווק המניעות צמיחה. יועצים מומחים בשיפור מערכי מכירות ושרות לקוחות. שותפי לדרך ואני מביאים לתהליכים ניסיון ייעוצי וניהולי רב שנים. אנו נשמח להוביל יחד איתך תהליך פיתוח עסקי מקצועי שנועד בראש ובראשונה להגדיל את הכנסות החברה.  אין זה סוד כי אין חברה או עסק דומים האחד לשני, על חברה או עסק משפחתי מהווה מיקרו קוסמוס שלו מערכות, אנשים ותקשורת ייחודיות. לכן השלב הראשון של היכרות העסק באמצעות מיפוי מצב קיים וראיונות עומק עם הנהלה מנהלים ועובדים נחוצים ונדרשים להצלחת התהליך. רק לאחר מכן נוכל לבנות תוכנית צמיחה המותאמת אישית לחברה שלך.

בנו תוכנית החזר השקעה לתהליכי הפיתוח העסקי

לא ניתן להתניע תהליכי צמיחה ופיתוח עסקי מבלי להקצות לכך משאבים. תהליכי צמיחה ופיתוח עסקי אינם תהליכים שמסתיימים אחרי שבועיים או חודשיים. בקשו מהגורם שיבחר על ידכם להציג לכם תוכנית ניהול סיכונים ותחשיב עלות תועלת הכולל מדדי רגישות גבוהים מהמצופה. אין זה סוד כי פיתוח עסקי מחייב השקעה כספית לא קטנה. אנו משוכנעים כי בתהליכים מקצועיים וממוקדים ניתן לוודא שההשקעה אכן תהיה משתלמת, העלות תועלת תהיה גבוהה מהמצופה. בחרו בתבונה חברה לייעוץ ארגוני ופיתוח עסקי – מוזמנים לבחור בנו, לא תצטערו.

אשמח להכיר. גם לך מגיע מפגש חשיבה במתנה

אם גם אתם מעוניינים בהליך פיתוח עסקי ומבקשים לא לטעות בבחירת החברה שתוביל יחד איתך את התהליך – הגעתם למקום הנכון. נשמח להיות חלק באתגר הניהולי והעסקי שלך. אתגר בתחום החזרה לצמיחה ולהגדלת פלחי שוק ורווחיות גם אצלך בחברה. כיועצים ארגוניים אנו מובילים תהליכי שינוי וצמיחה. מלווים תהליכים מורכבים של פיתוח עסקי הכוללים גם הדרכות והתאמות של מנהלים ועובדים לשינוי הנדרש. עושים זאת במגוון רחב של סדנאות קורסים ותוכניות הדרכה. אנו מקפידים לעשות זאת בהתאמה כמעט כירורגית, לאופי הארגון וצרכיו ובעיקר בהתאמה ליעדים שיקבעו להשגה. לחץ כאן לקבל מפגש סיעור מוחות וחשיבה במתנה. למידע נוסף תוכלו ליצור קשר ישירות איתי – משה גרימברג 0544814332 או 039032222 און באמצעות טופס צור קשר שבאתר.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


הגיע הזמן שנשוחח ונקבע פגישה

חברות בינוניות והקטנות מבינות כי עליהן להיערך נכון יותר אל מול האתגרים והשינויים בשווקים בכל מה שקשור לצורך לחזור לצמיחה באמצעות תהליכי פיתוח עסקי ועדכון אסטרטגיות. היה ואתם מתעניינים בהתנעת תהליך של פיתוח עסקי מקצועי וממוקד – חשוב שתכירו אותנו. שותפי הבכירים ואני, מביאים ניסיון רב מעולמות הייעוץ השונים ובעיקר ניסיון מוכח בעולם העסקי כמנהלים בכירים. ניהולית ואישית. לחברת הייעוץ הארגוני – פיתוח עסקי שלנו ולצוות השותפים לדרך ב- Advanced Business Consulting  יש ניסיון של למעלה מ- 17 שנה בתהליכי פיתוח עסקי ושינוי ארגוני. אנו מאמינים כי שלב אפיון מצב קיים וביצוע ראיונות עומק עם מקבלי ההחלטות חשוב ביותר להיכרות החוזקות והחולשות  כשלב הראשוני בכל תהליך פיתוח עסקי מקצועי. למידע נוסף תוכלו ליצור קשר ישירות איתי – משה גרימברג 0544814332 או 039032222 ולקבוע את מועד לפגישת היכרות.