עולמות המכירה והשרות המיטבי ללקוחות הופכים בשנים האחרונות ליותר ויותר חשובים להצלחה עסקית מתמשכת וליצירת מנועי צמיחה חשובים. אנו מומחים בהעצמה ושיפור מערכי מכירות ושרות לקוחות. הדרכת מכירות. הדרכת מנהלי מכירות שטח הן מיומנויות המוכרות לנו הן כאנשי מכירות שטח, הן כמנהלי מכירות בכירים והן כעוסקים בייעוץ והדרכה של צוותי מכירות ומערכי שרות לקוחות ומוקדים.

חפשו יועצים המתמחים בהדרכת מכירות ושרות שלהם ניסיון מוכח בשטח

תסכימו איתי, כי יש הבדל מהותי ללמוד על מכירות מכאלה שבעברם "שפשפו" נעלים והתמקצעו בפועל במכירות מכל הסוגים והתחומים. יועצים שאין להם את הניסיון המקצועי מהשטח עשויים פחות להתאים? היה ותרצו נצלו את מפגש "סיעור המוחות" וחשיבה במתנה אותו אנו מעניקים כדרך חיים עסקית לכל מנהל ומנהלת הזקוקים לפרטנר מקצועי להתלבטות ולחשיבה. להלן תקצירים של מספר מאמרים ופוסטים העוסקים בנושא הדרכת מכירות. סדנת מכירות. שיפור מערכי שרות ומוקדים ועוד.

1. הדרכת מכירות - תהליכי מכירה מורכבים – סדנת מכירות

https://www.nihul4u.co.il/analysis-recommendations-for-successful-business-sales-processes/

אחרי משבר הקורונה ההבנה עד כמה מערכי מכירות ושרות הלכה וגברה. בשנים האחרונות לאור התחרות על כל לקוח ולקוח. לאור השינוי בקרב הצרכנים והלקוחות לא מספיק להיות חברה עם מערכי מכירות ושרות ממוצעים. חברות ועסקים נדרשים כיום להיות סופר מתקדמים ומקצועיים בניהול מערך המכירות והשרות ללקוחות. הדרכת מכירות ושרות הפך לחשוב להמשך הצמיחה. בקורונה, חברות עסקיות נדרשו לאמץ מודל מכירות עדכני בכדי לשרוד ולצוף מעל המים. למרות הסגרים, פעמים נדרשתי ללוות תהליכי מכירה פרונטאליים והן לשפר מיומנויות מכירה של אנשי ומנהלי מכירות באמצעות הדרכות און ליין. בעיקר נדרשתי להעניק מהניסיון הרב שצברתי בתחום, תוכניות מכירה, הדרכת צוותי מכירה ושרות. להמשך קריאה.

2. ניהול משא ומתן ומכירות – מודל ה – win win

https://www.nihul4u.co.il/negotiating-and-sales-the-win-win-model/

גם אתם מודעים לתובנה האומרת כי: ניהול מכירות וביצוע מכירות שטח מהווה כיום את אחד מהמפתחות הכי חשובים לצמיחה בעולמות העסקיים. עולם "ניהול מכירות" – "הדרכת מכירות" הינם מונחים מקצועיים הכוללים היבטים רבים ושונים. ניתן לציין את החשובים שבהם: אימוני מכירות, ניהול משא ומתן אפקטיבי ויכולת התגברות על התנגדות ובעיקר יכולת להתאושש מכישלונות. כיום אנו מבקשים לקבוע כעוסקים בהדרכה ואימון אנשי מכירות ושרות שעל העוסקים בתחומים החשובים האלה, להיות מסוגלים לבנות מערכות יחסים ארוכות טווח ובעיקר ליצור אמון בין הלקוח לבין החברה ואיש המכירות שלה.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


ניתן לשפר ביצועים ומיומנויות באמצעות הדרכת מכירות לאנשי מכירות ומנהלים

הידעתם כי הדרכת מכירות חיונית כדי שאנשי מכירות יוכלו להצליח במקום העבודה. אנו מציעים גם לך כמנכ"ל או כבעלים מספר מסלולים וחלופות לשיפור מערך המכירות והשרות. החל במסגרת קורס מכירות או שרות לקוחות ייעודי, או סדנת מכירות המלווה עם ליווי צוות המכירות בעבודת השטח. דעו כי בליווי בשטח אנו יכולים לתקן טעויות ולבצע מול איש המכירות תהליך לימודי בעולם האמיתי. להמשך קריאה

3. ניהול הדרכה ושיפור צוותי מכירות

https://www.nihul4u.co.il/manage-and-improve-sales-teams/

העולם העסקי והניהולי הפך לתחרותי הרבה יותר. במאה ה- 21 לקוחות מאבדים סבלנות לחברות אשר הצעת הערך ורמת השרות שלה לא עומדת בסף הגבוה של השוק. התחרות על כל לקוח ולקוח הולכת להיות קשה יותר. תחרות רבה ומאד אגרסיבית מול המתחרים? מול גיוס ושימור כוח אדם מקצועי בתחום המכירות והשרות ללקוחות? מתברר כי כל ארגון וחברה עסקית נמדדים בכל רגע על פי 2 פרמטרים עיקריים: הראשון - יכולת המכירה של צוות המוכרנים בשטח ו/או במוקדי המכירה הטלפוניים. השני - יכולת הארגון העסקי להעניק שרות יוצא מהכלל ולמנוע מצב של נטישת לקוחות למתחרים.

ניהול ושיפור באמצעות הדרכת צוותי מכירות – צורך קיומי

ניהול ושיפור צוותי מכירות בעת הזאת היא צורך הכרחי לכל חברה או ארגון עסקי המבקש להמשיך לצמוח. אין זה סוד כי גידול במחזור המכירות הוא אחד המדדים המרכזיים להצלחת כל חברה בינונית קטנה או חברה משפחתית. כיום הנהלות ומנכ"לים מתמודדים מול שחקנים חדשים בשווקים המנסים לנגוס בפלחי השוק הקיימים. קרא ולמד יותר בנושא.

4. תובנות וטיפים לניהול משא ומתן ומכירות איכותי ומקצועי.

https://www.nihul4u.co.il/tips-for-negotiating-and-managing-high-quality-sales/

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


כאן בפוסט ריכזנו בעבורך טיפים לניהול משא ומתן וניהול מכירות אפקטיבי ומקצועי. מהו ניהול משא ומתן ומכירות מקצועי ונכון בעשור השלישי של המאה ה-21? האם חלו שינויים במתודולוגיות המכירה? בגישות וביכולות להגיע לאחוזי הצלחה גבוהים יותר? אנו מבקשים להציע לך מגוון רחב של תוכניות סדנאות וקורסים לשיפור מיומנויות משא ומתן וניהול הרבה יותר אפקטיבי של מערכי מכירות גם אצלך בארגון.

שיפור מיומנויות בניהול צוותי מכירות

כיום ידוע לכולם כי ניהול יעיל של צוות מכירות המיומנים ביכולות משא ומתן משופרות ולהם תבניות ניהול תהליכי מכירה עדכניות מגיעים להרבה יותר הצלחות. חברות ועסקים שלהם צוותי מכירות מיומנים היודעים לשלוט ברזי ניהול משא ומתן נמצאים במצב הרבה יותר טוב מהמתחרים שאצלם מערכי המכירות נשארו מאחור. להמשך קריאה.

5. מהי הדרכה נכונה של אנשי מכירות?

https://www.nihul4u.co.il/what-is-proper-training-of-salespeople/

בואו ונחשוב יחד? האם הייתם מוכנים לשלוח אנשי מכירות לא מיומנים ומקצועיים להיפגש עם הלקוחות הפוטנציאליים שלכם? האם הייתם אתם כבעלי חברה או כמנכ"לים הייתם מוכנים לקבל שרות מאנשי מקצוע שלא עברו הכשרה? היה והייתם הבעלים של חברת ספנות רב לאומית, האם הייתם ממנים רב חובל שלא למד את המקצוע? או לא צבר ניסיון בדרגי הפיקוד עד להגעתו לתפקיד הרב חובל? נדמה לי כי לשאלות האלה תשובה אחת ברורה. לא! הייתם מעדיפים לקבל שרות ממקצוענים בלבד שלהם ידע ונסיון מוכח.

באמצעות הדרכת אנשי מכירות אנו מבטיחים כי אנשיך יהיו מקצועיים יותר.

אנו עוסקים בהדרכת מכירות. עושים זאת בהצלחה מאז 2006. כמה פעמים גייסתם אנשי מכירות ושיבצתם אותם לעבודה ללא הכשרה מספקת? כמה פעמים תהליכי הגיוס וההכשרה הלא מספיקים גרמו לכם לתחלופה גבוהה מידי בקרב צוות המכירות? כמה לקוחות ומכירות הפסדתם למתחרים כתוצאה ממיומנויות מכירה לא מספיק טובות? לשלוח איש מכירות ללא הכשרה מספקת דומה למצב שבו חייל נשלח לשדה הקרב ללא הכשרה מתאימה. להמשך קריאה.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


6. סדנת מכירות למנהלי צוותים ומוכרנים

https://www.nihul4u.co.il/sales-workshop-sales-team-managers/

מהי סדנת מכירות מומלצת לראשי צוותים ולאנשי מכירות בתחילת דרכם? אתם בטח תסכימו כי סדנת מכירות אפקטיבית היא בדרך כלל  חלק מרכזי וחשוב בכל תהליך ההכשרה והכניסה לתפקיד של אנשי המכירות מתחילים ושל כאלה המקבלים קידום להיות מנהלי צוות מוכרנים. בואו ותכירו את ההדגשים המרכזיים בבניית סדנת מכירות אפקטיבית ועדכנית לצרכים של השוק בעשור השלישי של המאה ה- 21. עולם המכירות והשרות הפכו למקצוע רב חשיבות. עולם השרות והמכירות הוא תחרותי ומחייב ידע ומיומנויות רבות בתחומים הקשורים לתקשורת, אמפתיה ויכולת משא ומתן גבוהה.

תרכשו מקצוע נדרש באמצעות סדנת מכירות

כיועצים ארגוניים הפועלים בחיפה והצפון כמו גם באזור תל אביב והמרכז, שמנו לעצמנו כמטרה להוביל צוותי מכירות ומנהלי צוותים ללימוד ואימוץ מתודולוגיות עדכניות מתחומי הניהול, המכירות, מנהיגות והנעת צוותים להשיג מטרות ויעדים חודש אחר חודש. סדנת המכירות שלנו למנהלי צוותים ומוכרנים בתחילת דרכם שמה לעצמה להעניק ולהעשיר את איש המכירות המתחיל בארגז כלים עדכני ומקצועי. כזה  שיאפשר לו להצליח בתפקידו בעולם תחרותי ומשתנה. סדנת המכירות שלנו מתמקדת בלימוד ושינון חומרים רלוונטיים מעולמות התוכן של המשתתפים יחד תרגול וביצוע סימולציות של תהליכי מכירה והתגברות על התנגדויות. אנו אף מבצעים ליווי שטח. להמשך קריאה.

7. משפרים מערכי מכירות מוקדים ומערכי שרות לקוחות

https://www.nihul4u.co.il/focus-on-improving-customer-service-call-centers-and-sales-team/

כשהקמנו את חברת הייעוץ Advanced Business Consulting ב- 2006 התחלנו להתמקד בשיפור מערכי מכירות מוקדים ובשיפור מערכי השרות ללקוחות. לאורך השנים צירפנו לצוות מומחים ושותפים בכירים לדרך, יחד שמנו לעצמנו כמטה להביא לשיפור מהיר ומהותי בביצועים של מערכי המכירות והשרות ללקוחות בקרב חברות בינוניות, עסקים פרטיים וחברות משפחתיות.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


הכיצד אנו עושים זאת? פעמים אנו עושים זאת באמצעות קורסים סדנאות ותוכניות הדרכה ייעודיות. פעמים אנו מציעים שירותי ליווי והדרכה באמצעות "מיקור חוץ" לחברות ולעסקים שאינם יכולים לממן עלויות של מנהלי מכירות מנוסים? או להחזיק בארגון תפקיד המתמקד בשיפור מיומנויות והדרכה. להמשך קריאה.

אנו מבצעים הדרכת מכירות על פי הצרכים שלך 

הייתי שמח לו גם אתה תיהנה ממפגש סיעור מוחות במתנה. יחד נבדוק מה התוכנית הכי מתאימה לצרכים הייחודיים שלך בתחום הדרת מכירות ושיפור מערכי שרות ומוקד. נאתר בעבורכם את הסדנה או תוכנית ההדרכה שתתמקד ב- שיפור מערכי המכירות והפעלת צוותים ועובדים בקרב המנהלים אצלכם בארגון. חפש מגוון רחב של נושאים ופוסטים בנושא שיפור מיומנויות מכירה ושרות בבלוג הניהולי שלנו. היה לא מצאת את הסדנה או את קורס המכירות שאתה כמנכ"ל מחפש? צור אתנו קשר – נשמח להציג בפניך את המגוון המלא. היה ונצטרך נשמח לבנות בעבורך תהליך או סדנה מותאמת בדיוק לצרכים שתציג בפנינו. פנה ישירות למשה גרימברג: 0544814332 או צלצל 03-9032222 שלח מייל אישי אלי:  abc@nihul4u.co.il  ונקבע פגישה