אני משה גרימברג, אני בן 64 ומסתכל אחורה על חיי המקצועיים בסיפוק רב. כל חיי עסקתי בניהול, מכירות, שיווק ופיתוח עסקי בסגמנטים מהתחרותיים הקיימים במשק הישראלי. עשיתי זאת שנים תחת הכותרת מנהל שכיר, שלא ישן בלילה, כאילו הארגון שייך לי. הייתי מעורב 24 /7 ונהניתי מהצלחות ניהוליות ועסקיות. בשנת 2006 החלטתי להגשים חלום ולעזוב את עולמות הניהול כשכיר ולבנות קריירה חדשה בתחום הייעוץ הארגוני- פיתוח עסקי והדרכות מנהלים וצוותי מכירה.

הבנתי כי אני נהנה הרבה יותר כאשר אני תורם ומוביל ארגונים ומנהלים טובים לבצע "קפיצת מדרגה" ולהפוך לטובים יותר. האמת שאני מאושר מהיכולת להשאיר חותם בקרב חברות ועסקים ובקרב מנהלים ועובדים המבקשים ליצור שינוי וצמיחה. גיליתי לאורך השנים כי יש ביכולתי להביא לשינויים מהותיים בקרב הנהלות מנכ"לים וחברות עסקיות ומשפחתיות. דעו לכם כי ניהול זה מקצוע והוא לא דומה להצלחות מזדמנות בקזינו! שם בדרך כלל רק מפסידים.

הפכו את האהבה שלכם למקצוע

בורכתי ביכולת לאהוב את מה שאני עושה למרות הקשיים. למרות התחרות. אין לי כיום צורך להיות בקדמת הבמה, לזכות במחיאות הכפיים. אני מצליח לגעת ולהוביל תהליכים ושינויים מאחורי הפרגוד ולתת את הבמה כולה לאחרים. למנהלים, למנכ"לים ולבעלי החברות והעסקים שמבקשים לצמוח ולהשתנות בדרך לעוד הצלחות עסקיות ואישיות. אני עוסק בייעוץ ארגוני אבל בכל הכנות אני פחות אוהב יועצים.

יועצים שבאו לתחום ללא ניסיון מקצועי בשטח בעמדות ניהול כאלה ואחרות. יועצים המסתפקים במתן עצות בלבד ולא כאלה המוכנים לקחת אחריות גם על שלבי היישום ההטמעה והבקרה. אין זה סוד כי ברוב נקודות ההתחלה, המנהלים וההנהלות שאני פוגש מנוסים הרבה יותר ממני בתחום עשייתם. פעמים רבות אני פוגש מנכ"לים יותר מנוסים ממני, צעירים ונחושים. רבים מהם מחפשים ומשתוקקים "לפרטנר לחשיבה".

יועץ ארגוני יקר - שים את האגו בצד – אעבר רק ידע וניסיון חיים

מישהו המכיר את עולמות הניהול, הפיתוח העסקי השיווק והמכירות שיעזור להם לבחון את הפרדיגמות הישנות – את הטייס האוטומטי המפעיל אותם. רבים מבקשים בשפה ציורית לבחון באם המצפן העסקי עדיין מכויל? האם הסולמות נשענים על הקירות הנכונים? הם מחפשים יועץ ארגוני – יועץ עסקי שיהיה מסוגל לשקף להם מציאות נקייה מדעות קדומות.

כזה שמסוגל לחשוף את נקודות העיוורון שלהם ברמה האישית ושל החברה שאותם הם מנהלים. העבודה המשותפת עם גורם מקצועי עשויה לשקף להם את מצבם הנוכחי ובעיקר יכולה לשקף להם את הפוטנציאל הלא ממומש שלהם. מנהלים בדרגות השונות, בעלי חברות ועסקים מחפשים בסופו של יום מישהו מקצועי שיעזור להם להתמודד עם משבר, קושי ובעיקר שיהיה מסוגל לעזור להם לצאת מתחת "תקרת הזכוכית" המגבילה.

מרחבי למידה והתפתחות מוגנים

אנו ב- Advanced Business Consulting רואים חשיבות רבה ביכולת להעניק למנהלים ומנכ"לים סביבת למידה נטולת איומים וביקורות. סביבה מוגנת בו הם מסוגלים בפעם הראשונה להקשיב לקול הפנימי מבלי לחשוש כי מיד יקבל ביקורת. מרחב נטול פחד מקבלת החלטות לא תמיד נכונות. זאת הדרך היחידה הנכונה המאפשרת צמיחה והתפתחות מקצועית, ניהולית ואישית. מנכ"לים ומנהלים בדרגות השונות החווים יחד איתנו תהליכי צמיחה ושינוי בתחומי הניהול והמנהיגות הידועים כנושאים מורכבים – באים להגדיל לעצמם את טווח האפשרויות.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


בכך הם מאפשרים לעצמם להתפתח ולגדול. אנו יכולים לזהות 2 או יותר סוגי מנהלים. באלה שמנווטים את הספינה כמעט לבד. הישגיים. מאד תחרותיים המאמינים אך ורק ביכולתם. אחרים מזוהים כמנהלים "משתפים" המאמינים בעבודת צוות ובהאצלת סמכויות. הם מאמינים גדולים בשיתוף ידע ולמידה מתמשכת שלהם ושל הכפיפים להם.

יועץ ומאמן עסקי חייב להיות איש אמון

מחקרים אחרונים מגלים כי אין מנהל שאינו יכול ליהנות מתהליכי העצמה מנטורינג ואימון עסקי ואישי. למשתתפים בתהליכים אנו מעניקים להם אקו סיסטם מוגן ובטוח לתהליכי צמיחה ושיפור מיומנויות. אמון וחיבור בינאישי הן מילות המפתח להצלחה. מנהלים בכירים, בעלי עסקים וחברות נזקקים למנטורינג עסקי ואישי הרבה יותר מאשר אחרים. בתפקידי ניהול בכירים קר מאד בפסגה. אין כמעט עם מי להתייעץ ממקום בטוח ואינטימי שלא מוביל לחששות. פעמים רבים מהם מקבלים מהכפיפים להם תמונת מציאות "ורודה" מידי.

מנטורינג עסקי ואישי בא להרחיב את מגוון האפשרויות והיכולות של המשתתפים בזיהוי טוב יותר של תמונת המציאות העסקית והאישית. אחרים נזקקים לפרטנר לחשיבה ולהתלבטויות המכיר את העולמות העסקיים והניהוליים ומסוגל לשמש "כפרקליט השטן" בתהליכי חשיבה וסיעור מוחות. לאחרונה אנו מזהים מנהלים בכירים המבקשים לעשות באמצעות המנטורינג והאימון העסקי, פסק זמן שמיועד להטענת "הבטרייה" האישית שלו בסביבה מוגנת והרבה יותר רגועה.

ייעוץ עסקי – ייעוץ ארגוני  - מנטורינג.

ייעוץ עסקי – אימון עסקי ומנטורינג. משולבים יחד בארגז הכלים של כל יועץ ארגוני מיומן. בתהליכים של הייעוץ עסקי, אנו כוללים: הכולל עדכון תוכנית עסקית. בדיקת עדכנות התוכנית האסטרטגית ומנטורינג ואימון עסקי להנהלה, לבעלי החברה ולפורום המנהלים. התהליכים מורכבים ממספר מטרות על הבאות להוביל תהליך כולל הבא לשפר ולייעל את מערכות הניהול, המכירות, השיווק והפיתוח העסקי של חברות בינוניות, ארגונים, ובעלי עסקים משפחתיים. ככלל, אנו מתמקדים בשיפור יכולות ניהול ומנהיגות. אנו אוהבים לעבוד עם חברות ומנהלים טובים המבקשים להיות טובים יותר.

הנושאים המרכזיים הזוכים לטיפול בתהליכי אימון עסקי ומנטורינג

שירותים מקצועיים במסגרת מיקור חוץ

מה יגרום לך להשתכנע כי ייעוץ עסקי יכול להביא לשינוי ולצמיחה גם אצלך בחברה? בוא ונבחן יחד באם השירות של ייעוץ עסקי עשוי להתאים גם לך? האם יכול להתאים לך לעשות זאת במסגרת שירותי מיקור חוץ? בוא נקבע פגישת עבודה והיכרות ללא כל עלות ומחויבות מצידך. צלצל ישירות למשה גרימברג: 0544-814332 או שלח מייל ישירות: abc@nihul4u.co.il יתכן כי תופתע להבין, שלא בהכרח השירות מתאים רק לעסקים במשבר? נדמה לי כי אצליח לשכנע אותך, כי גם עסקים טובים ובריאים כמו העסק שלך, יכולים ליהנות מייעוץ עסקי אפקטיבי.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


בוא ונקבע פגישת היכרות?

שירות "מיקור חוץ" מאפשר לך ליהנות מיכולות ניהול שיווק, מכירות ואסטרטגיה גבוהות במיוחד בעלות הגיונית ולא גבוה במיוחד. אחרים נהנים להשתמש בשירותי "מיקור חוץ" דווקא בתחומי המנטורינג והאימון העסקי. רבים מהלקוחות שלנו הנעזרים בנו בצורה קבועה ומתמשכת. הם מודעים ומבינים שבעולם העסקים חייבים להתקדם ולהשתפר. הם מבינים היטב כי ייעוץ עסקי, ייעוץ ארגוני ועדכון אסטרטגיה, באמצעות מומחים המגיעים במסגרת שירותי מיקור חוץ, היא הדרך היעילה והזולה ביותר בעבורם. כך רבים מהם מקבלים את הידע הניהולי, המקצועי הנדרש, מבלי להגדיל את צוות העובדים והמנהלים הבכיר ובמקביל להגדיל משמעותית את עלויות השכר. בואו ונקבע פגישת עבודה כבר השבוע.