כיום הכלכלות בעולם המערבי מתבססות בעיקר על פעילותם של חברות ועסקים קטנים ובינויים. בישראל הדבר דומה. נכון למחקרים האחרונים למעלה מ- 80% מכלל כוח העבודה במדינות המתפתחות והמפותחות נמצא בחברות ועסקים המעסיקים בין 5 – 25 עובדים. הם ברוב המקרים מהווים את "הקטר" שמושך את הכלכלה לאורך השנים. לכן אנו כעוסקים בייעוץ ארגוני – פיתוח עסקי מאמינים שייעוץ עסקי מקצועי נדרש כיום הרבה יותר דווקא בקרב בעלי עסקים וחברות משפחתיות

שפרו את הצעות הערך – היו יצירתיים

לאור התחרות הגוברת ולאור זה שעלויות הייצור והשיווק במדינות רבות יקרות בהשוואה ליבוא זול ממדינות העולם השלישי, רבים מהעסקים נקלעים לקשיים. חלקם נסגר כתוצאה ממחסור במשאבים וחוסר ידע מקצועי וניהולי הדרוש להפעלת עסק קטן בתחילת דרכו. אחרים פורחים. אחרי שהצליחו לבנות ללקוחותיהם הצעת ערך ייחודית ולשמור עליהם מרוצים מגלים שיש באפשרותם להמשיך ולצמוח. אחרים נסגרים

ייעוץ עסקי לחברות ולעסקים קטנים – זה אנחנו

כאן אנו נכנסים לתמונה. שותפי היועצים לדרך ואני כיועצים עסקיים, יועצים אסטרטגיים תמיד נחוצים בשלבי ההקמה של כל עסק קטן או חברת הזנק. כיועצים עסקיים מיומנים אנו עוזרים למגוון רחב של חברות ועסקים קטנים כמעט בכל תחום. החל מייעוץ אסטרטגי ועסקי, ניתוח שוק ומתחרים, בניית תוכנית שיווק וניהול מערך המכירות והשרות לקוחות. אני, משה גרימברג, יחד עם שותפי הבכירים לדרך יכולים לשפר גם את העסק הקטן שלך. יחד נניע תהליך של הבראה שינוי וצמיחה היה ויידרש. בעבודה משותפת נצליח יחד לצקת את הבסיס המוצק להפיכת החברה הקטנה שלך לחברה בינונית מצליחה וצומחת. נאתר מנועי צמיחה חדשים ונשפר מערכי מכירות ושירות לקוחות.

החלטנו להעניק גם לך: מפגש חשיבה וסיעור מוחות במתנה, לא תיקח?

אנו מבטיחים כי נעבוד נכון ויעיל יותר ביחד לאורך כל תקופת הליווי והייעוץ העסקי. החלטתי להעניק גם לך מפגש סיעור מוחות וחשיבה במתנה. נצלו את ההטבה: היה אתם בעלי עסקים קטנים או יזמים המבקשים להקים חברת הזנק ונמצאים בתחילת הדרך. נצלו  את הזדמנות לפרוץ קדימה ולקבל ייעוץ עסקי ראשוני במגוון תחומים במסגרת מפגש ההיכרות ללא עלות שאנו מעניקים גם לך. חשוב כי תדעו גם אתם כי במקרים רבים ההבדל בין הצלחה לכישלון של כל חברה עסקית נעוץ בהקטנת מרווחי הטעות הניהוליים. נעוץ ביכולת שלך כבעלים או כיזם לקבל מיועץ עסקי או יועץ אסטרטגי עצות טובות המקטינות את מרווחי הטעות, ובעיקר לקבל ייעוץ וליווי על פי צורך.

הצעד הראשון בכל תהליך ייעוץ עסקי לחברות ולעסקים קטנים: ניתוח שוק ומתחרים

בכל תהליך של ייעוץ וליווי עסקי אנו מעניקים כלים עדכניים לניהול מיטבי של העסק שלך. כיועצים עסקיים מקצועיים מבצעים תמיד התאמה ייעודית המותאמת במיוחד לצרכים, לאילוצים ולשאיפות האישיות שלכם כבעלים וכמנכ"לים. אנו לא מאמינים בקיצורי דרך ופתרונות קסם. לכן בתהליכי הייעוץ העסקי בכל מה שקשור לייעוץ לעסקים קטנים, אנו שמים דגש על מיפוי מקצועי של מצב קיים שוק ומתחרים ושל צרכי העסק. תהליכי הייעוץ העסקי והליווי האישי והעסקי ניתן לתכנון על פי צורך והיכולת של החברה וההנהלה. דע כי אנו יכולים להעניק גם לך תוכנית ליווי הכוללת ייעוץ עסקי וייעוץ ארגוני תהיה בנויה על פי מודול מודולרי מתפתח.

מי לוקח אחריות על תהליכי הייעוץ העסקי?

חשוב לנו לעדכנך כי קבלת ייעוץ עסקי – ייעוץ ארגוני לחברות עסקים קטנים בצורה סופר מקצועית תינתן על ידי משה גרימברג וצוות שותפיו לדרך המומחים בתהליכי הייעוץ השונים.  שותפי לדרך ואני מביאים לתהליכי הליווי ניסיון ניהולי, מקצועי וייעוצי רב שנים. כל אחד ואחת מאיתנו היו בעברם בתפקידי ניהול בכירים עוד לפני שהפכנו ליועצים עסקיים – יועצים אסטרטגיים. כחברת ייעוץ ארגוני – פיתוח עסקי הפועלת מאז 2006 אנו תמיד מקפידים על  התאמה של תהליכי הייעוץ העסקי – הייעוץ הארגוני לעולם התוכן של החברה או העסק ועל פי היעדים והמטרות שאתם מבקשים להשיג יחד איתנו.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


מתי יועצים עסקיים עשויים להיקרא לדגל?

אנו מעניקים תהליכי ייעוץ עסקי – ייעוץ אסטרטגי לחברות ולעסקים משפחתיים וקטנים בארבע צמתים עיקריים המאפיינים את התחנות בחיי חברה או עסק קטן. כיועץ עסקי אגלה לך סוד, "כל חברת ענק או תאגיד רב לאומי החלו את הפעילות בשלבים הראשונים בבית, או במשרד קטן". פעמים כמו מיקרוסופט שהתחילה במוסך של משפחת גייטס. הם הצליחו לצמוח ולהתפתח כי לאורך כל הדרך נעזרו במומחים מכל התחומים. המומחים בתחומי הייעוץ עסקי ואסטרטגי היו תמיד חשובים בהפיכת רעיון קטן לחברה מצליחה וגדולה. דעו גם אתם כי תהליכי הייעוץ העסקי כולל בתוכו תחומים רבים ומגוונים המשיקים לעולמות הייעוץ הארגוני, עולמות האסטרטגיה, השיווק והמכירות. כל תחום יכול לעזור גם לך להביא לשיפור חד בביצועים.

  • בשלב הרעיון בשלב "הסיד" בתחילת הדרך
  • בתקופת צמיחה והתרחבות ראשונית.
  • בתקופות של אי יציבות תחרות היוצרים משבר.
  • במצבים שיש ונכון לעדכן מבנה ארגוני לאור קשיים תפעוליים וניהוליים.

אני מניח שאין כל צורך להרחיב מעבר לכך. כל בעל חברה או עסק מבין היטב את הרשום בבולטים מעלה. אנו כיועצים עסקיים נקראים לקחת חלק בתהליכי שינוי הבראה וצמיחה בכל אחד מהשלבים.

ייעוץ עסקי מקצועי לחברות ולעסקים קטנים – זה "המוטו" המקצועי שלנו

במצבים שאתם עשויים לגלות כי השוק משתנה? התחרות גוברת? אתם מאבדים פלחי שוק למתחרים? או לא עומדים בהשגת יעדי המכירות, זה הזמן לפנות אלי לקבוע פגישת עבודה והיכרות ללא כל מחויבות. כיועץ עסקי, החלטתי להעניק גם לך מפגש חשיבה וסיעור מוחות וחשיבה במתנה. ההחלטה להשתמש בשירותי תאפשר גם לכם להקטין את מרווחי הטעות בבניית תוכנית שינו וחזרה לצמיחה. אין כל סיבה להמתין: צרו קשר ישיר איתי צלצלו 0544-814332 או 03-9032222 עוד היום. קבלו מענה מהיר ומקצועי לו אתם ראויים.

משה גרימברג – יועץ עסקי לחברות SMB

חברת  Advanced Business Consultingהינה חברת ייעוץ ארגוני - ייעוץ עסקי מובילה בענף. חברתנו פועלת בהצלחה מאז 2006. לאורך השנים שותפי לדרך ואני מתמקדים בייעוץ עסקי – ייעוץ ארגוני, בליווי הדרכה ופיתוח ההון האנושי. אני משה גרימברג יחד עם שותפי לדרך, מספקים ייעוץ אסטרטגי לעסקים קטנים, עסקים משפחתיים וחברות בינוניות וקטנות. המטרה שלנו לעזור ללקוחותינו להניע צמיחה ופריחה עסקית לאורך שנים. זאת ועוד, פעמים אנו מגיעים לעזור למנכ"ל או לבעלים לצלוח משברים. פעמים להרחיב את הצמיחה. אנו מתמקדים למצוא בכל תהליך וארגון שאנו מלווים את נקודות החוזקה ונקודות התורפה של החברה שלכם, ורק אחר כך לבנות ולהתאים תוכנית עבודה להשגת המטרות. תוכנית המותאמת אישית שתענה במדויק לצרכים, ולמטרות והדרישות שלך כבעלים או כמנכ"ל.

כל התשובות לכל השאלות בנושא ייעוץ עסקי – ייעוץ אסטרטגי וחזרה לצמיחה

ריכזנו כאן בעבורך תשובות למגוון רחב של שאלות שאיתן נפגשנו כיועצים עסקיים מאז 2006 בפגישות עבודה ראשוניות מול חברות ועסקים קטנים. רבים מהם חשבו שהשירות של ייעוץ עסקי יקר להם מידי? פחדו כי יועצים עסקיים לא יהיו מוכנים לקחת את האתגר בגלל שהחברה המשפחתית קטנה מידי? אנו מעדיפים לעבוד עם חברות ועסקים בינוניים וקטנים כי דווקא איתם יש לנו היכולת להגיע לתוצאות מדהימות. יש פחות גורמים מפריעים ואינטרסנטים בתהליך. פחות אינטריגות ופוליטיקה ארגוניות המחבלות בתהליכים. ככלל, מתקדים בהובלת תהליכים ולא במתן עצות. אין באמת סיבה לחשוש מלהיעזר בנו כיועצים עסקיים. העלות תועלת עשויה להפתיע אותך כבר אחרי פגישת ההיכרות. לאורך התהליך אנו נעניק כלים עדכניים וליווי צמוד לצוות המנהלים ולך, אשר יבטיחו כי תוכלו להתמודד בצורה יעילה ומוצלחת עם האתגרים והתחרות בשווקים.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


להלן מבחר מייצג של תשובות לשאלות שנשאלנו לאורך השנים

אנסה כאן לתת לכם תשובות שבעבר לקוחות בסדר הגודל שלך קיבלו לשאלותיהם. הם חששו ופחדו כי אין הם מספיק גדולים לממן תהליכי ייעוץ עסקי? פחדו שהעלויות גבוהות מידי? ובעיקר פחדו כי החזר ההשקעה לא כדאי כלל. מצ"ב התשובות לשאלות המרכזיות

1. נשאלתי לא אחת - האם ייעוץ עסקי לחברות ולעסקים קטנים מוביל להצלחות?

היה ואתן לך תשובה אמיתית ונקייה מאינטרסים עסקיים התשובה היא בוודאות כן. עסקים בינוניים קטנים וחברות משפחתיות שעברו איתנו תהליכי ייעוץ עסקי אומרים כי זאת הייתה ההחלטה הנכונה ביותר שהם קיבלו מאז שהעסק הוקם. פעמים אתם כבעלים ומנכ"לים חייבים להיעזר ביועצים עסקיים חיצוניים שיעזרו לכם לעדכן היה וצריך את התוכנית העסקית והאסטרטגית? לבחון ולאתר מנועי צמיחה חדשים? לבחון אפשרות לצמיחה באמצעות רכישת מתחרים ומיזוג פעילותם בתוך החברה. פעמים נכון להיעזר ביועצים עסקיים מיומנים בכדי לצלוח טוב יותר משברים ואתגרים מול המתחרים.  כמו חברות ועסקים רבים אחרים גם לכם מגיע לפנות אלי – אל משה גרימברג ולבחון אפשרות לעבודה משותפת.

2. מדוע ולמה מומלץ לפנות לשירותי ייעוץ עסקי לעסקים קטנים?

ההחלטה לשנות חשיבה ומעשים היא תמיד מומלצת בקרב מנהלים ובעלי עסקים. פעמים רבות חברות הנהלות ומנכ"לים נרדמים "בשמירה". רבים מהם ממשיכים לעשות את אותם הדברים למרות שהשוק משתנה? הלקוחות נוטשים למתחרים? התחרות הולכת וגוברת? כולנו אוהבים את אזורי הנוחות שלנו. פעמים חברות ועסקים זקוקים "לריענון מחשבתי". עצם ההחלטה לשקול להיעזר בייעוץ עסקי חיצוני היא שינוי חשוב בתהליך השינוי והחזרה לצמיחה. לכן, ההחלטה לפנות לעזרתו של יועץ עסקי מקצועי המתמחה בחברות בינוניות וקטנות, עסקים פרטיים וחברות משפחתיות מחייבת אותך כמנכ"ל או כבעלים להכיר את שלבי התהליך.

3. מהו השלב הראשון בתהליך?

אין אנו מתחילים כל פעילות ייעוצית מבלי לבצע תהליך מובנה של מיפוי שוק ומתחרים. ביצוע ראיונות עומק עם מדגם מנהלים ועובדים בכדי להכיר היטב את החוזקות והחולשות של הארגון מנהליו ועובדיו. לאחר מכן אנו מחויבים כי אתה כבעלים וכמנכ"ל תבין שיש להקצות זמן ומשאבים בכדי להחזיר את החברה שלך לפסי צמיחה. במהלך התהליך יחד איתי כיועץ עסקי – יועץ אסטרטגי נבנה תוכנית עבודה שתכלול סל עדכני של כלים ומתודולוגיות ניהוליות שיביאו את החברה לביצועים הרבה יותר טובים. השלבים הבאים יתמקדו על פי הממצאים בשיפור מערכי תפעול ויצור, מערכי מכירות ושירות לקוחות ואיתור שווקים חדשים.

4. רבים שאלו באם בתהליכי ייעוץ עסקי לחברות ולעסקים קטנים – אנו מתאימים את התוכנית לחברה?

פעמים רבות הנהלות ומנכ"לים שאיתם אנו נפגשים בפעם הראשונה לא מאמינים כי תהליכי העבודה והייעוץ העסקי והייעוץ האסטרטגי שאנו מעניקים הינו ייחודי ומותאם לצרכים המיוחדים של כל לקוח ולקוח. אין אנו עובדים בפורמט "העתק הדבק" ומשנים אך ורק את שם הלקוח בתוכניות עבודה ובתהליכי היישום וההטמעה. דעו כי אנו כיועצים עסקיים מאמינים שהתאמה של תוכנית עבודה לחברה שלכם היא תנאי בסיסי לכל הצלחה משותפת. תהליכי הליווי העסקי מתבצעים בהתאמה לעולמות התוכן ולאתגרים שלך. בפורמט זה אנו יחד נצליח להביא להצלחת התהליכים ולחזרה לפסי צמיחה ורווחיות.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


5. הכיצד אנו כיועצים עסקיים ויועצים אסטרטגיים מצליחים להחזיר עסקים לצמיחה?

יש לנו התמחויות מקצועיות הנדרשות לעסקים וחברות בעשור השלישי של המאה ה- 21 שמאופיין בתחרות הולכת וגוברת ובחוסר סובלנות של הלקוחות לחברות ועסקים שלא אימצו תרבות של חדשנות ושיפור מערכי השירות ללקוחות. כיועצים עסקיים יש לנו הידע והכלים לבצע עדכון לתוכנית העסקית והאסטרטגית היה ונחוץ. נתמקד בשיפור מערכי המכירות והשירות ללקוחות. הבחן האם הגיעה השעה לעדכן את המבנה הארגוני והתפעולי? לשפר את המרווחים הפיננסיים?  בדיוק מסיבות האלה אנו חשים כי רבים מבעלי החברות והעסקים הקטנים פונים ומבקשים עזרה מקצועית. מחפשים ייעוץ עסקי – ייעוץ ארגוני בכדי לחשב מסלול מחדש. להגיע לשיפור הרווחיות וגידול בפלח השוק. משה גרימברג ושותפיו לדרך הם יועצים עסקיים ויועצים אסטרטגיים מקצועיים ובעלי ניסיון רב המלווים חברות עסקים בתהליכי הבראה שינוי וצמיחה.

6. ספר לי מה הכי חשוב בעבורי לדעת על ייעוץ לחברות משפחתיות ולעסקים קטנים?

היה והגעתם עד כאן, אני מאד שמח בעבורך. אתה נמצא בשל לפנות אלי ולבחון כי נקיים פגישת חשיבה והיכרות ראשונה. היה ותרצה אנסה לתת לך תשובות ל- 4 שאלות שכולם שואלים אותי כיועץ עסקי, בפגישת ההיכרות הראשונית.

  • התאמה אישית לתחום העיסוק ולגודל החברה

אין כל אפשרות ליצור או להעתיק תוכניות שהותאמו לחברות גדולות ובינוניות בעבור חברות קטנות ומשפחתיות כמו העסק שלך. כיועצים עסקיים אנו מקפידים לבנות תוכנית ייעודית המותאמת לצרכים שלכם. ליעדים ולמטרות שאתם מבקשים להשיג.

  • שיפור במדדים העסקיים והמדדים הפיננסיים

לרוב המערכות הבנקאיות הרבה יותר קשוחות עם חברות ועסקים קטנים. אנו לא פעם מגלים כי רצון לשיפור במדדים הפיננסים מחייבת דווקא חברות בינוניות וקטנות ובעלי עסקים עצמאיים קטנים לתהליך הרבה יותר ארוך. השינויים למרות שמתקיימים נמצאים בווליום הרבה יותר קטן מאשר בחברות הגדולות ובתאגידים.

  • חשוב מאד כי נסכים על מטרות ויעדים להשגה

הכוונה לבחור נכון מטרות הגיוניות וריאליות בכדי לעבור ממצב של "דריכה במקום" למצב של חזרה לצמיחה. אנו יחד נבנה תוכנית עבודה הכוללת את כל התחומים הזקוקים לשיפור. נוביל תהליכי ייעול ושיפור מיומנויות בתחום המכירות והשיווק כחלק מהגדלת פלח השוק וכניסה לנישות חדשות.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


  • בניית מודל עבודה המקדש יישום הטמעה ובקרה

נאשר גאנט משימות ולוחות זמנים כולל מדדי בקרה בכדי להיות תמיד תחת שליטה והבנה כי כולנו מתקדמים לכיוון השגת היעדים. דעו כי יצירת יעדים ומטרות ראויים וברי השגה הם המצפן שבו כולנו נלך אחריו. לאורך התהליך נקבע ישיבות דיווח בקרה ותיקון היה ונדרש.

7. מה דעתך המקצועית האובייקטיבית - האם ייעוץ עסקי – ייעוץ ארגוני לעסקים ולחברות בינוניות קטנים – כדאי?

אני מניח כי כולם מבקשים תשובה לשאלה הזאת. רבים מהיועצים העסקיים יבטיחו לכך "הרים וגבהות" היזהרו מכאלה. אין אנו כיועצים עסקיים יודעים לבצע קסמים ותוך כמה ימים ליצור שינוי וחזרה לצמיחה. היה ואתם עדיין חולמים להמשיך ולהשביח את החברה או העסק שלך? עדיין מבקש ליצור ערך ובידול בעבור לקוחותיך ומול המתחרים – אנחנו שותפים ראויים ומקצועיים בתהליך. לשאלתך התשובה היא כן. ייעוץ עסקי – ייעוץ ארגוני לעסקים ולחברות בינוניות קטנים – תמיד יהיה כדאי!!

8. הכיצד אימון אישי - אימון עסקי למנכ"ל בעלים ולמנהלים ועובדים מביא לשיפור בביצועים?

עולמם של בעלי חברות קטנות, חברות משפחתיות ועסקים עצמאיים לא קל כלל. התחרות הולכת וגוברת. השוק משתנה. הלקוחות פחות נאמנים ומחפשים לבצע רכישות דרך חנויות סחר ואתרים מהעולם. רבים מהם מתמודדים עם שחיקה ניהולית אישית ומקצועית. הכל "נופל" על הכתפיים שלהם ופעמים זה מתבטא בירידה בביצועים העסקיים. במצבים כאלה רבים מהם עשויים לפנות אלינו ולבקש לעבור תהליך של ייעוץ עסקי במסגרת אימון אישי ומנטורינג בפורמט 1 על 1.  האימון האישי והמנטורינג העסקי שאנו כיועצים עסקיים מובילים מאפשר לך כמנכ"ל או כבעלים לשפר את מיומנויות הניהול שלך, למקד מטרות ולחתור להשגתן. מאפשרים להם סביבה רגועה ולא מאיימת לחשיבה ולהתלבטות. רכשתי לאורך השנים מיומנויות להוביל תהליכי קאוצ'ינג ומנטורינג עסקי ואישי למנהלים ומנכ"לים וותיקים.

9. מהם היתרונות של מנטורינג אישי ועסקי? האם נכון וחשוב להיעזר ביועצים עסקיים כמאמנים אישיים?

דעו כי אתם לא לבד במחשבה להיעזר במומחים בתחום האימון האישי – המנטורינג העסקי בפורמט 1 על 1. הטרנד המקצועי החשוב הזה מתקיים מול המנכ"לים הכי גדולים ומפורסמים בארץ ובעולם. כל אחד מהם הבין שעליו למצוא לידו איש או אנשי מקצועי שמשמים בעבורו פרטנר לחשיבה ולהתלבטויות. כזה שנקי מדעות קדומות ורחוק ממאבקי הכוח הפנים ארגוניים. אימון אישי – אימון עסקי הפך לפופולרי גם בעולם העסקים הקטנים והבינוניים. תהליך האימון האישי והאימון העסקי לכם כבעלי חברות בינוניות וקטנות וכבעלי עסקים עצמאיים כדאי במיוחד. כל מה שאתם צריכים לעשות עכשיו זה לקבל החלטה ולבחור לנוע יחד בהתנעת תהליך של שינוי למידה וחזרה לצמיחה.

הכיצד מתניעים תהליך נכון של ייעוץ עסקי ממוקד מטרה?

דעו כי אנו מאפשרים לכל מנכ"ל ו/או ארגון בכל גודל ובכל תחום של פעילות לקבל מפגש סיעור מוחות ייעודי במתנה וללא עלות ומחויבות. במפגש נכיר ונשוחח על הצרכים והיעדים להשגה מבחינתך כמנכ"ל המבקש לשפר ביצועים. נבחן את ההתאמה בנינו ונקבל החלטה הטובה רק לך.  את תהליך הייעוץ העסקי או את  קורס המנהלים או את תהליכי האימון האישי והעסקי נכון להזמין רק אחרי שנפגשנו ונוצר אמון בינך לביני תוך הערכה הדדית שתהליך כזה אינטימי מחייב תקשורת פתוחה ויושרה.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


ייעוץ עסקי לחברות ולעסקים בינוניים וקטנים עשוי להתאים גם לך?

כמנכ"ל או כמנהל מנוסה ובכיר בחברה בינונית או קטנה? כבעלים של עסק עצמאי, יש באפשרותך להניע תהליך עצמאי מחוץ למסגרת העבודה כחלק מהשקעה אישית שלך בעצמך, לקראת אתגרים חדשים מחוץ לארגון שאתה נמצא בו כעת. כיועצים עסקיים אנו מגלים כי פעמים רבות חברות ועסקים המכירים בחשיבות של אימון אישי אימון למנהלים ומנטורינג עסקי – מעניקים מימון ומשאבים וברכת דרך לעצמם!! או למנהלים המסומנים כפוטנציאל לקידום. אשמח לשוחח. תרגישו חופשי לצלצל ישירות אלי 03-9032222 או לנייד 0544-814332