הגעתם למקום הנכון. היה ואתם בעלי עסקים וחברות הממוקמים בחיפה קריות והצפון המחפשים יועץ עסקי – יועץ אסטרטגי מקצועי שמכיר את עולמות העסקים והניהול אתם בכיוון הנכון. שמי משה גרימברג, חיפאי גאה הפועל מאז 2006 בתחומי הייעוץ השונים. שותפי ואני מעניקים שירותי ייעוץ עסקי, ייעוץ ארגוני וייעוץ אסטרטגי בפריסה ארצית. "הלב" נמצא בחיפה! אני אשמח להעניק גם לכם ייעוץ עסקי ייעוץ אסטרטגי מקצועי. מומחיות וניסיון רב שנים משני הצדדים של המתרס. הן כמנהל וכמנכ"ל והן כיועץ עסקי ואסטרטגי מאז 2006. חברי היועצים, שותפי לדרך ואני לא אוהבים להעניק אך ורק עצות. אנו אוהבים לנתח מצבים לבחון חלופות ולבנות תוכנית לעדכון האסטרטגיה השיווקית והעסקית היה ויידרש. חפשו לקרוא גם את החלק השני!

ייעוץ עסקי - ייעוץ אסטרטגי מקצועי בחיפה, בקריות ובצפון

צמחתי וגדלתי בתחומי הניהול השיווק והפיתוח העסקי בחברות ועסקים הממוקמים בחיפה קריות והצפון. אני מכיר היטב את העולם העסקי הצפוני. מכיר את מקבלי ההחלטות ומכיר את הדילמות והקשיים שחברות ועסקים נאלצים להתמודד בהשוואה לאלה הממוקמים באזור תל אביב והמרכז. שמשתי כמנכ"ל חברה גדולה בחיפה, הייתי מנהל שיווק ופיתוח עסקי של רשת שוקן בצפון. מאז 2006 אחרי סיום קדנציה של 7 שנים בפרטנר תקשורת, סייעתי וליוויתי כיועץ עסקי – יועץ ארגוני עשרות רבות של חברות קטנות וגדולות, חברות משפחתיות. הייתי פרטנר מקצועי להנעת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה.

חישוב מסלול עסקי ואסטרטגי חדש באמצעות ייעוץ עסקי מקצועי

לא מפעם הוזמנתי לקחת חלק בתכנון ובניה של עסקים חדשים. פעמים אחרות הצטרפתי להנהלה, לבעלים ולמנכ"ל אשר היו זקוקים ממש לחישוב מסלול עסקי ואסטרטגי חדש. התחרות והמשברים בשווקים הכריחו רבים מהם לבנות תוכנית שינוי לצורך שיפור והתייעלות כלל הפעילויות ובעיקר להגדיל את נפחי המכירות בהשוואה למתחרים. זאת ועוד, רבים מהם הבינו באיחור עד כמה תחום השירות ללקוחות המקצועי משפיע על הביצועיים העסקיים. אנו כיועצים עסקיים מובילים תהליכי שיפור במערכי שירות לקוחות. כיום הלקוחות המרוצים מהווים את אחד ממנועי הצמיחה העתידיים בכל חברה או עסק.

ההבטחה שלי כיועץ עסקי חיפאי גאה

אני משה גרימברג, יועץ עסקי מסוגל להבטיח גם לך את הדברים הבאים: "אצליח להביא גם בעבורך תוצאות ושינויים מדידים. לא אסתפק בהצעות. אקח יחד איתך והצוות חלק ביישום תוכנית השינוי". דע/י כי בעזרת הידע המקצועי רב השנים והיכרויות רבות שצברתי בעולמות הייעוץ והעסקים ובתחומים וסגמנטים הרלוונטיים גם בשווקים שלך. אני מבטיח לספק גם עבורך ייעוץ עסקי וניהולי – ייעוץ ארגוני אסטרטגי שיסייע לחברה שלך לשפר את הביצועים העסקיים. יחד נשפר את היעילות התפעולית, נשפר מערכי מכירות ושירות ללקוחות תוך מתן מענה מקצועי לצרכים הייחודיים שלך בכדי לעמוד ביעדים השונים.

הידעתם כי החזר ההשקעה בייעוץ עסקי – ייעוץ אסטרטגי בחיפה והקריות גבוה במיוחד.

היה ואתם בעלים או מנכ"ל של חברה בינונית או קטנה? חברה משפחתית וותיקה ומבקשים בפעם הראשונה לבחון אפשרות להתייעץ או לעבוד עם יועץ עסקי מקצועי, בכל מה שקשור לשיפור והתייעלות הגעתם למקום הנכון. מנגד היה ואתם יזמים בנשמה ומבקשים לממש חלום עסקי, ההמלצה המקצועית שלי היא לא לוותר על שימוש ביועץ עסקי – יועץ אסטרטגי מקצועי. אנו כעוסקים בתחום מביאים בשני המצבים ערך רב. היה ואתה יזם בתחילת הדרך הפניה שלך אלי יכולה להעניק לך נקודת מבט חדשה? יחד נבחן שוב את היתכנות הרעיון? אהיה לצידך בתהליך בניית התוכנית העסקית המתאימה ביותר להגשמת חלומך.

ייעוץ עסקי – ייעוץ אסטרטגי תמיד תהיה האופציה הטובה ביותר לשיפור ביצועים עסקיים

כחיפאי וכיועץ עסקי מקצועי יש לי היכולת והרצון להיות זמין וקשוב לבעלי החברות והעסקים המקומיים כמוך. האזור מעלה את סיכויי הצלחת העסק שלכם. היכרותי את "העולם החיפאי, עולם הקריות ואת העולם של צפון הארץ" מגדיל את סיכויי ההתאמה שלנו לתהליכי שינוי וצמיחה. אין זה סוד כי אזור חיפה אזור הקריות והחלק הצפוני של המדינה מתאפיין בייחודיות. מפעלים וותיקים ומסורתיים בתחום הפטרוכימיה, אזורי הייטק במבואות חיפה, אזורי תעשייה גדולים בבר לב, בכרמיאל ובאזור תפן מחזקים את התובנה שיש חיים עסקיים גם מחוץ "לבועה התל אביבית". אני כאן יחד עם שותפי היועצים העסקיים להעניק גם לך שירות מקצועי וממוקד יעדים להשגה.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


 גיוון תעשייתי – גיוון עסקי ושירותי מהגבוהים שנמצא במדינה

אזור חיפה קריות וצפון הארץ מתאפיין בגיוון תעשייתי ועסקי גבוה במיוחד בהשוואה לשאר האזורים בארץ. הטכניון, אוניברסיטת חיפה והמכללות האחרות מבטיחות כוח אדם סופר מקצועי וטכנולוגי. עסקים וחברות במגוון תחומים וסגמנטים במגוון כדלים מבינות כיום שגם להנהלות ולמנכ"לים של החברות כאן מגיע ליהנות משירותי ייעוץ מקצועיים. ייעוץ עסקי, ייעוץ ארגוני, ייעוץ שיווקי ואסטרטגי. אין כל סיבה בעולם להשאיר את התחום אך ורק לחברות התל אביביות. היה ואתם בעלי עסקים חברות בינוניות וקטנות, חברות משפחתיות מאזור חיפה קריות והצפון הגיע הזמן לשקול לפנות אלי? פנייה אלי  כיועץ עסקי, עסקי - שיווקי ואסטרטגי היא הדבר הנכון לעשות כעת. דעו כי גם עסק ותיק יכול להיעזר בשירותי ייעוץ עסקי מקצועי. ייעוץ מקצועי שיעזור להנהלה למנכ"ל ולבעלים להמשיך לפתח את החברה או העסק בצורה מיטבית ויצירתית, להמשך ההתפתחות והצמיחה. מוזמנים ליצור עמי קשר עוד היום:  0544-814332.

מה כולל ייעוץ עסקי - ייעוץ אסטרטגי?

כחברת ייעוץ עסקי וייעוץ ארגוני אנו מציעים מגוון רחב של שירותים העשויים לתת מענה לפתרון בעיות או צרכים שלך כבעלים ומנכ"ל של חברות עסקיות באזור חיפה קריות והצפון. כיועץ עסקי מקצועי שהיה משני צידי המתרס, הן כמנכ"ל שכיר והן כיועץ עסקי וארגוני מאז 2006 אני מציע מגוון רחב של שירותים מקצועיים:

  1. היכרות והתמחות במספר רב של שווקים וסגמנטים בשוק העסקים והתעשייה בארץ

  2. הובלת תהליכים למיפוי מצב קיים ניתוח שוק ומתחרים כחלק ראשוני בכל תהליך ייעוץ עסקי

  3. איתור ומיפוי "חוליות חלשות"

  4. בניית תוכנית הברה שינוי וצמיחה

  5. שיפור מערכי מכירות ושירות לקוחות

  6. שיפור נראות, מיתוג ובידול החברה היה ויידרש

  7. עדכון או בנייה של אסטרטגיה שיווקית ועסקית?

  8. שיפור מערכי תקשורת והנעת צוותים

ייעוץ עסקי – ייעוץ אסטרטגי מניעים תהליכי חזרה לצמיחה

היה ונצטרך לסכם את המאמר הזה העוסק בעדכון אסטרטגיות שיווק בעבור חברות המתמקדות במכירות ושיווק בקרב לקוחות בעולם ה- B2B הרי נכון לבצע מפעם לפעם עצירה מחשבתית. נכון לבדוק ביצוע מתיחת פנים למותג תוך הערכות ראויה ונכונה יותר לשווקים משתנים ולשווקים בתקופות משבר? נכון לפעמים לשפר את הסטוריטיילינג בכדי למנוע מצב שבוא המשפט הבא ייצג אותך. "היה ואת/ה תמשיכו לעשות את הדברים שאת/ה עושים.. סביר מאד להניח כי תישארו באותו מקום שאתם נמצאים" בעולמות התחרותיים דריכה במקום מסמלת ומציגה הפסד פלחי שוק ולקוחות למתחרים.

מנכ"ל חיפאי, קרייתי, או צפוני גם לך מגיע לקבל מפגש "סיעור מוחות" במתנה.

מאז 2006 אנו ב- Advance Business Consulting ממשיכים ללוות חברות ארגונים ועסקים משפחתיים בתחומי הייעוץ העסקי – הייעוץ הארגוני והייעוץ האסטרטגי. דע כי לאורך השנים עזרנו ללא מעט חברות ועסקים חיפאיים וקרייתים. אני משוכנע כי את/ה עדיין מאמינים ביכולת שלכם להשאיר חותם בקרב לקוחות קיימים וחדשים? עדיין מאמינים ביכולות העסקיות והניהולית שהביאו אותכם להצלחות משמעותיות בעבר באזור חיפה קריות ואפילו בפריסה כלל ארצית.

שינוי הבראה וצמיחה - נגרום גם לך להדליק את הלפיד שוב.

אני – משה גרימברג וצוותי, כיועצים עסקיים וכיועצים אסטרטגיים המניעים שינוי הבראה וצמיחה נגרום לך להדליק את הלפיד שוב. הפעם עם להבה גדולה ועדכנית יותר מתמיד. אני מאמין כי ייעוץ עסקי וייעוץ אסטרטגי מקצועי לחברות ועסקים בחיפה קריות והצפון הוא צורך השעה. ייעוץ עסקי מקצועי עשוי מאד לעזור גם לך בהתמודדות עם משברים ורצון לחזור לצמיחה.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


כחיפאים וקרייתים - בוא ונכיר בעולם האמיתי

אצלך בחברה? הקפה עליך. המאפה עלי!! היה ומבקשים לעדכן אסטרטגיה עסקית או אסטרטגיה שיווקית בעולם ה- B2B או עולם ה- B2C? מבקשים אולי להתמקד בהרחבת היתרון התחרותי? להצלחה עסקית מתמשכת מול השינויים בשווקים ובעיקר מול המתחרים? באזור חיפה והקריות, או בחתך של כלל המדינה? אני כיועץ עסקי – יועץ ארגוני מזמין אותך להכיר את פעילותי המקצועית מקרוב. אשמח להגיע לביקור היכרות. שיכול להפוך על פי בקשתך למפגש סיעור מוחות – במתנה!  נבצע חשיבה משותפת לאיתור הדרכים לבצע עדכון לתוכנית העסקית, לתוכנית האסטרטגית שלך. צלצלו ישירות אלי למשה גרימברג: 0544814332  03-9032222 או שלחו לו מייל ישיר: abc@nihul4u.co.il