תכניות פיתוח מנהלים - Advanced Business Consulting

 

העולם הניהולי בדרגות השונות, העולם העסקי והארגוני התחרותי והתזזיתי שאנו כמנהלים, בעלי חברות ועסקים החיים בו במאה ה- 21 דורש סופר מקצועיות ניהולית גבוהה. מיומנויות ניהול ומנהיגות שמאפשרות למנהיגים עסקיים לשרוד ואף להתפתח ולהניע את הפעילות העסקית אל עבר יעדים חדשים. יעדים המציגים רמת רווחיות גדולה יותר. אפשרויות צמיחה והגדלת פלחי שוק. תוכניות פיתוח מנהלים עשויות להיות מאד נכונות לטיפוח דור המנהלים הצעיר – לטיפוח העתודה הניהולית העתידית.

לימודי מנהל עסקים ושיווק – פעמים לא מספיקים?

כיועצים ארגוניים המתמחים בהעצמה הדרכה ובפיתוח תוכניות מנהלים, גילינו לא פעם כי מנהלים רבים בדרגות השונות בארגונים התקדמו והגיעו לתפקידי ניהול בכירים כשבאמתחתם חוסרים של כלים ניהוליים לא מעטים. רבים מהם, ואף מהמנכ"לים ובעלי העסקים הגיעו למעמדם מבלי שיהיה להם האפשרות לקבל הכשרות ייעודיות. פעמים סיום תואר באוניברסיטה או לימודי מנהל עסקים ושיווק לא מספיקים לאתגרים שהשווקים התחרותיים מעמידים בפניהם.

תוכניות פיתוח מנהלים  - הדרכה העשרה ושיפור מיומנויות

תוכניות פיתוח מנהלים שאנו מעבירים לאורך השנים ב- Advanced Business Consulting מאפשרות לחברות הנהלות ומנכ"לים לקבל העשרה הדרכה ושיפור מיומנויות תוך כדי התפתחות ניהולית מותאמת לצרכי הארגון. תוכניות פיתוח מנהלים המבוצעת  תוך כדי עבודה, למנהלים בדרגות השונות  בקבוצה או בפורמט של ליווי אישי ומנטורינג "אחד על אחד". אנו בונים בהתאמה אישית תכניות פיתוח מנהלים - תכנית פנים ארגונית המותאמת במדויק לצרכי הארגון וליכולתם של המשתתפים. תכניות פיתוח מנהלים באה לתת אפשרות לארגון ולמנהלים הלוקחים בה חלק  לרכוש ארגז כלים ניהוליים עדכניים שאמורים להרחיב ולהעמיק את יכולות הניהול והמנהיגות בעבודתם השוטפת.

תוכניות פיתוח מנהלים – יוצרות תרבות למידה

תכניות פיתוח מנהלים שלנו מאפשרות לחברות ארגונים ועסקים הזדמנות אמיתית לשבור את פרדיגמות הניהול הישנות. תוכניות פיתוח מנהלים יוצרות בארגון נורמות ניהול חדשות ועדכניות. יוצרות תרבות של פתיחות ותקשורת פתוחה בין מנהלים לעובדים, בין הנהלה למנהלים. זאת ועוד, אחד מהתוצרים היותר חשובים בתוכניות פיתוח מנהלים מתמקד ביכולת הארגון לאמץ יצירתיות וחשיבה מקדמת שמביאה לא פעם לעדכון האסטרטגיות העסקיות והשיווקיות. תוכניות פיתוח מנהלים יוצרות את הבסיס לתרבות ארגונית חדשה המקדשת למידה התפתחות ובניית אופק תעסוקתי ארוך טווח למנהלים ועובדים מוכשרים.

תוכניות פיתוח מנהלים עדכניות

משה גרימברג וצוותו ב- Advanced Business Consulting מאמינים שהדרך הטובה והמומלצת ביותר לחברות הנהלות ומנכ"לים המבקשים לפתח מיומנויות ניהול ומנהיגות היא באמצעות תוכניות פיתוח מנהלים עדכניות ומותאמות לעולם התוכן והצרכים בארגון. אנו משלבים בין המתודות הכי עדכניות לבין היישום בשטח. המתודות ושאר הרעיונות התיאורטיים עוברים אדפטציה ארגונית ואישית על פי הצרכים. התועלות שארגונים ומנהלים מקבלים מתוכניות פיתוח מנהלים שאנו מעבירים מתמקדות גם בשיפור יכולות התמודדות עם משברים ושינויים. שיפור ביכולות חשיבה והתמודדות עם עובדים ומנהלים כך שהמשתתפים מעצימים את יכולותיהם בתחום הניהול, המנהיגות  ויכולת הנעת צוותים.

פיתוח מנהלים - Advanced Business Consulting 

"המושג פיתוח מנהלים" העצמה והדרכת מנהלים באה לציין צורך אמיתי של קושי בקרב אלה שניהול הפך למקצוע. מנהלים בדרגות השונות מתמודדים מדי יום עם קשיים, משברים ואתגרים לא מעטים הנובעים מסביבה תחרותית משתנה. הם מתמודדים עם עומס משימות, מוטת ניהול לא הגיונית, מתמודדים עם מחסור בזמן ובכוח אדם. מהצד השני של המטבע הם מחויבים להיות יצירתיים, קשובים למתחרים ולשינויים בשווקים. עליהם להיות יצירתיים ובעלי יכולות אינטליגנציה רגשית גבוהה במיוחד. החלטנו להעניק גם לך "מפגש סיעור מוחות" במתנה שיעסוק בתועלות שעשויות לנבוע מהתנעת תוכניות פיתוח מנהלים המותאמות לצרכים הייחודיים שלך.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים


פיתוח מנהלים בהיבט של הנעת משימות וצוותים

לנהל משימות לא קל לנהל אנשים וצוותים זה הרבה יותר מורכב. לכן פיתוח מנהלים חשוב כל כך להצלחתו של כל מנהל בכל מדרג ניהולי לאורך זמן. מנהלים המבקשים להצטיין ולהתקדם אל עבר ראש הפירמידה מחויבים לשפר ולחדד את יכולותיו הניהוליות והמקצועיות. עליו לשפר מיומנויות ויכולות הקריטיות להצלחה כמו למשל ניהול זמן ומשימות. שיפור יכולת האצלת סמכויות. לכן תהליכי פיתוח מנהלים שאנו מציעים גם לכם באים לשפר מיומנויות מנהיגות וניהול בהתאמה לצרכים שלכם בארגון.

תוכניות פיתוח מנהלים – יוצרות צמיחה

הגענו לשלב הסיכומים. הכיצד כמתמחים בהדרכה והעצמה של עובדים ומנהלים עשויים לעזור גם לכם? הכיצד תוכניות פיתוח מנהלים שלנו עשויות להביא לשיפור צוותי הניהול השרות והמכירות גם אצלך בארגון? הכיצד אתה כמנכ"ל יחד עם שדרת הניהול הבכירה העוסקת בניהול, מקצים זמן ומשאבים בכדי לטפח ולפתח את דור המנהלים הבא בחברה? לאמץ תרבות של למידה התפתחות וצמיחה בקרב העובדים והמנהלים בארגון. אני מבקש לציין כי: תהליך נכון ומקצועי של פיתוח מנהלים מחייב בניית תוכנית מפורטת ומקיפה. כיום יותר ויותר חברות בינוניות, קטנות וחברות משפחתיות מבינות שחובה להשקיע בשיפור הביצועים והמיומנויות של עובדים ומנהלים כחלק מבניית תוכנית חזרה לצמיחה וגידול. אנו שותפים לראויים להוביל יחד תהליכי העצמה ופיתח מיומנויות גם בקרב המנהלים אצלך.

ללמוד יותר על תוכניות פיתוח מנהלים?

אנו שמחים להציג לכם את הבלוג הניהולי המקצועי שלנו. היה וגם אתם תרצו לקרוא וללמוד יותר על החשיבות של שיפור מערכי הניהול גם אצלכם בארגון. פיתוח מנהלים באמצעות סדנאות קורסים ותוכנית ייעודית המיועדת לטופ טאלנטס אצלכם בארגון. לקבלת מידע ומאמרים על דילמות ניהוליות, על שיווק ופיתוח עסקי כנסו לבלוג. שם באמצעות מנוע החיפוש שבבלוג תוכלו לאתר מאמרים ופוסטים שיוכלו לתת לכם עוד לא מעט מידע על חשיבות העצמה והכשרה של מנהלים ככלל ומנהלי מכירות ושרות. מידע ומאמרים מקצועיים העשויים להיות חשובים גם לך כמנכ"ל ואו כבעלים. יש באפשרותכם לבדוק היתכנות לקבל מגוון רחב של שירותים מקצועיים נוספים בתחומי הניהול, הייעוץ הארגוני, תוכניות פיתוח מנהלים, הדרכת מנהלים ואנשי מכירות, מערכות שרות לקוחות באמצעות "מיקור חוץ". תרגישו חופשי לצלצל: 03-9032222 או פנו ישירות אלי 0544814332 או שלחו מייל: abc@nihul4u.co.il

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים