הייעוץ העסקי שלנו - מתאים לעסקים קטנים ובינוניים.

 

כל לקוח ולקוח גורם לנו להיכנס לתהליכי ההבראה השינוי והצמיחה יותר נחושים וממוקדים מטרה. ההצלחה שלהם היא כרטיס הביקור שלנו. כל לקוח בתהליכים של ייעוץ עסקי, מתחבר אלינו ברמה הכי עמוקה ואישית. רבים מהמנהלים ובעלי העסקים מבינים עד כמה השהייה בראש ההר פעמים קשה. פעמים הם מרגישים את הבדידות ואת כובד המשקל על כתפיהם. הייתי רוצה להצליח להסביר גם לאלה כי מודל הניהול היותר אפקטיבי מחייב להפוך את הפירמידה על ראשה.

לעניות דעתי תפקידו של מנכ"ל ובעלים לדאוג כי העובדים והמנהלים מתחתיהם יוכלו לקחת אחריות וסמכות על תהליכים. תפקידו החשוב והעיקרי של מנכ"ל ואו בעלים מצליח לעמוד מאחוריהם לנווט ולקבוע גבולות ובעיקר להסיר מכשולים מיותרים בתהליך. פעמים המשימה הזאת קשה אף יותר מההמצאות בראש הפירמידה.

מערכות ניהול אפקטיביות ועדכניות יותר

כיועץ עסקי וכיועץ ארגוני אני רואה חשיבות רבה בשינוי מודל הניהול והתפעול של המנכ"ל והבעלים בעבודתם השוטפת. עלי לקחת אחריות על בניית מערכת ניהולית ותפעולית יעילה יותר. לוודא כי רמת הלחץ והחרדה ובעיקר הבדידות תלך ותקטן. יחד נזהה חוליות חלשות הזקוקות לתיקון ושיפור. נבנה תהליכי הבראה שינוי וצמיחה ונצעד יחד בתהליך שך אימוץ דפוסי עבודה וניהול עדכניים יותר. הייעוץ העסקי ותהליכי הליווי מאד עשויים להתאים לעסקים קטנים ובינוניים ולחברות משפחתיות.

בשונה מייעוץ עסקי לחברות עסקיות גדולות למוסדות ממשלתיים היכולת שלנו כיועצים עסקיים להביא להרבה מאד ערך ותועלת לעסקים קטנים ולחברות משפחתיות. אצלם יש לנו היכולות המקסימאלית להשפיע במהירות על החזרת העסק לפסי צמיחה. אנו מבקשים לציין כי התרומה שלנו לא באה אך ורק לשפר את שורת הרווח? היא משפיעה רבות גם על תחומים אחרים כמו: שיפור התקשורת הארגונית, איכות חייהם של המנכ"ל והבעלים, שיפור ברמת שביעות הרצון של העובדים הלקוחות והספקים.

אנו משאיר חותם ומציגים הצלחות

משה גרימברג מייסד ומנכ"ל חברת .Advanced Business Consulting הקים את החברה יחד עם מספר שותפים לדרך הכוללים אנשי מקצוע ויועצים מהטובים בשוק הישראלי. יחדיו הם מובילים תהליכים בתחומי הייעוץ העסקי והאירגוני המצליחים להשאיר חותם בקרב ארגונים ומנהלים רבים. לחברת הייעוץ העסקי – הייעוץ הארגוני נוכחות בשוק העסקי התעשייתי מזה 16 שנים. היועצים העסקיים שלנו מביאים איתם ניסיון רב שנים בתחומי הניהול והשיווק, ומיומנויות רבות ומגוונות שרכשו בתחומי ההדרכה, ייעוץ ארגוני בניית אסטרטגיות והובלת תהליכי שינוי וצמיחה. משה וצוותו מומחים בליווי ארגונים הנהלות ומנהלים בכירים להשגת הצלחות חדשות. כיועצים עסקיים משה גרימברג וצוותו מתמקדים בחברות, בינוניות וקטנות במגזר הפרטי, וכן נותנים שרות לעסקים קטנים ולבעלי מקצועות חופשיים כגון רואי חשבון, עורכי דין ואחרים, איתם הם מובילים תהליכי שינוי וצמיחה.

החזון והערכים שלנו כיועצים עסקיים

כחלק מחברה לייעוץ עסקי - ייעוץ ארגוני אנו בעלי ערכים המהווים עבורנו מצפן מוסרי משמעותי. הערכים המשקפים את המתווה הארגוני של העשייה מיוצגים ומשקפים אותנו במשפט "Effective, Smart & Simple" אנו מקדשים את הפשטות ושואפים למקסם את התוצאות. ככלל, אנו דוגלים בהובלה מתמדת כדרך חיים, במקום להיות אלה המובלים והנגררים. זאת התכונה הבולטת, המבדילה חברות ומנהלים מצטיינים בהשוואה לאחרים. אלו המיטיבים להיצמד לעקרונות נכונים של אימוץ הפרו אקטיביות כדרך חיים, מצליחים הרבה יותר.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים


אנו מקדשים יצירתיות ויוזמה. אוהבים כאלה המאתגרים תמיד את "הטייס האוטומטי" שלהם. אנו מאמינים כי תפקיד היועץ העסקי מתמקד ביצירת ערך מוסף (Added Value) ויתרון יחסי מתמשך -Sustainable Competitive Advantage . לאורך תהליכי הייעוץ העסקי – הייעוץ הארגוני, אנו משתמשים בכל הכלים העדכניים ובניסיון רב השנים שצברנו. יצירתיות ואופטימיות הן מילות מפתח. כמו גם היכולת להצליח תמידית לראות הזדמנויות חדשות במקומות שאחרים רואים בהם רק בעיות וקשיים.

אנו מאמינים ביכולתנו להניע שינוי

כעוסקים במקצועות הייעוץ חסוגיו השונים יש ביכולתנו להציג יתרונות מהותיים ומרכזיים: אנחנו יכולים לעמוד מאחורי האמירה האומרת: "היינו במקום שאתם כמנהלים נמצאים בו כעת". חווינו את התחושות והקשיים, לא כיועצים או כאנשי אקדמיה. אנו מכירים היטב את תחושות השטח כי עסקנו אישית בניהול ישיר של מערכות מורכבות. עשינו זאת בעבר כמנהלים ומנהיגים של ארגונים גדולים בינויים וקטנים. ככלל, אנו ב-  Advanced Business Consulting מאמינים ביכולת של כל בעלים מנכ"ל והנהלה ללמוד ולעשות דברים נכונים לבד. תפקידנו רק "לסובב" את המפתח בסוויץ' אחרי תהליכים ממוקדים של למידה, ייעוץ עסקי, הכוונה והדרכה. כולם מסוגלים ללמוד ולרכוש מיומנויות ניהול שיווק ומכירות טובות יותר מהקיימות.

יישום הטמעה ובקרה נחוצים להצלחה

תפקידנו לבצע את תהליכי השינוי והיישום בשטח. לוודא כי ההטמעה מתבצעת היטב בשטח ולבסוף לבצע בקרה ותיקונים בתהליך. מרגע שההנהלה, הבעלים ואו המנכ"ל לומדים לומד לשלוט במיומנויות החדשות, אנו עוברים בדרך כלל למוד של מנטורינג עסקי ותמיכה אחת לשבועיים או אחת לחודש. חלק מרכזי וחשוב בעבודתו של יועץ עסקי – יועץ ארגוני הוא להתמקד באיתור מנועי צמיחה חדשים. עדכון האסטרטגיה העסקית והשיווקית היה ונדרש, כולל הכנת תוכניות מגירה להתמודדות עתידית עם משברים ושווקים תחרותיים.

 יש לנו חשיבה פוזיטיבית במקום שאחרים מזהים כישלונות.

כעוסקים בייעוץ עסקי – ייעוץ ארגוני, אנו מאמינים שכל אדם או ארגון הינם יצירת מופת מופלאה אותה עלינו ללמוד ולהכיר כשלב ראשוני מרכזי ועיקרי בכל תהליך ותוכנית. לכן כל תהליך מתחיל במיפוי מצב קיים ניתוח חוזקות וחולשות ואיתור סכנות. אנו מבצעים MRI לארגון ולשדרת המנהלים והעובדים במסגרת ראיונות עומק קצרים.  ייעוץ אירגוני, בניית אסטרטגיות עדכניות אימון וליווי ארגוני – מורכבים מפרטים רבים ועוסקים בעיקר באינטראקציה שבין האנשים השונים שבארגון. לא נפסיק לחקור ולהרים כל אבן בכדי לאתר את הפתרון האפקטיבי ביותר לארגון ולהנהלה, ויחד נבנה את הצלחתכם העתידית לשנים הבאות.

קושי רב יותר לנהל חברות בינוניות ועסקים משפחתיים

חברות בינוניות וקטנות כמו גם חברות משפחתיות ועסקים קטנים מתאפיינים במורכבות ניהולית גדולה מאשר בחברות ותאגידים גדולים. שם ההנהלות והמנהלים זוכות לגיבוי נרחב של הנהלות, פורום מנהלים מקצועי וזה אף פעם לא מייצג ארגון המנוהל על ידי אדם אחד. חברות בינוניות וקטנות כמו גם חברות משפחתיות מנוהלות על ידי אדם אחד ברוב המקרים. בשיטת הניהול המוכרת כ-  "ONE MAN SHOW". אצלם בדרך כלל המעמסה על כתפיו גדולה הרבה יותר.

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים


הוא נאלץ לעבוד במחסור מתמיד הן של משאבים והן של כוח אדם מקצועי המביא לכך שיכולתו ויכולת הארגון לתכנן לטווחים ארוכים מאד מוגבלת. אנו מאפשרים לכל אותם עסקים וחברות משפחתיות "מטריה ניהולית" המשלימה את הפערים והחוסרים. אנו מאפשרים להם לרכוש שירותים מקצועיים בפורמט "מיקור חוץ" שלו יתרונות רבים ולא יקר במיוחד. כיועצים עסקיים – יועצים ארגוניים אנחנו מעמידים את כל הידע והניסיון המקצועי לטובת צרכי הלקוחות.

"סיעור מוחות" ייעודי במתנה 

אני מבקש לשתף אותכם ברשימה ראשונית ולא מסודרת על פי סדר חשיבות של הנושאים המרכזיים שייעוץ עסקי עשוי להביא להמון תועלת בקרב חברות ועסקים משפחתיים. כאשר חברות ועסקים משפחתיים מבקשים לצמוח באמצעות מיזוגים ורכישות? או כאשר הם מבכים להימנע ממאבקי שליטה בין המשפחות המייסדות לדור השני? כאשר נכון לבדוק אפשרויות ליצירת שיתופי פעולה אסטרטגיים שאמורים לייצר סינרגיה וערך לשני הצדדים כדרך לצמיחה. ייעוץ ופיתוח עסקי מאד נחוץ במצבים שנדרש לחפש את מנועי הצמיחה החדשים גם בקרב חברות ועסקים משפחתיים וותיקים? אנו אוהבים לקחת אתגרים של חברות ומנהלים טובים המבקשים לבצע קפיצת מדרגה עסקית ניהולית ואישית.

בוא ונקבע פגישת היכרות

בקרב כל החברות בעולם העסקי ללא כל קשר לגודלן, חשוב לחפש "מנועי צמיחה" ושווקים חדשים, המשיקים להמשך הצמיחה. ייעוץ עסקי - פיתוח עסקי וייעוץ אסטרטגי עשוי להידרש במצבים בו החברה או ההנהלה והמנכ"ל מבקשים לבדוק כניסה לשווקים בינלאומיים או לשווקים שמחוץ לפעילותם הישנה. זאת רשימה חלקית. אנו כדרך חיים מקצועית החלטנו להעניק מפגש "סיעור מוחות" במתנה, ללא עלות ומחויבות שבו נבחן יחד האם גם אצלך בשלו התנאים לביצוע שיפורים ועדכונים בתוכנית העסקית ובתוכנית השיווקית? אנו מאמינים כי גם אתה תוכל ליהנות משינוי וחזרה לצמיחה. שווה כי נשוחח- צלצל 0544814332 ישירות למשה גרימברג

לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים