חברת Advanced Business Consulting לייעוץ ארגוני, הדרכות, פיתוח מנהלים וייעוץ אסטרטגי – עסקי. הוקמה על יד משה גרימברג בתחילת 2006. אנו מכשירים את דורות המנהלים הבא ועוזרים לחברות ועסקים טובים להיות טובים יותר. עוזרים להנהלות ולמנכ"לים להתאים את הביצועים שלהם לשינויים ולתחרות ההולכת וגוברת בשוק הישראלי. כחברה לייעוץ ארגוני ועסקי, מתמקדים בהדרכה, פיתוח והכשרה של מנהלים בחברות ועסקים במגוון סגמנטים בתעשייה הישראלית. אנו מנחים ומלווים קבוצות משימה ארגוניות המבקשות לשפר מיומנויות בתחומי הניהול, המכירות והשרות ללקוחות.

כחברה לייעוץ ארגוני - פיתוח עסקי וכיועצים אסטרטגיים אנו משפרים ביצועים. משפרים מיומנויות ניהול ומנהיגות

שותפי הבכירים לדרך ואני, מעבירים סדנאות - וקורסים למנהלים העוסקים במכירות, שיווק שרות לקוחות ותפעול. שמנו לעצמנו למטרה לפתח יכולות ומיומנויות בקרב דור המנהלים הבא. אנו כחברה לייעוץ ארגוני מקדישים מאמץ להתאים את תוכניות מנהלים, סדנאות מנהלים – קורסי מנהלים. עושים זאת בהתאמה לעולמות התוכן של המשתתפים כאשר התוצרים מותאמים לפערים הנדרשים לשפר. אנו מצליחים לשפר מיומנויות ניהול, מנהיגות, הנעת צוותים ועבודה על פי יעדים.

כיועצים עסקיים המובילים תהליכי שינוי וצמיחה - מתמקדים בהטמעה ויישום. מבצעים בקרה לאורך התהליכים

מאז 2006 עשרות רבות של חברות ומאות מנהלים במגוון רחב של סגמנטים עברו תהליכים מקצועיים איתנו. כחברה לייעוץ ארגוני, התמחינו בפיתוח מקורי של שיטות הדרכה חדשניות ולווי מקצועי המותאם לפלחי שוק מגוונים ולתרבות העסקית בישראל שאחת למספר שנים עוברת שינוי ומהפך. ככלל אנו לא מסתפקים במתן עצות בלבד. אנו מובילים תהליכים ובעיקר מתמקדים בהטמעה ויישום הכלים ברמת העבודה בשטח בקרב עובדים ומנהלים. כחברה לייעוץ ארגוני והובלת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה, פיתחנו מתודולוגיות וכלים המסייעים להשגת מטרות ויעדים שנקבעו מראש. בתהליכי העבודה והלווי המקצועי שלנו לצוות ההנהלה, למנהלים ולעובדים, מופעלים על ידנו מנגנוני בקרת תוצאות. מנגנוני הפקת לקחים ושיפור ביצועים אישיים וקבוצתיים ברמת התהליך.

צוות של מקצועי עתיד ניסיון ניהולי בכיר עומד לשירותכם

מאז ומעולם העדפנו לעבוד עם שותפים בכירים לדרך שצמחו בשדות הניהול הכי מאתגרים ותחרותיים. שותפי היועצים המקצועיים לדרך מביאים הן ניסיון ייעוצי רב והן ניסיון ניהולי מוכח מהשטח. כל אחד מאיתנו היה והתמודד בעבר עם אתגרים דומים כשלך. אנו מכירים את כל "הפחדים" החששות, ואת "כאבי הבטן" רגע לפני קבלת החלטה ניהולית. הרגשנו כמוך כי בעמדת המנכ"ל או הבעלים מאחוריך נמצאת רק התהום. לכן חשוב כי תדע שאנו צוות יועצים מקצועי היכול להיות גם בעבורך "פרטנר לחשיבה ולהתלבטות". לרשותם של הנהלות ומנכ"לים העובדים איתנו עומדים "שחקני נשמה" מקצועיים ומיומנים שעשו דבר אחד או שנים בחייהם הניהוליים. וגם בקריירה שלהם כיועצים עסקיים, ארגוניים המובילים תהליכי הבראה שינוי וצמיחה. שותפי הבכירים לדרך- היועצים שלנו - מתמחים בהדרכה ופיתוח מיומנויות, לווי וייעוץ ארגוני ועסקי. מנטורינג ואימון אישי ועסקי להנהלות בעלי חברות ועסקים ולמנהלים המסומנים לקידום.

ההתמחויות שלנו בתהליכי הייעוץ הארגוני – פיתוח עסקי ושיפור מערכי מכירות ושרות לקוחות

אנו מתמקדים ומתמחים גם בשיפור מערכי מכירות ושרות לקוחות. מביאים לידי ביטוי את כל הידע וניסיון שצברנו בעדכון אסטרטגיה שיווקית ועסקית המחויבת להתבצע לאור השינויים והתחרות בשווקים. שיפור המיתוג, חיזוק הבידול והדגשת הצעת הערך חשובים להמשך הצמיחה. אנו מאמינים כי בתהליכי הליווי והייעוץ שלנו יש לבנות כחלק מהתהליך "מנהלי שינוי וצמיחה" בקרב המנהלים והעובדים בארגון. על פי  המודל שלנו חובה כי הנבחרים לתפקיד של "מנהלי שינוי וצמיחה יוכשרו על ידנו לשמש כמאמנים קבועים השותפים בבניית הרגלי הצלחה של קבוצתם ושל הארגון בתום תהליכי הליווי שלנו.

הפעילויות שלנו מותאמות לתרבות הארגונית ולרמת הצרכים שלך

כחברה לייעוץ ארגוני, אנו מבקשים לציין כי את המוניטין המקצועי שרכשנו בשוק הישראלי ונאמנות קהל לקוחותינו, מבוססים על בנית מחויבות הדדית למשימה ותחושת שותפות בסימון מטרות ובהשגתם ולאורך זמן. זאת ועוד, לקוחותינו הבינו כי אין אנו עוסקים בעשיית קסמים? אין לנו "אבקות קסם" המייצרות שינוי ברגע? אנו מאמינים בעבודה תהליכית היוצרת חיבור הוליסטי בין צרכי הארגון וההנהלה למנהלים ועד לאחרון העובדים. ייחודיותן של תוכניות הליווי והייעוץ העסקי והארגוני ובעיקר תוכניות פיתוח מנהלים וצוותי מכירות ושרות לקוחות נובעות מעצם היותן מותאמות לתרבות הארגונית ולזירה העסקית בה את/ה.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


כיועצים ארגוניים מקצועיים – אנו מניעים תהליכי הבראה שינוי וצמיחה

שיטות העבודה שלנו, פיתוח מנהלים ועובדים, ההדרכה ושיפור מיומנויות בקרב אנשי מכירות ושרות לקוחות בגמישות חשיבתית ויצירתית המניעה ומאפשרת לכל ארגון ולכל משתתף לסמן מטרות אישיות ומקצועיות ולהשיגן. השיטות לביסוס ואימוץ הרגלי הצלחה משלבות בסדנאות. בתוכניות פיתוח מנהלים, באמצעות ניתוח אירועים, סימולציות ושימוש בדיונים מפרים. זאת ועוד, אנו מנתחים הצלחות, מנסים לשפר למנוע חזרה על כשלנות תוך הפקה וניתוח מעמיק של אירועי שטח. כל זאת אנו עושים באמצעות תרגול ואימון קבוצתי ואישי, מנטורינג, פעילויות שטח (O.D.T) ובנית משימות העצמה אישיות וברמת הקבוצה, הכוללים ליווי שטח.

התחומים המרכזיים בפעילות המקצועית שלנו

אני מבקש לציין שוב, כי שותפי המקצועיים לדרך ואני במסגרת פעילותינו כחברה לייעוץ ארגוני ועסקי מתמקדים בלשפר ביצועים של חברות ועסקים המבקשים לחזור לצמיחה. אנו מתמקדים בהדרכה, פיתוח והכשרה של מנהלים בחברות ועסקים במגוון סגמנטים בתעשייה הישראלית – בחברות ובתאגידים וגם ובעיקר בחברות SMB. פעמים אנו נבחרים ונדרשים על ידי הנהלות ומנכ"לים להנחות וללוות קבוצות משימה פנים ארגוניות המבקשות לשפר מיומנויות בתחומי הניהול, המכירות והשרות ללקוחות.

יעוץ ארגוני ולווי תהליכים עסקיים לחברות ולעסקים

 • יעוץ ואימון אישי להנהלה, פורום מנהלים וליווי למנכ"ל בתהליכי שינוי ושיפור ביצועים עסקיים.
 • שיפור תהליכי קבלת החלטות ברמה הארגונית. ייעול תהליכים ואיתור חוליות חלשות ברמת הארגון.
 • איתור מנועי צמיחה חדשים.
 • נביא היה וצריך לשיפור התרבות העסקית, החזון והערכים ובעיקר האחריות התאגידית.
 • נעסוק גם בשיפור המיתוג והצעות הערך.

מתמקדים בשיפור מיומנויות של מערכי מכירות שטח ומוקדים

 • נתמקד בשיפור מיומנויות ניהול משא ומתן מורכב בקרב מנהלים בכירים ברמת הארגון וברמת אגף המכירות.
 • נעסוק בהעצמה ושיפור ביצועים בכל מה שקשור אומנות המכירה והמו"מ – בהיבטים של שוק פרטי, עסקי – מכירות שטח, פנים מול פנים ומכירות טלפוניות.
 • נוכל להציג גם לך מגוון רחב של סדנאות, קורסים או תוכניות לשיפור יכולות ניהול והפעלת צוותי מכירות, מוכרנים וראשי צוות מכירות.

שיפור מיומנויות של מערכי שרות לקוחות

 • אימון צוותי מכירות שטח ומנהליהם באמצעות תוכנית ייחודית שפיתחנו הכוללת לימוד תיאורטי, סימולציות, עבודה בקבוצות וליווי שטח.
 • תוכניות לשיפור הביצועים, אימון וגיבוש צוותי משימה ברמת מנהלים בדרג ביניים, או דרג גבוה בתחומי הניהול, המכירות, והשירות ללקוחות.
 • נתמקד בשיפור יכולות הארגון לבנות נאמנות לקוחות הרבה יותר חזקה ולאורך זמן רב ככל שניתן. נלמד מה נדרש לעשות בכדי להקטין את אחוזי הנטישה.
 • נלמד שיטות וטכניקות הגורמות ללקוחות קיימים להפוך למנוע צמיחה חשוב ורב ערך מעצם הפיכתם ללקוחות המבצעים רכישות המשך.

בוא ונקבע פגישת היכרות בנושא

היה והגעת עד כאן נכון כי גם אתה תדע לנצל את ההטבה שלנו. מפגש חשיבה – סיעור מוחות בעלות של 1,500 ₪ מוענק גם לך במתנה! ללא כל מחויבות מצידך. חשוב כי תפנים את הנתונים הבאים: "לחברות בינוניות וקטנות, לחברות משפחתיות ולעוסקים במקצועות חופשיים שלהם יותר מחמישה עובדים נכון להיעזר בייעוץ ארגוני יעיל ואפקטיבי". דעו כי תהליכי הייעוץ הארגוני והליווי עם חברה לייעוץ ארגוני בעלת ניסיון מוכח וקבלות, תמיד מביאה לתוצאות.

רוצים לחזור לצמיחה? בוא ונשלב ידיים בתהליך החשוב הזה...

אנו עוסקים בהצלחה בתהליכי ייעוץ ארגוני, פיתוח עסקי מאז 2006. שותפי הבכירים ואני ופחות אוהבים את החברות והיועצים שרק מסתפקים במתן עצות.. ונעלמים. כחברה לייעוץ ארגוני וכיועצים ארגוניים, אנו אוהבים לקחת אחריות על היישום בשטח. למשה גרימברג ולצוותו יש ניסיון רב של עשרות שנים בתפקידי ניהול שיווק מכירות ופיתוח עסקי בחברות מהגדולות בשוק הישראלי. כחברה לייעוץ ארגוני – פיתוח עסקי המתמקדת בהובלת תהליכי שינוי וצמיחה אני, משה גרימברג אשמח להיפגש ולהכיר. צורו קשר ישיר איתי וצלצלו לתיאום פגישת הכרות ללא מחויבות  0544814332 או 03-9032222.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים