כיצד נכון לטפל במשבר ארגוני? מהי הדרך הנכונה לנהל משברים ארגוניים וניהוליים? משבר ניהולי? משבר ארגוני? משבר ניהולי? משבר עסקי? המודל לניהול משברים מהיר קצר ואפקטיבי. בוא ונחשוב יחד לגבי הדרך הנכונה לנהל משברים ארגוניים וניהוליים? ננסה להביו מהו משבר ארגוני? משבר ניהולי? משבר עסקי? המודל לניהול משברים מהיר קצר ואפקטיבי. ראשית בואו ונגדיר את סוגי המשברים היכולים לצוץ בעולמות העסקיים: משברים עסקיים הנובעים משינוי שוק, משברים והתגברות התחרות.

מאבקי כוח ואינטריגות יוצרות משבר

פעמים, משברים הנוצרים ברמת היחסים והאינטריגות ברמת ההנהלה, בקרב הסמנכ"לים והמנכ"ל ואו הבעלים. משברים עשויים לצוץ בארגונים שלהם ועד עובדים מוכר שמבקש לשמר זכויות או לקבל זכויות ייתר מול הבעלים ואו ההנהלה. על פי הניסיון שלנו כיועצים ארגוניים, אנו יכולים לקבוע כי משברים קשים במיוחד ניתן לזהות בתוך חברות משפחתיות במאבק על השליטה בהעברת מקל בין הדור הראשון או השני לדורות הבאים. יש ביכולתנו להוביל תהליכי העברת "מקל" ניהולי ללא מאבקי כוח מיותרים וללא הרס המשפחות של המייסדים.

דעו להתמודד נכון עם משברים

משברים יוצרים רעשי רקע. פעמים הרעש גדול הרבה יותר מהמשבר. אנשים בדרך כלל אוהבים להעצים את נפחו של המשבר? פעמים הם אפילו מתדלקים אותו בהיחבא. כל אחד מסיבותיו שלו. ארגונים וחברות עסקיות יוצרים בזבוז מיותר של משאבים בניסיון להתמודד עם משברים בעיקר בעולמות העסקיים. אין זה סוד כי פעמים משברים הנראים מאד מפחידים ומשתקים עשויים להתברר אחרי עיון מדוקדק להזדמנות להנעת שינוי וצמיחה. פעמים משברים משולים לתקופת הקיץ של עולם הנחשים. שם אחת לתקופה כולם מתעוררים ומשלים את עורם ומתחדשים. שום דבר כאוטי מבחינתם של הנחשים, לא קורה. אין כל משבר? אין דרמה? לכן אני מבקש לשואל ולהבין, מדוע בעולמות העסקיים והניהוליים כל משבר או צלו של משבר, עושה הרבה מידי רעשי רקע?

משברים – פעמים יוצרים שינוי

כעוסקים בייעוץ ארגוני ניהול משברים, הבראה שינוי וצמיחה, אנו מאמינים כי משברים המנוהלים נכון עשויים להניע התחדשות וצמיחה. משברים הם מאד חשובים בחיי החברה או העסק שאתה משמש כמנכ"ל או כבעלים. אנו מבקשים לקבוע באופן נחרץ כי ניהול נכון ובזמן של המשבר יקטין ואף עשוי בוודאות למנוע את הנזקים ואת התופעות השליליות שעשוי להיווצר. זאת ועוד, יוקטן באופן משמעותי הנזק הכלכלי והניהולי שעשוי להיגרם מניהול כושל ולא במועד של משבר כזה או אחר. היה וארגונים עסקיים ידעו להכיל ולהתמודד נכון עם משברים? ידעו להתמודד איתם באופן ראוי ובזמן הנכון? הם עשויים להתברר כברכה המניעה תהליכי שינוי וצמיחה הכל כך חשובים לחברות ועסקים.

אנו יכולים להביא ערך רב ומדיד בניהול המשבר?

כיצד אנו יכולים לסייע גם לך? מהי באמת התרומה הכי גדולה שלנו כיועצים עסקיים? יועצים ארגוניים? אנו מבקשים לקבוע כי בדרך כלל התרומה הכי גדולה שלנו באה להיות בצד של הבעלים, הנהלה או מנכ"ל אשר מנסה להתמודד טוב יותר עם משברים בלתי צפויים. משברים ארגוניים, משברים בינאישיים ומשברים הקשורים ליחסי עבודה בתוך הארגון בין המחלקות השונות. בדרך כלל אנו מלווים ומייעצים למנכ"ל לבעלים ולהנהלה. אנו נכנסים לתהליך אחרי שלב האפיון ומיפוי מצב קיים.

מיפוי מצב קיים ויצירת אמון.

מתמקדים באבחון מצב קיים ולוקחים חלק בבניית צוותי ניהול המשבר בתוך הארגון. ככלל, התהליך מחייב בשלב הראשון לבנות אמון הן אל מול ההנהלה והן אל מול העובדים ואו הצד השני של המשוואה. בתוך התהליכים אנו חותרים להבין את מורכבות הקונפליקט והסכסוך בכדי שנצליח לבנות תהליכי גישור אפקטיביים שיביאו לפתרונות ארוכי טווח. זהו שלב ראשוני והכרחי בדרך לאיתור הדרכים היותר נכונות לטפל במשבר ארגוני? לנהל משברים ארגוניים וניהוליים? משבר ניהולי? משבר ארגוני?  אנו מבקשים להציג גם לך את המודל לניהול משברים מהיר קצר ואפקטיבי שלנו.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים


מודל ייחודי להתמודדות עם משברים בתהליכי הבראה

כחברה לייעוץ ארגוני והובלת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה, שמנו לעצמנו למטרה לעזור לחברות ולעסקים להתמודד עם משברים ניהוליים ומשברים עסקיים. פיתחנו מודל ייחודי וקל ליישום הבא לתת מענה למגוון רחב של משברים עסקיים וניהוליים. משברים בתוך הארגון ומשברים מול הלקוחות המתחרים והשינויים בשווקים. כך שיאפשרו גם לך כמנכ"ל או כבעלים להתמודד עם המשבר בהצלחה ולהניע תהליך של שינוי וצמיחה. ככלל, אנו מנסים להסביר לחברות הנהלות ומנכ"לים כי גם בהתמודדות עם משברים - הזמן וההחלטה לקחת יוזמה קריטיים להצלחה. אנו מאמינים כי פרו אקטיביות ויצירתיות יכולים לעזור לנצח משברים.

התחומים שאנו יכולים לפגוש משברים בעולמות העסקיים והניהוליים

אני וצוות השותפים לדרך היינו מבקשים כאן להציג ברמת הכותרת בלבד מספר קטן של תחומים שאנו צפויים להיתקל עם משברים בעולמות הניהול והעסקים. הראשון מתמקד בניהול משברים בתהליכי שינוי. השני עשוי לצוץ בתהליכים של עדכון חזון ואסטרטגיות. האחרים יכולים לצוץ בתהליכי שינוי מבנה ארגוני, התאמת ההון האנושי לשינויים בשווקים. משברים נוספים לא פחות מורכבים עשויים לצוץ בתקופות של שינויי בעלות ואו בתהליכי צמיחה הכוללים מיזוגים ורכישות.

תבחרו לעבוד איתנו!

המטרה שלנו פשוטה ומאד מוגדרת וממוקדת: אנו מבקשים לעזור גם לכם בניהול משבר ארגוני? משבר ניהולי? משבר עסקי? ולהעניק לכם כלים ומודל ניהול משברים קל יישום. פגישת סיעור מוחות במתנה. היה ואתה נופל בקטגוריה של חברה או עסק בינוני, או משפחתי קטן המעסיק בין 25-80 עובדים ועד עכשיו נמנעת להשקיע מחשבה על מציאת דרכים טובות יותר להתמודד עם משברים? בגלל המחיר? בגלל שחשבת שאתה ארגון קטן מידי? או בגלל שאולי שמעת ואו חווית בעצמך תהליכים לא מספיק מקצועיים - אנו מבקשים בפעם הראשונה להציעה לך חוויה מתקנת. להציע לך "טעימה" – מפגש היכרות - מפגש סיעור מוחות במתנה.

שווה כי נכיר

בואו להשתתף במפגש שיעסוק בבחינה משותפת של ההיגיון להשקיע בלמידה מקדימה של תהליכים היכולים להקטין עד למינימום את העלות שנובעת ממשברים ניהוליים ועסקיים. עלות שאתה כבעלים או כמנכ"ל נכון כי תמנע להוציא היה והעתיד יעמיד בפניך להתמודד עם משבר כלשהו? אני וצוות השותפים לדרך - כיועצים ארגוניים המתמחים בייעוץ וליווי הנהלות ומנכ"לים בתהליכי משבר הבראה וצמיחה.

אמצו מתודולוגיות המקטינות את הסיכוי לחוות משברים

כמו גם בפיתוח והדרכת מנהלים ועובדים חושבים שההשקעה באימוץ מתודולוגיות להתמודדות טובה יותר עם משברים ובפיתוח ההון האנושי היא השקעה נבונה מאד. אשמח להיות לימינך לאורך התהליכים. תרגיש חופשי לקבוע איתי פגישת חשיבה ראשונית ללא עלות. תרגיש חופשי לצלצל אלי 0544814332. היה ואתם מחפשים חברה מקצועית וותיקה ואמינה לייעוץ ארגוני היודעת להתמודד עם משברים עסקיים ועם משברים – הגעתם למקום הנכון. אל תיתן למחיר לגרום לך לפחד לפגוש אותנו? פגישת סיעור המוחות היא ללא עלות.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים