בעבר כל אימא פולניה, או יותר נכון להגיד כל אימא יהודייה, חלמה כי ילדיה יהיו רופאים? מומחים בסייבר, מהנדסי מחשבים, עורכי דין? כיום הורים רבים, כמו גם הילדים שנולדו בשנות ה-2000 ובגרו מחזיקים בחלום חדש. הם כיום מעדיפים לעסוק בתחומי היזמות העסקית, חולמים לפתוח חברות הזנק או לחילופין מייחלים לקריירה איכות בתחום הניהול המקצועי בעולמות התחרותיים ביותר שקיימים. שוק התעסוקה כיום, מוצף בעשרות אלפי צעירים שסיימו את הלימודים ואינם מוצאים את מקומם. כל אחד מהם מחפש להתחיל את הקריירה מעמדה ניהולית. אני כיועץ ארגוני פוגש אותם במקומות שבם מבקשים להשקיע בשיפור מיומנויות, אפילו בפורמט של 1:1 מחוץ למסגרת העבודה ועל חשבונם.

כל אחד רוצה להיות מנהל?

כיום למילים יש פחות ערך. כל בוגר תעשיה וניהול או כלכלה ומנהל עסקים מבקש להשאיר חותם כמנהל כבר מימיו הראשונים בתום הלימודים. במציאות של היום בו כל צעיר מבקש להפוך למנהל – המשימה אינה פשוטה כלל ליישום והשגה. בכדי להצליח ולפתח קריירה של מנהל לאורך זמן יש חובה להציג בידול וערך מוסף בר מדידה מול האחרים. בכדי להתבלט ולהיות טוב מאחרים עליכם כמנהלים בתחילת, הדרך להשקיע בלימוד, העצמה ותרגול בשטח. כל זאת בכדי ליצור תהליך של התקדמות מקצועית וניהולית של כמה שנים בארגון שאתה מועסק. כאן אנו נכנסים לתמונה. כעוסקים בייעוץ ארגוני, פיתוח וייעוץ עסקי והדרכה והעצמה של מנהלים ועובדים אנו מציעים מגוון רחב של קורסי מנהלים, תוכניות פיתוח מנהלים המותאמות לצרכים שלך.

מיתוג ובידול מקצועי ואישי

פעמים אנו כיועצים ארגוניים העוסקים בהדרכות ופיתוח מנהלים ממליצים כי אולי נכון לשקול להיכנס לתחום של העשרה ולמידה באמצעות מנטורינג ואימון אישי ועסקי. פעמים נכון לשקול התנעת תהליך במסגרת הקורסים והסדנאות למנהלים שיכולות להתבצע בפורמט "אחד על אחד" בכדי לשפר ולהרחיב את "ארגז הכלים" הניהולי והמקצועי שלך. כמנהלים המבקשים לאמץ את תחום הניהול כדרך חיים ומקצוע אתם בטח מודעים לכך שההתפתחות שלכם כמנהלים קריטית להמשך הקריירה. היה ואתה בעלים או מנכ"ל בטוח כי תרצה לשפר ולהעצים את גם את יכולות מנהליך.

עוזרים להגשים חלומות

ההבטחה שלנו: בקורסים ובסדנאות מנהלים אנו מאפשרים למשתתפים לשפר מיומנויות ולהגשים בקלות רבה יותר את החלום. אנו מגדילים גם בעבורך את הסיכוי להיות המנהל/ת שתמיד חלמת ורצית להיות. יחד נעזור לך לשפר את יכולת הנעת עובדים – הובלת אנשים וצוותים להשגת מטרות ראויות. נשפר את הסיכוי שתשאירו חותם ותהיו ראויים לקידום. בקורסים ובסדנאות למנהלים ובתהליכי פיתוח מנהלים אנו שמים דגש רב בנושא שיפור מיומנויות הניהול והמנהיגות של המשתתפים.

בונים אופק ניהולי ארוך טווח

אין זה סוד כי מנהל טוב חייב להיות בעל יכולות מנהיגות, יכולת לסחוף אחריו עובדים ומנהלים. עליו להיות בעל יכולת הנעה, משוב ובקרה, ובעיקר תקשורת בינאישית מפותחת ואינטליגנציה רגשית. במסגרת קורס המנהלים שלנו נבנה תוכנית פעולה יישומית אישית לכל משתתף. במהלך קורס המנהלים, סדנת המנהלים,  יצטרכו המשתתפים להכיר לעומק את חשיבות החזון להצלחה, ילמדו על תרבות וערכים המניעים להצטיינות עסקית ואישית. במהלך ההדרכות, יצטרכו המשתתפים לקבוע לעצמם חזון, מטרות ויעדים ולבנות תוכנית פעולה יישומית אישית המשולבת עם אופק תעסוקתי ארוך טווח בארגון.

בסדנאות פיתוח והקורסים למנהלים:

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


כלל קורסי המנהלים יחד עם התוכניות לשיפור מיומנויות והעצמה של מנהלים ועובדים צעירים וכאלה שהגיעו לדרגות הביניים תמיד נבנות על פי צרכי הלקוח. בקורסים ובסדנאות מנהלים מעדכנים את "ארגז הכלים הניהולי" ונותנים למשתתפים כלים להמשך התמקצעתם הניהולית. כל התנעת תהליך ברמה ארגונית מחייבת  פגישת עבודה לשם מיפוי מצב קיים וצרכים ורק לאחר פגישה זו, אנו מציגים לך כמנכ"ל, מספר חלופות ורעיונות לביצוע. הסדנאות והקורסים למנהלים מסוגלים לתת מענה איכותי לחברות ולעסקים המבקשים לשמר ולפתח את דור המנהלים הצעיר בחברה. הסדנאות והקורסים למנהלים מתקיימות במתכונות קצרות, בינוניות ו/או תוכנית ארוכה הכוללת ליווי שטח.

קבל פגישת סיעור מוחות במתנה?

נשמח להכיר, כך גם אתה כמו רבים אחרים פגישת ייעוץ - סיעור מוחות בנושא חשוב זה ללא עלות. יחד נכיר ונבין את הצרכים וניקח על עצמנו את המשימה לייעץ ולבנות בעבורך ההדרכות – סדנאות וקורסים למנהלים שיתאימו בדיוק לצרכיך. במסגרת ההדרכות והקורסים למנהלים נטפל גם בנושאים הבאים: התמודדות עם הצורך לאמץ חדשנות ויצירתיות כדרך חיים. נכיר ונשפר את העבודה על פי יעדים. שיפור מיומנויות ניהול זמן וניהול עצמי. שיפור יכולות וידע בהנעת צוותים ותהליכים ברמת הארגון. נשפר את יכולות הניהול והתפקוד במצבי משבר.

כנסו לבלוג שלנו - אמצו תרבות למידה והעשרה

מה תפקידן של הרצאות למנהלים? תפקידן ליצור חזון ותרבות ארגונית המקדשת למידה והתפתחות ברמת הארגון. הארגון ההנהלה ואתה כמנכ"ל מודעים לצורך לעצור מפעם לפעם ולו לשעתיים שלוש בכדי להעניק ולהטעין את עובדיך ומנהליך בידע חדש. היה והנושא של התנעת קורס מנהלים ייחודי, נמצא על סדר היום הניהולי אצלכם בחברה ומבקשים לשמוע עוד, בואו נשוחח על כוס קפה. כעת, זהו המקום להציע לכם להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים