כבר מהקמת הפעילות העסקית ב- 2006 החלטתי לאמץ מערכת ערכים ומוסר עסקי שליוו אותי בכל התחנות הניהוליות בעבר, כמנהל שכיר וכמנכ"ל. הם מהווים בעבורי את המצפן המוסרי והעסקי שלנו מאז. לכן אנו מקדשים ערכים ומוסר בתהליכי ייעוץ ארגוני- פיתוח עסקי. אנו עוסקים בהובלת תהליכי צמיחה, עדכון אסטרטגיות, הדרכת מנהלים, אימון מערכי מכירות, מערכי שירות לקוחות ומוקדים הערכים המשקפים את המתווה הארגוני של העשייה מיוצגים ומשקפים אותנו במשפט הבא המשקף אותנו  כבר מהיום הראשון. אנו דוגלים בתקשורת אפקטיבית ברורה ופשוטה להבנה. אנו מדברים עם הלקוחות השונים שלנו בגובה העיניים. לכן המשפט הבא חשוב לנו כל כך:  "Effective, Smart &  Simple" ככלל אנו מקדשים את הפשטות ושואפים תמיד למקסם את התוצאות.

אמצו תרבות המקדשת שינוי וצמיחה

כחברה העוסקת בייעוץ ארגוני, פיתוח עסקי והובלת תהליכי שינוי וצמיחה אנו מאמינים כי נכון לאמץ תרבות המקדשת שינוי וצמיחה כדרך חיים. החיים יפים יותר בקרב ארגונים ומנכ"לים המבקשים להוביל במקום להיגרר. מהניסיון שלנו התכונה החשובה הזאת היא המבדילה בין חברות ומנהלים טובים למנהלים וחברות מצטיינים. ככלל אנו תמיד מציגים כי נכון להיצמד לעקרונות המקדשים יוזמה חדשנות ופרו אקטיביות כדרך חיים, הן ברמה האישית והן בעולם הניהול והעסקים.

ייעוץ ארגוני עדכון אסטרטגיות ועבודה על פי מדדי הצלחה

אנו מאמינים בעשייה ולא בסיסמאות ריקות מתוכן. לכן בעולמות העסקיים חשוב ליצור ערך מוסף – Added Value. חשוב לוודא כי אתם כמנהלים וכבעלי חברות תדעו לשמר ולהעצים את היתרונות היחסיים לאורך זמן. לשמר ולהעצים את ה-  Sustainable Competitive Advantage. לפיכך שותפי לדרך ואני בתהליכי הייעוץ הארגוני, הובלת תהליכי שינוי וצמיחה, הדרכה ופיתוח מנהלים, אימון וליווי מנהלי מכירות, שיפור מערכי שירות לקוחות ומוקדים, משתמשים בכל הכלים העדכניים ובניסיון רב השנים שצברנו. עושים זאת בהתאמה לעולמות התוכן שלך ובעיקר משיגים יעדים ומטרות חדשות.

ידע ניסיון ניהולי וייעוצי מוכח ובעיקר אחריות ומעורבות אישית  

שותפי לדרך ואני יכולים להציג יתרון מרכזי אחד לפחות. כל אחד מאיתנו יכול לעמוד מאחורי האמירה החשובה הזאת: "היינו במקום שאתם כמנהלים נמצאים בו כעת". חווינו את התחושות והקשיים, לא כיועצים או כאנשי אקדמיה. אנו מכירים היטב את תחושות השטח כי עסקנו אישית, בניהול ישיר של מערכות מורכבות. עשינו זאת בעבר כמנהלים וכמנהיגים של ארגונים גדולים. לניסיוננו האישי יש חשיבות כפולה לערך האחריות, הידע המעשי והמוכנות התמידית למעורבות אישית. כל אלה מבדלים אותנו מאנשים העוסקים במקצועות הייעוץ למיניהם, שבחיים לא קיבלו החלטה ניהולית עצמאית אחת.

מיזוגים ורכישות כמנוע צמיחה

מי שמכיר אותנו מפעילויות ליווי וייעוץ ארגוני ואסטרטגי מהעבר יודע שאצלנו בחברה, לא מדובר במילים ריקות מתוכן. כל תוכנית ליווי ואו פרויקט הדרכת מנהלים, אנשי מכירות ושירות לקוחות מבוצע על פי העקרונות שמלווים אותנו כבר מהיום הראשון. בעשור השלישי של המאה ה- 21, ולאחר משבר הקורונה ומשברים אחרים שנוצרו כתוצאה מהתגברות התחרות והשחיקה ברווחים, אנו כמוכם מזהים שינויים דרסטיים בכל מה שקשור לניהול ממוקד מטרות, התמודדות עם מצבים משתנים ורצון להמשיך לצמוח כמעט בכל מחיר. פעמים נכון על פי הניסיון שלנו מהעבר לשקול צמיחה באמצעות רכישות ומיזוגים של מתחרים ישירים ואו בשווקים משיקים.

להשתנות להתחדש - אחרת תיעלמו מהמפה העסקית

אנו עדים כי כיום בעולמות העסקיים אף סגמנט לא נשאר ללא צלקות ופגעים? השינויים והטלטלות קורים בעולמות העסקיים התאגידיים, בקרב חברות בינוניות וקטנות ולא אחת גם בקרב חברות משפחתיות וותיקות. כל השווקים מחויבים לבצע התאמות מבניות, טכנולוגיות ולא פעם להתאים את עצמם לשינויים רגולטוריים. עולם נותני השירותים נפגע לא מעט, משרדי ראיית חשבון בינויים וקטנים? משרדי ערכית דין? אדריכלים ועוד. כל אחד מהם מחויבים ונדרשים להתאים את עצמם למציאות העסקית החדשה. עליהם לבצע התאמה ועדכון של התוכניות האסטרטגיות, התוכניות העסקיות והשיווקיות כך שיתאימו את עצמם לאתגרים ולשינויים בשווקים. עליהם ללמוד מהר להתמודד עם מצבי משבר קיצוניים, עליהם לדעת לנהל ולמזער סיכונים, ובעיקר עליהם לדעת לבחור חלופה ופתרון עסקי, שיווקי ואסטרטגי מול כל אתגר בשווקים המשתנים.

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים


מובילים תהליכים – לא מסתפקים בעצות בלבד.

אין אנו יודעים לעשות קסמים? אין אנו אוהבים לתת רק "עצות". אנו מובילים תהליכים רק אחרי שמבצעים ניתוח שוק, מתחרים ומיפוי מצב קיים של הארגון. לכם לפעילויות שלנו כיועצים ארגוניים המניעים שינוי וצמיחה יש יתרונות מהותיים על פני האחרים. אנו מגיעים לתחומי הייעוץ אחרי התנסות ניהולית בעולמות העסקים. שותפי ואני מביאים ידע וניסיון ניהולי מוכח מהעבר בעמדות ניהול בכיר, פיתוח עסקי שיווק ושיפור מערכי שירות ומכירות. כחברת ייעוץ מובילה Advanced Business Consulting אנו מסייעים למנהלים בכל הדרגות, לארגונים גדולים ובינוניים, לאנשי עסקים ולבעלי מקצועות חופשיים, לממש את חזונם ומטרותיהם באמצעות יעוץ ארגוני, ייעוץ אסטרטגי, ניהול שינויים וצמיחה באמצעות ליווי הדרכה ופיתוח מיומנויות ניהול ומנהיגות. יחד, אנו מצליחים לגרום לשיפור בתוצאות העסקיות. לכן אנו מבקשים לשים את ההדגשים המרכזיים לפעילויות הליבה שהפכו בעבורנו כ - DNA האישי והעסקי של כל אחד מאיתנו:

ה- DNA האישי והעסקי שלנו  

  • יושרה וערכים - אין אלה מילות ריקות מתוכן אצלנו. בדרך אל השינוי וההצלחות מצוינות ניהולית ועסקית אינה מילה גסה. אנו תמיד שואפים לתוצאה בעלת ערך מצוינות עסקית הצמודה לסרגל הערכים ליושרה ולתרבות הארגונית הנכונה. שלכם ושלנו.
  • ROI - יצירת ערך מדיד -  אין אנו מאמינים בתהליכי עבודה שאין בהם מדדי הצלחה ויצירת ערך בעבורך כלקוח. תמיד אנו שואפים להביא ערך מדיד ללקוחות. אצלנו צרכי הלקוחות במקום הראשון.
  • חשיבה יצירתית ואימוץ חדשנות כדרך חיים אנו תמיד מקדשים חשיבה מחוץ לקופסה. פועלים ודואגים כי חברות ועסקים שעובדים איתנו יגלו יצירתיות וחדשנות כתהליכים המייצרים בידול וערך בהשוואה למתחרים. המשימה המרכזית ששמנו לעצמנו מתמקדת בתרגום המטרות החדשות של לקוחותינו לתוצאות מדידות.
  • גמישות ויכולת התאמה של תוכניות עסקיות, אסטרטגיות ושיווקיות לסביבות משתנות חובה אחת למספר שנים במצב רגיל לבצע עדכון לתוכנית העסקית ולתוכנית השיווקית. פעמים בתקופות משבר ואי יציבות בשווקים יש צורך לבצע התאמות בקצב מהיר הרבה יותר. כיום כל ארגון המתמודד בסביבה תחרותית ותזזיתית מחויב להתאים את ארסנל הכלים הניהוליים. כיום יש חובה להתאים ולאמץ כלים ניהוליים מסורתיים לצד מערכות תומכות ניהול, הנעת צוותים ומכירות חדשניים ועדכניים. ככלל אנו מאד אוהבים אתגרים ומאד אוהבים להניע תהליכי שינוי הבראה וצמיחה.

גם אתם תבחרו לעבוד איתנו

המטרה שלנו פשוטה ומאד מוגדרת וממוקדת: אנו מבקשים לעזור גם לכם בכל מה שאתם נדרשים בכדי לצלוח משבר ארגוני? משבר ניהולי? ואו משבר עסקי? אנו זמינים להעניק לכם כלים ומודל ניהול משברים קל ליישום. לכן יתכן כי גם אתם תרצו לקבל  פגישת סיעור מוחות במתנה.  קחו לכם רגע לחשיבה? היה ואתם נמצאים בקטגוריה של חברה או עסק בינוני, או משפחתי קטן המעסיק בין 15-60 עובדים ועד עכשיו נמנעתם להשקיע מחשבה על מציאת דרכים טובות יותר להתמודד עם משברים? בגלל המחיר? בגלל שחשבת שאתם ארגון קטן מידי? או בגלל שאולי שמעתם ואו חוויתם בעצמכם תהליכים לא מספיק מקצועיים - אנו מבקשים בפעם הראשונה להציעה לך חוויה מתקנת. להציע לך "טעימה" – מפגש היכרות - מפגש סיעור מוחות במתנה.

הגיע הזמן שנכיר בעולם האמיתי

היה והחלטתם לנצל את ההזמנה לביצוע "מפגש סיעור מוחות" במתנה בואו להשתתף במפגש מקצועי שיעסוק ויבחן את התהליכים הנדרשים לבצע בתהליכים של הבראה שינוי וצמיחה הנובעים ממשברים עסקיים ואו ניהוליים. נבצע בבחינה משותפת ולמידה מקדימה של תהליכים היכולים להקטין עד למינימום את העלות הכבדה שנובעת ממשברים ניהוליים ועסקיים. עלות שאתה כבעלים או כמנכ"ל נכון כי תמנע להוציא כיום בעת משבר ואו בעתיד כאשר תצטרך להתמודד עם משבר כלשהו ? אני וצוות השותפים לדרך - כיועצים ארגוניים המתמחים בייעוץ וליווי הנהלות ומנכ"לים בתהליכי משבר הבראה וצמיחה נהיה שמחים להכיר ולהעניק לך מפגש חשיבה ללא עלות.

אמצו מתודולוגיות המקטינות את הסיכוי לחוות משברים

אשמח להיות לימינך לאורך התהליכים. תרגיש חופשי לקבוע איתי פגישת חשיבה ראשונית ללא עלות. תרגיש חופשי לצלצל אלי 0544814332. היה ואתם מחפשים חברה מקצועית וותיקה ואמינה לייעוץ ארגוני היודעת להתמודד עם משברים עסקיים ועם משברים – הגעתם למקום הנכון. אל תיתן למחשבה שתהליכי ייעוץ ארגוני יקרים  מידי? אל תיתן למחיר לגרום לך לפחד לפגוש אותנו? לשירותכם מרכזיה ונתב שיחות חדש - 03-9032222. 

 

לקבלת שעת ייעוץ וסיעור מוחות ללא התחייבות אנא הזן את הפרטים