אימון עסקי - אימון אישי בצל תחרות הולכת וגוברת בשווקים הישראליים. דעו כי שינויים רגולטורים, שבירת מחסומי יבוא ושינויים בתרבות הצריכה מביאים את השווקים העסקיים בארץ לתקופות של אי יציבות ומשבר. עסקים וחברות עשויים למצוא את עצמם מתמודדים עם קשיים תפעוליים וניהוליים מורכבים ביותר. לכן אנו כעוסקים באימון עסקי - אימון אישי לבעלי חברות ועסקים, למנכ"לים מבקשים לקבוע כי האתגרים בעולם העסקי מחייבים שיפור במיומנויות גם במדינתנו הקטנה.

דעו כי אימון עסקי לשיפור ביצועים בעולם משברי ותחרותי

ישראל כמו כלל העולם המערבי חווה בעשור השלישי של המאה ה- 21 משברים כלכליים וחוסר יציבות פוליטית.מאבקים בין מעצמות העל בנושא הרחבת יכולת ההשפעה והשליטה על משאבי טבע ועל הגדלת השליטה בקרב מדינות חסות. המשבר של רוסיה ופוטין מול אוקראינה ומדינות השוק המשותף ומדינות נאט"ו. מנגד המשבר של סין מול טאיוון ויפן בדרום מזרח אסיה לא מוסיפים בריאות לשווקים הכלכליים והעסקיים. ישראל מושפעת כמו אחרות מאי היציבות. במצבים אלה של חוסר יציבות ומשבר נחוץ מעורבות מקצועית חיצונית שמסוגלת לנווט אותך כבעלים וכמנכ"ל למקומות הרבה יותר טובים ובטוחים. לכן דע כי אימון עסקי – ליווי ומנטורינג בפורמט 1:1 שלנו עשוי להיות גם בעבורך יעיל וכדאי. אנו כיועצים ארגוניים עוסקים גם באימון אישי – אימון עסקי.

מרגישים צורך לשפר ביצועיים ניהוליים? עסקיים ומנהיגותיים?

מבקש לשאול אותך שאלה מאד ישירה ואולי בוטה? היכן אתה כבעלים וכמנכ"ל נמצא בתוך התהליכים המורכבים של ניהול עסקי בשווקים תחרותיים? בשווקים במשבר? האם יש לך את מירב הכלים והמיומנויות להוביל את החברה שלך לחוף מבטחים? להחזיר את החברה לפסי צמיחה ולהגדלת רווחיות? המשברים האחרונים,  לימדו את בעלי החברות הבינוניות והמשפחתיות ואף מנכ"לים שכירים כי רבים מהם עשויים ליהנות מאימון עסקי, מנטורינג  וקאוצ'ינג בפורמט 1:1. הם הבינו עד כמה חשוב להם תהליך מקצועי של אימון עסקי – אימון אישי.

בתהליכי האימון עסקי – אנו הופכים לשותפים שלך בהתלבטויות

הבינו עד כמה חשוב בעבורם לקבל הכוונה מקצועית נכונה בכדי להתמודד טוב יותר עם האתגרים בשווקים תחרותיים המאופיינים לפעמים בחוסר יציבות. מתברר כי גם מנהלים טובים זקוקים להכוונה מתאימה. זקוקים לפרטנר לחשיבה ולהתלבטות. פרטנר מקצועי המכיר כמונו את הדילמות הניהוליות והמקצועיות של מנכ"לים ובעלי עסקים וחברות. המנהלים הטובים כיום מבינים עד כמה חשובה תרומתו של יועץ ארגוני המיומן באימון וליווי עסקי. מיומן בהובלת תהליכי קאוצ'ינג ייעודיים לעולמות הניהוליים הבכירים.

ההבדלים בין אימון אישי לאימון עסקי?

בשני המצבים תהליכי האימון באים לשפר ביצועים ולרכוש מיומנויות חדשות. אימון עסקי מתמקד בתוכנית העצמה וקאוצ'ינג של אימון ניהולי ועסקי בפורמט 1:1. אנו מעניקים קורס אימון עסקי, פיתוח מנהלים לעולמות הניהול והעסקים המותאם אישית למשתתפים בדרגות השונות. תוכניות האימון העסקי שלנו מותאמות לאתגרים של מנהלים ובעלי חברות ועסקים קטנים ובינוניים המבקשים לשפר מיומנויות ולהתאים את יכולותיהם לשינויים בשווקים. אין זה סוד כי המושג הגנרי "אימון" מגיע מעולמות הספורט התחרותי. שם מבינים את חשיבותו של המאמן להשגת תוצאות יוצאות מהכלל. אימון עסקי הינו תהליך מעצים שמחבר בין שני גורמים. בים המתאמן לבין המאמן – המנטור העסקי. כיועצים ארגוניים – יועצים עסקיים וכמאמנים יש ביכולתנו ליצור מציאות ניהולית ועסקית חדשה.

מאפיינים מרכזיים של תהליך אימון עסקי

ככלל, אנו תמיד מקפידים כי בכל מהלך תהליך אימון עסקי - אישי לעבוד בצורה "שקופה". יחד נחשוף חוזקות וחולשות של המתאמן, נאתר את התחומים שיש לחזק ולשפר ובעיקר נלמד לשכפל הצלחות. נעשה זאת בהתאמה לעולמות התוכן והניהול של המנהל המתאמן, תוך חתירה לגילוי דפוסי התנהגות וניהול הרבה יותר אפקטיביים. נאתר את דפוסי ההתנהגות המעכבים שחובה לשנותם היה ותרצה לשנות ביצועים. גם בעולמות האימון העסקי חובה להבין שתהליכים מקצועיים חייבים להיות ממוקדים וקצרים. אנו כמאמנים עסקיים, מתמקדים במתן הכלים העדכניים למנהלים או לבעלי החברות והעסקים בכדי לעזור להם להגשים חלומות חדשים. אנו נמצאים בתהליך בכדי לעזור למתאמן לעדכן את החזון, את התוכנית העסקית, להצליח להציג תוכנית ומטרות להשגה.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


המבנה הנכון של תהליך אימון עסקי – אימון  אישי

כעוסקים בהובלת תהליכי שינוי הבראה וצמיחה וכיועצים ארגוניים המתמחים גם בהובלת תהליכי אימון עסקי חשוב כי נציג כבר בתחילה שלכל מתאמן יש ייחודיות וצרכים משלו. אין אנו פועלים על בסיס "העתק הדבק". לכן בכל התנעת תהליך של אימון עסקי וקאוצ'ינג בפורמט 1:1 אנו אחרי שלב האפיון וניתוח מצב קיים בונים תוכנית הדרכה ואימון בהתאם לצרכי המנכ"ל או הבעלים המבקש לשפר ביצועים. דעו כי כל תהליך של אימון אישי ועסקי כולל היבטים שונים של היחסים אמון ופתיחות. לכן אנו מאד ממליצים לבצע תיאום ציפיות. להגדיר את מושגי ההצלחה ובעיקר לבנות יחד תוכנית פעולה להשגת יעדים ומטרות בתהליך האימון העסקי. אנו מאמינים בחשיבות המשוב והבקרה לאורך התהליך. המטרה הסופית שלנו היא להעניק למנהל או לבעלים כלים אובים ועדכניים יותר להתנהלות עסקית ואישית בסביבה הארגונית והעסקית שבו הוא חיי ומתפקד.

מגיע גם לך להשקיע בעצמך? שרול להיעזר במאמן עסקי וניהולי

היה והיית יודע עד כמה נדרש נושא האימון העסקי בקרב מנכ"לים ובעלי חברות, היית מקבל החלטה לקחת חלק בתהליכים דומים. מתברר כי מנהלים ובעלי חברות טובים הבינו כבר לפני שנים שההשקעה בפיתוח מיומנויות ושיפור יכולות מהווה בעבורם את אחת מהשקעות הכי חכמות וכדאיות. דעו כי אימון עסקי הוא עוד כלי רב עוצמה שיכול לעזור גם לך להגיע ליעדים חדשים. זהו תהליך המספק לך הדרכה, עצות ומשוב כיצד לשפר את הביצועים הניהוליים והעסקיים שלך בתוך בעבודה השוטפת.דעו כי אימון עסקי מציע הטבות ותועלות מדידות.

  • אם אתם מחפשים מאמן עסקי, או מנטור לעסק שלכם, כדאי שתפנו אלינו.
  • יש לנו את הידע והניסיון המקצועי שיכולים לספק גם לך את ההכשרה הדרושה כדי להצליח טוב יותר בעסק שלך.
  • כיועצים ארגוניים וכיועצים עסקיים יש לנו יכולות בפיתוח מיומנויות ניהול והדרכה למנהלי חברות משפחתיות.
  • אנו כמאמנים עסקיים, מאומנים לעזור גם לך בהשגת מטרות ויעדים ספציפיים שאתה רוצה להשיג.
  • כיועצים עסקיים המעניקים מנטורינג ואימון עסקי אנו מספקים תמיכה והכוונה כמעט 24/7.

ללא מחויבות אישית –תהליכי האימון הקאוצ'ינג עשויים להיכשל

בכדי להצליח אתה מחויב להיות 100% ממוקש בתהליך. אנו מחויבים להצלחתך בתהליך היה ואתה מחויב באופן מלא גם כן. יחד נאתר את כל אותם גורמים אישיותיים וסביבתיים המניעים אותך קדימה בקלות ועוזרים לך להשיג את מטרותיך בחיים האישיים, הניהוליים והעסקיים. נאתר ונתמודד עם אותם גורמים מעכבים, חששות ופחדים, שמסיטים אותך פעם אחר פעם מההצלחה. בתהליכי האימון העסקי המשותפים נביא אותך כאדם פרטי, וכמנהל או בעלים של חברה למקום בו תהיה חייב  להתבוננות מעמיקה ואמיתית. התבוננות נקייה מדעות קדומות ומושפעת "מהטייס האוטומטי". לסיכום, אימון עסקי – אימון אישי הוכח כדרך היעילה ביותר למיצוי הפוטנציאל האישי והעסקי. אימון – תהליך קאוצ'ינג בפורמט 1:1 מביא לשיפור הביצועים וההישגים האישיים והמקצועיים בכל תחום שהוא.

בוא ונקבע שיחת עבודה ופגישה

היה ואת/ה בשל להתחיל תהליך של אימון עסקי - אימון אישי קאוצ'ינג בפורמט 1:1. צרו קשר איתי: 0544-814332 ונקבע פגישת עבודה ראשונית שבה אנסה להציג בהרחבה את התהליך והתועלות. יחד אנו נהפוך לצוות איכותי ומקצועי העובד בסינרגיה מלאה להשגת החלומות והמטרות שאתה מבקש להשיג. לקבלת מידע נוסף ולקביעת מועד לפגישת חשיבה וסיעור מוחות ללא עלות ומחויבות שלך מייל ישירות למשה גרימברג: abc@nihul4u.co.il

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים